320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QR717 Vaata postitust
    Oskab keegi öelda kas kala(haug) ka juba võtab, või vesi veel liiga külm?

    Ma küll 100% kindel pole, aga mu arust enne kudemist haugi püüda ei tohi.
    Kudemine alles aprilli lõpus või mai alguses, sõltub ilmadest. Kas jää juba läinud muidu?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas QR717 Vaata postitust
      Oskab keegi öelda kas kala(haug) ka juba võtab, või vesi veel liiga külm?
      Mine küsi seda kalale.ee foorumist ja vaata, mis nad sellest asjast arvavad.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ma küll 100% kindel pole, aga mu arust enne kudemist haugi püüda ei tohi.
        Kudemine alles aprilli lõpus või mai alguses, sõltub ilmadest. Kas jää juba läinud muidu?
        Jõed peaks jäävabad olema kõik küll juba ma arvan.

        Kommentaar


          Algselt postitas QR717 Vaata postitust
          Jõed peaks jäävabad olema kõik küll juba ma arvan.
          Tänassilma jõgi oli nvl küll jäävaba, aga nii üle kallaste tõusnud, et peaksid kuskil heinamaal püüdma või siis Tartu- Viljandi maantee pealt . Vaevalt teiste jõgedega paremad lood on.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kurat,sinna kalameeste foorumisse ei julge küsima minna,pärast naerab Eesti ja pool Lätit kah takkapihta!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas QR717 Vaata postitust
              Oskab keegi öelda kas kala(haug) ka juba võtab, või vesi veel liiga külm?
              2 kuud tagasi võttis ka ilusti

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Kui pikalt ette otsustatakse lõpukirjandi teemad?
                Ma arvan, et seda (nagu ka neid teemasi) teab ainult mingi käputäis inimesi ning vaevalt, et sellest avalikult räägitakse. Aga pole päris kindel selles.
                Tahad Veerpalu dopingujuhtumi teemat ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Tahad Veerpalu dopingujuhtumi teemat ?

                  Tahaks mingit ajakirjanduse või meediaga seotud teemat, kuhu oleks see hea siduda. Väärtuste, eetika, valede ja muu taolise teemal saaks viimasel ajal toimunud sündmuste tõttu päris palju kirjutada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    Mis telefon on? Igaljuhul mina oma Nokiaga ei saa, tahab Flash playerit. Sellistes kohtades, kus Media Player-it tahab jällegi saan.
                    Samsung GT-S5620 Monte peaks olema õige nimi.
                    Algselt postitas Blue Moon
                    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Tahaks mingit ajakirjanduse või meediaga seotud teemat, kuhu oleks see hea siduda. Väärtuste, eetika, valede ja muu taolise teemal saaks viimasel ajal toimunud sündmuste tõttu päris palju kirjutada.
                      Arvatavasti sa lisapunkte originaalsuse eest ei saaks, kuna eksamitööde lugejatel on sellest teemast kopp ees

                      Kommentaar


                        Minu CV on microsoft office word 2007's tehtud. Kui ma tahan sellega kandideerida kuhgi tööle, siis mis vormis minu CV peaks salvestatud olema, et vastuvõtja saaks seda nt mw 2003's või 2010's vaadata? rtf vormis eks?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Kõige parem on valida 2003 vorm. Selle avavad kõik programmid. 2010'e oma avavad ainult uued office'id(2007 ja 2010). Vähemalt mul on nii juhtunud. 2003 kindla peale minek.

                          Kommentaar


                            Kas mulle ainult tundus või TV3 näitasgi samat 3doki osa mida eelmine nädal?

                            Kommentaar


                              viljandi-tallinna busside ajakava PALUN

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                viljandi-tallinna busside ajakava PALUN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X