320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Tegelikult on ikka neid saite jalaga segada kus mingit umbkaudset temperatuuri pakutakse kuude lõikes.

    http://tinyurl.com/3gtxuso
    first of all, seda ma tegin ja vaatasin neid, pmts need kõverad ei näitavad aint vahemikku...ehk ongi umbkaudsed ja geez, nagu ma juba kõige alguses küsisin, et ehk keegi oskab OMA KOGEMUSTEST/TEADMISTEST midagi öelda? ja note to u: RUMALATE KÜSIMUSTE teemas ei ole "lahe", "fun" või "kipa" mängida türapead oma let me google that for you-ga... tore on et sa oskad guuglit kasutada a kui sa vastata ei oska, siis keri putsi peace.

    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
    No aga ise guugeldades ei saa ju foorumis poste juurde.
    poleks arvanud, et ma seda kunagi ütlen, aga ometi on ka sul õigus. see annab lootust ka teistele puuetega lastele, sa oled hea eeskuju.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kas see jalgrattatee, mis läheb kuskilt Haabersti ringi kandist Tabasallu ja mille ehitamisega eelmine aasta alustati ka valmis sai?
      Valmis mis valmis
      308

      Kommentaar


        Palun andke keegi artikelid (eesti ja inglise keeles), kus räägitakse sellest, kui suured summad jalgpallis ringlevad.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Palun andke keegi artikelid (eesti ja inglise keeles), kus räägitakse sellest, kui suured summad jalgpallis ringlevad.
          Selle peale tuli meelde dok kuidas Pablo Escobar jalka meeskondade abil raha pesi jne jne:


          Esimene osa youtube-is: http://www.youtube.com/watch?v=yd5amEEVLgk

          Kommentaar


            Tänase päeva valguses: kas ja kui palju jalgpallureid testitakse dopingu suhtes?

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Selle peale tuli meelde dok kuidas Pablo Escobar jalka meeskondade abil raha pesi jne jne:
              No tänks, mul tuli selle peale meelde, et kunagi keegi Eskobar tegi üht jube head lugu... leidsin!

              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Kui suur on teenustasu, kui tahan Eesti Swedbanki kaardiga Rootsi Swedbanki automaadist raha välja võtta?
                AILTON

                Kommentaar


                  minu teada mitte midagi..

                  Kommentaar


                    Kui ma lähen telefoniga internetti kas ma siis saan vaadata saateid nt. TV3 Playst ?
                    Algselt postitas Blue Moon
                    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                    Kommentaar


                      kas tallinnas eksisteerib mõnda adidase poodi peale selle outleti tondil?
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        kas tallinnas eksisteerib mõnda adidase poodi peale selle outleti tondil?
                        Kristiine keskuses teisel korrusel peaks olema ju ka üks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Tänase päeva valguses: kas ja kui palju jalgpallureid testitakse dopingu suhtes?
                          Eks neid ikka testitakse, sest vahelejääjaid on ju olnud olnud küll.
                          Boriello, Couto, Davids, Bosnich, Quim, Dugarry, Xavier, Titov, Stam, de Boer ja veel kümned + muidugi kokasõbrad Mutu ja Maradona, kel ühest korrast pole piisanud.

                          Kolo Toure ja see šotlane Mensing üsna hiljutised juhtumid selles vallas.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Kristiine keskuses teisel korrusel peaks olema ju ka üks.
                            Ja minu mälu järgi oli Rotermanni kvartalis seal soolalao poolsel küljel ka üks

                            Kommentaar


                              Kas jalgpallikohtunikud vilistavad üldjuhul ainult oma koduliiga mänge? Näiteks Massimo Busacca, kas ta tõesti nii kõrgetasemeliseks ainult Šveitsi liiga pealt saanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                                Kui ma lähen telefoniga internetti kas ma siis saan vaadata saateid nt. TV3 Playst ?
                                Mis telefon on? Igaljuhul mina oma Nokiaga ei saa, tahab Flash playerit. Sellistes kohtades, kus Media Player-it tahab jällegi saan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X