320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tax free ya kno wat it meenz
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas ladez Vaata postitust
      Kumb pall on parem?
      http://www.prodirectsoccer.com/Produ...ack-24415.aspx see pall ainult ilma õmblusteta ehk siis kokku keevitatud.
      http://www.football-marketing.com/20...ball-unveiled/ või siis see pall aind natukene odavam versioon vms.
      Kumbki link ei tööta.

      Kommentaar


        Mis lugu on Top Geari reklaamis, see mis tv 6 pealt tuleb?
        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

        Kommentaar


          Kas keegi sooviks kätt harjutada jalgpalliklubi logo disainimisel?

          Fantaasia kasutamisel võiksite arvestada neid fakte:

          Nimi - JK Nirvaana
          Asukoht - Pärnu linn
          Asutamisaasta - 2011


          vormiks on sinine särk, valged püksid, sinised kedrad

          Lisaküsimuste puhul pöörduge minu poole privas.

          OOTAN!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kuidas saab fifa manager 11 teha manager mode nii, et saaksid tervet meeskonda juhtida. Ma sain Realis ainult ühe mängja valida, valisin Ronaldo ja saan ainult temaga mängida, aga mitte terve meeskonnaga.

            Kommentaar


              Kas keegi oskab öelda, kui palju maksavad Sportland Footballis nahast Puma v1.10 K i? Või lihtsalt Puma v1.10 FG-d?

              Kommentaar


                kas siin kuskil oli mingi 1aprilli teema ka või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Calva Vaata postitust
                  kas siin kuskil oli mingi 1aprilli teema ka või?
                  selg prügine vms. vist oli fitti tehtud. nende märksõnadega peaks sa juba ise hakkama saama.

                  säh - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ge!&highlight=
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Hellad Velled - Sauna Laura on cover, kes on originaalesitaja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Hellad Velled - Sauna Laura on cover, kes on originaalesitaja?
                      Krt kes siis Nek'i ei tea?!
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        On kellelgi kogemusi sportsdirect.com'iga? Kui jah, siis millised need on?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Millises maailma jalgpalliliigas on penalti realiseerimise protsent kõige madalam ?


                          PS! Leedu ei ole õige!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            On kellelgi kogemusi sportsdirect.com'iga? Kui jah, siis millised need on?
                            Head, eelmisel suvel tellisin 12 jalkavormi, kätte saamiseks läks 2 nädalat, mul tekkis probleem enda koduaaddressiga(täppe ei saanud panna ja kui majanumbril oli täht, siis seda ei saanud algul pantud), kuid saatsin meili ja sain asjad korda. Tuuakse koju ära, ülelaskmist ei toimund Ma tegin näiteks unetist endale debeetkaardi, mitte ei hakanud kuskilt või kelleltki krediitkaarti sebima

                            Kommentaar


                              Miks mõned inimesed vastavad küsimusele "sup" või "what's up" normal, good jms? Kas Whats up otsene tõlge ei peaks olema "mis teoksil?" millele kuidagi ei saa vastata omadussõna? Niisama tähenärimine ilmselt aga lihtsalt on jäänd silma see.

                              Kommentaar


                                Kuidas on võimalik, et ma vaatan lühifilmi
                                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                                ei tea kas on olnud kuskil aga https://www.youtube.com/watch?v=jU4oA3kkAWU
                                ja suggestoniks on faking-rebekka-bläkk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X