320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    sooviks osta sellist laadijat, mis ühenduks auto akuga, ning kus saaks laadida nii telefone, läpakaid jne
    kuidas sellist asjandust üldse nimetatakse?
    ei soovi sellist, mida saab ühendada sigaretisüütajaga!
    Sigaretisüütajaga telefoni laadimine on sõu gei, õiged mehed (nagu nt. Rein) ronivad ikka kapoti alla ja laevad telefoni otse akust!
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      50Ah 12 voldi juures.

      i fõun ei händli ära seda

      Kommentaar


        Aga mul tekkis selline rumal küsimus, et kas meie armsas pealinnas on ka selliseid "ummamuudu" baare/kohvikuid/lounge/*asju* kus oleks au sees bluus, bluus-rock ja ka muudmoodi mõttemuusika nagu Pink Floyd või Dire Straits ?

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Siis TTÜ raudselt. Kohalike värvalite eskpertiisipabereid ei hakka ükski esindus sellise reklamatsiooni puhul elu seeski tunnistama. Ilmselt läheb TTÜ poole pöördumine sulle kenasti maksma, aga esindus plekib selle sulle sinu kaasuse võidu puhul tagasi.
          Ulme, leidsin ühe firma kes on autovärve maaletoonud mingi 15 aastat ja nad tegid mulle põhimõtteliselt tasuta eksperdi poolse arvamuse. Müts maha selliste vendade ees. Homme lähen nende paberitega Vikingisse ja vaatan mis nad nüüd ütlevad. Head inimesed pole veel maailmast kadunud.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            no kurat Rein. Ma olen hea inimene, sa ju tead seda.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              no kurat Rein. Ma olen hea inimene, sa ju tead seda.
              Nõus!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Teadjad, rääkigem: Kas ps1 puldiga saab mängida ka ps2?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ulme, leidsin ühe firma kes on autovärve maaletoonud mingi 15 aastat ja nad tegid mulle põhimõtteliselt tasuta eksperdi poolse arvamuse. Müts maha selliste vendade ees. Homme lähen nende paberitega Vikingisse ja vaatan mis nad nüüd ütlevad. Head inimesed pole veel maailmast kadunud.
                  Anna teada, mis Viking ütleb. Päris huvitav oleks teada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    Teadjad, rääkigem: Kas ps1 puldiga saab mängida ka ps2?
                    Saab küll.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Tallinna Hiiu Pubi omanik Rafig Adigazalov - kuhu Kuusmaa jäi?

                      Kommentaar


                        Kas õppesõidu õpetaja tohib õppesõitu tehes kõrvalistujana telefoniga rääkida?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kas õppesõidu õpetaja tohib õppesõitu tehes kõrvalistujana telefoniga rääkida?
                          Ei tohiks, kuna seaduse silmis on ta juht.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Ei tohiks, kuna seaduse silmis on ta juht.
                            Nähin täna kuidas üks töll rääkis ja siis hakkasin mõtlema selle üle. Kaldusin samuti tegelikult arvamuse poole, et ei tohiks.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Näha on töll et mõtlemine pole su tugevam tegevus...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Nähin täna kuidas üks töll rääkis ja siis hakkasin mõtlema selle üle. Kaldusin samuti tegelikult arvamuse poole, et ei tohiks.
                                no ma ei tea. mu sõiduõpetaja räägib ka pidevalt telefoniga. ongi parem, saab rahulikult sõita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X