320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Difteeria-teetanuse vaktsiini sagedasim kõrvaltoime on lokaalne süstekoha punetus, valulikkus ja turse. See tekib umbes 48 tundi pärast vaktsiini manustamist ja möödub iseeneset 1-2 päevaga.
    niisama lihtsalt vast teetanuse süsti tegema ei läheks, kui just mingit soppa lahtisesse haava pole läinud

    perekool: ühte süstikohta sügasin ikka aastaid, nii et pluusivarukale tuli auk sisse
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      niisama lihtsalt vast teetanuse süsti tegema ei läheks, kui just mingit soppa lahtisesse haava pole läinud
      Ei käinudki niisama tegemas, juhtus väike õnnelik õnnetus.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Pole väga rumal küsimus, aga kuhu saaks kiiremas korras seljahädaga pöörduda? Tegin eile väikese päevaune, hakkasin tuba korisama ja kui kummardama pidin, siis hakkas järsku jõlevalus. Õhtu edasi minnes läks üle lihtsalt ebamugavaks, magasin ja hommikul oli juba parem. Täna mõtlesin poodi minna, aga kui jalatseid jalga panin, siis läks asi eriti hulluks ja tõusin umbes 5 minutit ja kõndisin tooli/arvuti poole teine kümme minutit. Praegu on ikka jõleebamugav ja ka veidi valus. Valud alaseljas ja tuharates - on kellelgi sama juhtunud?
        sigpic

        Kommentaar


          kirjelduse järgi on mõni närv kuhugile seljalülide vahele (kinni) jäänud. Aga hangi perearsti juurde aeg - laseb sul mõned liigutused teha (võib olla isegi näpib) ning siis juba saab vast selgema pildi, mis võib viga olla. Sealt saad tõenäoliselt saatekirja neuroloogi või füsioterapeudi juurde, kes siis otsustab edasise saatuse - kui olukord on hull, siis kompusse ja opile, et närv lahti päästa. Kui nõnna hull pole, siis hakkad regulaarselt võimlema - maa peal ja vees.

          pleki eest saad muidugi erakliinikus kiiremalt asjad aetud.

          Söö paratsetamooli (2x500 korraga) ja joo teed. Perearsti käest võid saada, küsida ka valuvaigistava geeli ostuloa, mis on mingi viis korda tugevama toimega kui käsimüügi omad.

          Perearsti käest võid uurida ka seda, et mis liigutusi tuleks vältida ja kuidas ennast liigutada... näiteks paelte sidumisel, kummardades.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Perearsti juurde on kahjuks raske Hiiumaale minna, aga tänan vastuse eest.
            sigpic

            Kommentaar


              Kiropraktikut soovitan.
              Paari korraga saab ehk asja korda, vanasti maksis üks visiit 500 eeku.
              Jaak Lill on super vana, soovitan teda. Minul ei aidanud ei perearst ega tema poolt kirjutatud geelid ja tabletid, aga Jaak Lill tegi kahe korraga asja jonksu.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                aga hellata võid perearstile ikkagi - tõenäoliselt oskab suunata, abistada päris hästi, sest (ala)seljavalu on laialt levinud probleem.

                e: egas need va tablad ja geelid sisu ei muuda - valu pole vaja lihtsalt kannatada
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar





                  Mis looga tegu?


                  Aitäh, AndresR
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Üks hästi rumal küsimus nüüd, ei tea arvutitest just palju, seega ärge näkku lööge.

                    Kas kuidagi on võimalik taastada fail, mis ka prügikastist on ära kustutatud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust


                      Chuckie ft. Gregor Salto - What Happens In Vegas
                      Võimalik, et ka mingi remix mitte originaal, eks meelepärane otsi ise välja.

                      Btw googlisse: "what happens in vegas stays in vegas" + "new" + "house". Andsid vastuse kätte.

                      Kommentaar


                        Mario, on küll. Tõma miskind file recovery tööriist. Proovis seda näiteks http://www.aumha.org/a/recover.php

                        Kommentaar


                          Kui töölepingusse on kirjutatud:" Töötajale makstakse mahaarvutusteta põhipalka a la 800 eurot kuus ",on see summa siis neto või bruto? Või tehku uus arusaadav leping?
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            tehku uus arusaadav leping. Mina loen siis välja, et see on bruto, aga ma pole jurist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Pole väga rumal küsimus, aga kuhu saaks kiiremas korras seljahädaga pöörduda? Tegin eile väikese päevaune, hakkasin tuba korisama ja kui kummardama pidin, siis hakkas järsku jõlevalus. Õhtu edasi minnes läks üle lihtsalt ebamugavaks, magasin ja hommikul oli juba parem. Täna mõtlesin poodi minna, aga kui jalatseid jalga panin, siis läks asi eriti hulluks ja tõusin umbes 5 minutit ja kõndisin tooli/arvuti poole teine kümme minutit. Praegu on ikka jõleebamugav ja ka veidi valus. Valud alaseljas ja tuharates - on kellelgi sama juhtunud?
                              Sa alaselga eraldi treenid ka? Võib selles ka asi olla tegelikult, et saab koormust ja enam ei talu.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Pole väga rumal küsimus, aga kuhu saaks kiiremas korras seljahädaga pöörduda? Tegin eile väikese päevaune, hakkasin tuba korisama ja kui kummardama pidin, siis hakkas järsku jõlevalus. Õhtu edasi minnes läks üle lihtsalt ebamugavaks, magasin ja hommikul oli juba parem. Täna mõtlesin poodi minna, aga kui jalatseid jalga panin, siis läks asi eriti hulluks ja tõusin umbes 5 minutit ja kõndisin tooli/arvuti poole teine kümme minutit. Praegu on ikka jõleebamugav ja ka veidi valus. Valud alaseljas ja tuharates - on kellelgi sama juhtunud?
                                Endal oli paar aastat tagasi mure alaseljaga. Päris nii hull siiski ei olnud, et jalatseid jalga ei saanud, aga siiski segas. Ise sain tutvuste kaudu Gerd Kanteri füsioterapeudi Indrek Tustiti juurde, kes rääkis, et probleem oli olnud selles, et istmikunärv vms oli "kinni". See mõjutas ka alaselga mul. Pmst kui ta valusa koha peale vajutas, siis kiirgas valu seljast piki jalga kuni varbaotsani välja. Mul läks kaks külastust tema juures ning täiendavalt mõned iseseisvad venitused ning probleem kadus päris kiiresti. Muidugi venitusi jätkan siis kui meelde tuleb ka praegu ning siiani pole valu tagasi tulnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X