320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Üldiselt ei tohi teenistuses olles kuskil purjus olla. Muul ajal oleneb kelle camp see on ja mis poliitika seal on. Islami riigis on kõikidel näiteks kuiv seadus
    Mind pani see asi huvtama sellepärast, et lugesin selle venna kohta kes Afganistaanis 16 inimest ära tappis. Seal kirjutati, et USA sõduritel on missioonidel alkoholi tarbimine keelatud. Väidetavalt oli mees olnud purjus.
    Sorry, aga miskipärast ma ei usu seda islamiriigis kehtivat kuiva seadust.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mind pani see asi huvtama sellepärast, et lugesin selle venna kohta kes Afganistaanis 16 inimest ära tappis. Seal kirjutati, et USA sõduritel on missioonidel alkoholi tarbimine keelatud. Väidetavalt oli mees olnud purjus.
      Sorry, aga miskipärast ma ei usu seda islamiriigis kehtivat kuiva seadust.
      Purjus ei tähenda alati alko joovet (ma arvan). Tegu on spekulatsioonidega. Ta võis ju kuskilt saada drooge näiteks. Ja raha eest saab kõike. Äkki uskus, et ei jää vahele. See, et kuivseadus kehtib ei tähenda, et seda hoitakse. Ta võis ka selle kuskilt "linna" pealt saada. Kandaharis on palju erinevaid tsiviile liikumas.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Afganistaanis olevates USA baasides õlut ei pakuta ega müüda, sõltumata rahvusest?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ilmselt väga loll küsimus ning ärge kohe näkku lööge selle peale. Pole antud teemaga väga hästi kursis lihtsalt. Nimelt, kui mingi rallitiim sõlmib sõitjaga lepingu, siis kas ta sõlmib automaatselt lepingu ka tema kaardilugejaga või teeb seda sõitja kuidagi ise? Ja näiteks kui tiimi bossile vapsjee ei meeldi sõitja kaardilugeja, siis kas on võimalik ainult kaardilugeja välja vahetada või survestada sõitjat nii palju, et viimane laseb ta ise lahti? (a´la, et sa ei sõida meie tiimis enam, kui kaardilugejat lahti ei lase vms)

          e: ühesõnaga, kas kaardilugejal on leping tiimiga või sõitjaga?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Afganistaanis olevates USA baasides õlut ei pakuta ega müüda, sõltumata rahvusest?
            Alkoholivaba jah. Ning lademetes USA Monsterit, mis pidi ka õige energia joogi moodi olema, kui Euroopa oma. Alkohol on keelatud neile, niikaua kuni nad seal teenistuses viibivad.
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Afganistaanis olevates USA baasides õlut ei pakuta ega müüda, sõltumata rahvusest?
              musulmannidel on raamatus kirjas, et kui päike looja läheb, siis issand ei näe ja võib kärakat panna küll.
              a sõjaväebaas on vist selle riigi territoorium, mis lipp seal lehvib...
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                a sõjaväebaas on vist selle riigi territoorium, mis lipp seal lehvib...
                täpselt nii.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mg Vaata postitust
                  musulmannidel on raamatus kirjas, et kui päike looja läheb, siis issand ei näe ja võib kärakat panna küll.
                  a sõjaväebaas on vist selle riigi territoorium, mis lipp seal lehvib...
                  On olemas ka rahvusvahelised campid, kus igas osas lehvib oma lipp. Mõte on selles, et minu teada on Lõunas kõigil keelatud tarbida/müüa või omada. Aga seal tegutseb palju tsiviilfirmasid ... raske lubada, et keeldu ka reaalselt suudetakse hoida. Kujutan ette, et karistused võivad karmid olla ja sellega vaid hoitakse.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Tõesti ei viitsi ise liidu lehelt otsima hakata!
                    Kui noormängija pole oma kasvatajaklubi juba üle kahe aasta üheski ametlikus mängus esindanud, on lõpetanud seal trennid ja trennide eest maksmised samal ajal siis kas mõnel muul klubil ( kolmas liiga, amatöörsats) on kasvatajaklubi ees mingeid kohustusi, tuleb mingi paber täita või lihtsalt mängijakaart küsida või uus teha?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      See kepp et tahaks see aasta liigat mängida, aga teises klubis. Üleelmine hooaeg mängisin tiimis A, aga nüüd 2 aastat hiljem tahan mängida tiimis B. Jalkaliidus on andmed olemas (pole tegev, kuid olen ikka tiimis A). Mis ma tegema peaks, et saada litsents ja tiimi B? Küsisin A treenerilt veel mängijakaarti, aga ütles et nüüd ei ole see hooaeg enam mängijakaarti vms vaja.

                      Kommentaar


                        Enne Kruusi kommenteerisid F1-te Toomas Vabamäe ja.....? Täitke lünk

                        Edit: Tarmo Klaar
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Kui keegi oskaks viidata mingile netilehele, kust ma saaks infot HOIUSEINTRESSIDE muutumise kohta Eestis aastate lõikes (no mingi viimase 10 või rohkema aasta andmeid sooviks ikka), siis ma vahetaks tema teave hea meelega õlle(de) vastu !

                          Laenuintressid ei huvita, kuivõrd pean tegema homseks ettekande hoiustamisvõimaluste kohta Eestis....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Kui keegi oskaks viidata mingile netilehele, kust ma saaks infot HOIUSEINTRESSIDE muutumise kohta Eestis aastate lõikes (no mingi viimase 10 või rohkema aasta andmeid sooviks ikka), siis ma vahetaks tema teave hea meelega õlle(de) vastu !

                            Laenuintressid ei huvita, kuivõrd pean tegema homseks ettekande hoiustamisvõimaluste kohta Eestis....
                            Eesti Panga kodulehel on olemas tähtajaliste hoiuste intressimäärad tähtaja ja valuuta lõikes alates 1997. aasta jaanuarist.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Eesti Panga kodulehel on olemas tähtajaliste hoiuste intressimäärad tähtaja ja valuuta lõikes alates 1997. aasta jaanuarist.
                              Raisk, kuidas ma seda ei märganud... lasin silmadega isegi sellest kirjast üle, aga .... no loll pea on ikka rahakotile nuhtluseks. Lisaks leidsin average deposite rate maailmapanga kodulehelt ka.

                              Aga õlled olen nüüd sees igastahes

                              Kommentaar


                                Mingi 3-4 aastat tagasi üllitasid lehed ja arutas ka Mehed ei nuta võimalust mingi naiskorvpalluri võimalikust NBA-sse minekust. Noh, et panevat nii räigelt pealt ja olevat üldse gigamega. Mis sellest naisest üldse saanud on? Muutus Blake Griffiniks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X