320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Minu CV on microsoft office word 2007's tehtud. Kui ma tahan sellega kandideerida kuhgi tööle, siis mis vormis minu CV peaks salvestatud olema, et vastuvõtja saaks seda nt mw 2003's või 2010's vaadata? rtf vormis eks?
    Saada pdf ja asi vask.

    Kommentaar


      .doc avaneb kõigi asjadega, mitte mingi .docx vms.

      Kommentaar


        Kui sa tahad wordis kindlasti saata, siis .doc formaat. Aga tee parem Notepadis, siis saab linuxi vend ka lugeda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          poleks arvanud, et ma seda kunagi ütlen, aga ometi on ka sul õigus. see annab lootust ka teistele puuetega lastele, sa oled hea eeskuju.
          Ootasin paremat comebacki sinult, ausalt, aga seda oli vist natuke palju loota.

          Kommentaar


            rtf või pdf on kindla peale minek. Igasugu doc, rääkimata docx-ist, unusta kohe ära.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tahaks mingit ajakirjanduse või meediaga seotud teemat, kuhu oleks see hea siduda. Väärtuste, eetika, valede ja muu taolise teemal saaks viimasel ajal toimunud sündmuste tõttu päris palju kirjutada.
              Arvesta igaks juhuks siis sellega ka, et Sinu kirjandit parandavad tülpinud olemisega 50+ ülekaalulised ning kõiges ja kõigis pettunud mutid, kes on Veerpalu nime kuulnud tõenäoliselt viiel korral (2 OM võitu, 2 MM võitu ja see dopingujuhtum). Ja nii kaua, kui sellest pole kirjandusklassikasse kuuluvat teost valmis vorbitud, on kogu tekst väärtusetu.

              Aga kui nüüd natukene vähem äärmuslikult asja suhtuda, siis kipub nendel parandajatel olema jäänud selline mulje, et see, kes kirjutab spordist, järelikult millestki muust ei oska kirjutada.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Aga kui nüüd natukene vähem äärmuslikult asja suhtuda, siis kipub nendel parandajatel olema jäänud selline mulje, et see, kes kirjutab spordist, järelikult millestki muust ei oska kirjutada.

                No ma isiklikult tean näiteks juba nelja inimest, kes on spordi teema eest saanud 100 punkti omal ajal. Go figure. Tähtis on ikka see, et midagi öelda oleks.

                Kommentaar


                  Võib arvata, et Veerpalust kirjutab pool Eestit. Nii et pigem leida mõnelt teiselt teemalt mõni huvitav vaatenurk. Ise võtan ilmselt midagi ühiskonnast vms, aga eks see oleneb teema sõnastusest kah. Kindlasti ei võta armastust.

                  Kommentaar


                    Kas Eestis tehakse liiklusõnnetuste kohta statistikat?
                    Huvitab palju protsentuaalselt on põhjustajateks naised.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas Eestis tehakse liiklusõnnetuste kohta statistikat?
                      Huvitab palju protsentuaalselt on põhjustajateks naised.
                      Loomulikult tehakse statistikat, sest mille alusel nad muidu oma kampaaniaid korraldaksid, aga ei ole märganud, et naisi ja mehi võrreldaks.


                      edit:
                      siiski midagi on välja arvestatud:
                      BTA-Kindlustuse ülebaltikumilise firmasisese statistika kohaselt olid kõikidest 2010. aastal registreeritud autoavariide põhjustajatest 57,7% mehed ning 42,3% naised. Samal ajal lähtub liiklusõnnetuste statistikast, et 71,6% juhtudest olid õnnetusjuhtumid seotud just meesterahvastega.

                      Enim avariisid teevad kuni 24-aastased BMW omanikud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Aga kui suur osa autojuhtidest on naised ja kui suur osa mehed ?
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Peale kolmapäevast Tottenham - Real näitab Viasatil iga kanal "scrambled channel", oletan, et Tottenhami fännid pole mul taldrikut ära viinud, siis mis muu võiks olla selle põhjus ? (uue kanali otsingu olen juba teinud, leiab kanalid üles, aga kõigil kiri "scrambled channel".

                          Kommentaar


                            kust tõmmata head angry birdsi pc-le?

                            Kommentaar




                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kas Eestis on jalgpalli treenerit, kes mängu ajal on soliidses rõivastuses. A'la ülikonnas vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X