320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus, kas on kellegil kogemusi Puma butsadega? Ehk kas Puma nr 44 on ikka sama mis Adidase nr 44, või on suurem/väiksem?
    Plaanis prodirectsoccerist tellida ja peab ennem kindel olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
      minu arust on neid suht kõikidest spordipoodides. tavaliselt on küll värvilised ja a la mingite pealuudega.
      kas buff ja torusall on sama asi?

      Kommentaar


        Miks Eesti ei lepi sõprusmängudes kunagi kokku, et viigilise tulemuse korral lüüakse penaltiseeria ka otsa? Oleks ju huvitav vaadata ja poisid saaksid löömist harjutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          kas buff ja torusall on sama asi?
          ma ei tea. mis asi on torusall? ma vaatasin õisist järgi ja Päring ei andnud tulemusi. mina käsitlesin neid ühe ja sama produktina nagu ka ilmselt küsija. a no noki edasi, kui tuju on.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Algselt postitas lennon Vaata postitust
            Küsimus, kas on kellegil kogemusi Puma butsadega? Ehk kas Puma nr 44 on ikka sama mis Adidase nr 44, või on suurem/väiksem?
            Plaanis prodirectsoccerist tellida ja peab ennem kindel olema.
            Aga mine kuskile poodi ja proovi nr 44 Pumasid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Palju on Eesti Euroopa Liidult aastate jooksul rahalist abi saanud?
              Või viisakamalt
              Kui suure summa eest on EL Eestisse investeeringuid teinud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                ma ei tea. mis asi on torusall? ma vaatasin õisist järgi ja Päring ei andnud tulemusi. mina käsitlesin neid ühe ja sama produktina nagu ka ilmselt küsija. a no noki edasi, kui tuju on.
                anna andeks. üldse ei nokkinud. lihtsalt ma ise ka ei tea, kas on sama või mitte. buff on üldjuhul nagu ikka õhem, torusall paksem. ma mõtsin, et see nii uus moeröögatus, et Eestis lihtsalt pole veel müügiski.

                Kommentaar


                  kas bookinghouse.ee-s on piletihindadele lennujaamamaksud juba sisse arvestatud v6 ei?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kas keegi oskab äkki öelda, et kas täismäng err'i või kuhugi ilmub(või on juba ilmunud)?
                    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Palju on Eesti Euroopa Liidult aastate jooksul rahalist abi saanud?
                      Või viisakamalt
                      Kui suure summa eest on EL Eestisse investeeringuid teinud?
                      Siin muidugi ka tulevikumuusikat, aga ehk suurusjärgu suhtes abistab.
                      Sellele lisanduvad veel maaelu- ja kalandustoetusteks eraldatud 12,5 miljardit krooni.
                      Aastatel 2004-2006 olevat toetus EL struktuurifondidest olnud 5,8 miljardit.

                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                        Kas keegi oskab äkki öelda, et kas täismäng err'i või kuhugi ilmub(või on juba ilmunud)?
                        üks variant on, et mingi aeg siia tuleb


                        ERRi spordiportaali kohta ei oska hetkel öelda.

                        Kommentaar


                          Kus kohast oleks Viljandis võimalik osta pallinõela?

                          Kommentaar


                            Kas Forlani libisemisest kusagil videosid ka leidub?

                            Kommentaar


                              Küsimus targematele järgmise juhtumi osas:

                              Nimelt jäi eelmine hooaeg EMV vahele (hooaeg 2010 siis), kuid sellele eelnevatel hooaegadel olen osalenud litsentseeritud mängijana EMV'del.

                              Nüüd küsimus: Kas selleks, et osaleda tänavusel hooajal piisab lihtsalt litsentsi pikendamisest või peab täiesti uue litsentsi tegema?

                              Pikendamisest peaks ju lihtsalt piisama. Liidust küsida kah ei saa. Kinni ju.

                              Kommentaar


                                JALGPALLURI LITSENTS Mängija nimelise registreerimise eelduseks on mängijal kehtiva jalgpalluri litsentsi olemasolu.

                                Esmakordsel mängija litsentseerumisel tuleb EJL-i esitada järmised dokumendid:
                                a) Jalgpalluri litentsi avaldus (blankett saadaval järgnevalt lingilt: Jalgpalluri litsentsi avaldus);
                                b) jalgpalluri litsentsi eest tasumist tõendava maksekorralduskoopia;
                                c) mängija passi või ID-kaardi koopia;
                                d) koopia Eesti kodakonsuseta mängija ning Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriigi kodakonsuseta mängija elamisloast
                                e) arstliku kontrolli läbiviinud arsti otsuse mängija tervisliku seisundi kohta

                                Jalgpalluri litsentsi pikendamiseks peab mängija või lapsevanem täitma EJL-i kodulehel alamenüüs E-POOD -> MÄNGIJA LITSENTS väljad ning tasuma oma panga kaudu litsentsitasu. Peale raha laekumist EJL-i kontole on mängija litsents automaatselt pikendatud.

                                Jalgpalluri litsentsitasu on 1992.aastal või varem sündinutele panga kaudu makstes 15.90 € ning EJL-i kontoris sularahas makstes 16 €, 1993-2003 sündinutele panga kaudu 7.95 € ning EJL-i kontoris makstes 8 €. Alates 2004. aastal ning hiljem sündinutele on litsents tasuta.

                                Jalgpalluri litsentsi väljastamise või pikendamise ainuõigus on Eesti Jalgpalli Liidul.
                                Ehk siis ma loen siit välja et ainult esmakordsel litsenseerimisel peab muu huinjaa ka tegema. Vaata kas sul seal poes pikendada laseb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X