320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On kellegil aimu sõrmustele graveerimisest Tallinnas? Võimalikult soodsalt ja kiirelt?
    Tänud!

    Kommentaar




      Mis selle Eesti keelne versioon on?

      Kommentaar


        Miks ei lase Ryanair mul piletite eest prepaid mastercardiga maksta´?
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Kiire küsimus: kui CV Online keskkonnas on tööpakkumine inglise keeles, kas see eeldab ka ingliskeelset CV-d ja motivatsioonikirja ?
          Ja kui deadline on 06.03 siis see tähendab, et võin rahulikult homme ka oma CV ja mot kirja saata ?

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Kiire küsimus: kui CV Online keskkonnas on tööpakkumine inglise keeles, kas see eeldab ka ingliskeelset CV-d ja motivatsioonikirja ?
            Ja kui deadline on 06.03 siis see tähendab, et võin rahulikult homme ka oma CV ja mot kirja saata ?
            Hehe, mul sama teema. Küsimus ka selles teemas...

            Kas keegi oskab öelda, kuidas OPENOFFICE-il teha nii, et kui ma panen oma sünniaasta ala 99.09.99, siis ei kaoks see faking "0" sealt vahel ära!!!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Kas tänapäeval pole enam volikirja vaja kui inimene pole auto omanik ega dok. kantud?
              Sõiduki kasutamise kirjalikku nõusolekut (vana nimega volikirja) ei ole vaja juhul kui sõiduki kasutajal on kaasas registreemistunnistus ning ta sõidab ainult Eestis või Euroopa Liidus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Just nii. Ja siis ka ei ole vaja, kui inimene on auto omanik või dok. kantud. :P
                Sellisel juhul ei pea koguni ka registreerimistunnistust kaasas olema
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Ainuke hea punkt uues liiklusseaduses

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ainuke hea punkt uues liiklusseaduses
                    Kindlasti mitte.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      MIks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        MIks?
                        Sest on veel häid punkte.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kas Ibra transfer feed on kokkuvõttes maailma suurimad? Midagi räägiti Anelkast siin hiljuti, nüüd peaks Ibra olema, ja?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Kas Ibra transfer feed on kokkuvõttes maailma suurimad? Midagi räägiti Anelkast siin hiljuti, nüüd peaks Ibra olema, ja?
                            see käis kusagilt läbi siin foorumis. Ibra vist võitis jah

                            Kommentaar


                              Kas keegi on sõitnud Ecoline-iga Berliini või Hamburgi? Kuidas bussid seest välja näevad?
                              Algselt postitas fitti
                              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Kas Ibra transfer feed on kokkuvõttes maailma suurimad? Midagi räägiti Anelkast siin hiljuti, nüüd peaks Ibra olema, ja?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X