320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rumal küsimus ei oota vastust

    “Kas toetate tasuta ühistransporditeenusele üleminekut alates 2013. aastast Tallinna ühtse piletisüsteemi liinidel?”
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      “Kas toetate tasuta ühistransporditeenusele üleminekut alates 2013. aastast Tallinna ühtse piletisüsteemi liinidel?”
      Lihtne küsimus ju, JAH.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        “Kas toetate tasuta ühistransporditeenusele üleminekut alates 2013. aastast Tallinna ühtse piletisüsteemi liinidel?”
        EI. Sisuliselt sama loll idee, kui 30K staadioni ehitamine Eestisse.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          EI. Sisuliselt sama loll idee, kui 30K staadioni ehitamine Eestisse.
          Sa vist ei keskendunud küsimusele, mida küsiti ja hakkasid oma peaga juurde mõtlema.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
            Sa vist ei keskendunud küsimusele, mida küsiti ja hakkasid oma peaga juurde mõtlema.
            no okei. Lihtne küsimus ju. EI!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mingi 3-4 aastat tagasi üllitasid lehed ja arutas ka Mehed ei nuta võimalust mingi naiskorvpalluri võimalikust NBA-sse minekust. Noh, et panevat nii räigelt pealt ja olevat üldse gigamega. Mis sellest naisest üldse saanud on? Muutus Blake Griffiniks?
              Valeria Kast?
              Hispaanias
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                “Kas toetate tasuta ühistransporditeenusele üleminekut alates 2013. aastast Tallinna ühtse piletisüsteemi liinidel?”
                Ei, sest sellest soodustuse poolt põhjustatud suur auk rahakotis tuleb katta millegi arvelt ja jutt, et kvaliteedis langust ei tule, on BS.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Algupärane rumal küsimus ei oota vastust
                  5 starmarki

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Valeria Kast?
                    Hispaanias
                    Pigem oli tegu ikka parima naiskorvpalluri Candace Parkeriga, vaevalt et mõni eestlanna LeBroniga müdistama tahab minna
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      kas on mingit ametlikku töötavat teenust ja selle veebilehekülge, mis tegeleb just eBay jt selliste e-poodide n-ö vahendamisega? oletame, et sellel kaubal on klausel, et shipping to usa only, siis ma ostan siiski selle toote, panen aadressiks selle "teenuse" ja siis ta saadab selle mulle edasi. ja kui on, siis u palju võiks shippingu kulu olla?

                      Kommentaar


                        Kirjuta müüjale ja kurda muret. Ma olen selliseid "ainult Saksamaale" asju nii tellinud. Maksin otse läbi paypali ja e postiga saatsin aadrrssi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                          kas on mingit ametlikku töötavat teenust ja selle veebilehekülge, mis tegeleb just eBay jt selliste e-poodide n-ö vahendamisega? oletame, et sellel kaubal on klausel, et shipping to usa only, siis ma ostan siiski selle toote, panen aadressiks selle "teenuse" ja siis ta saadab selle mulle edasi. ja kui on, siis u palju võiks shippingu kulu olla?
                          Iseenesest on olemas selline asi kui Eestisse ei taheta kaupa saata netipoodidest: www.netikuller.ee

                          Kommentaar


                            Mu jopel on lukk katki ja vajab vahetamist. Kust leida vajalikku teenust Tartus?

                            Kommentaar


                              krt, kas sellise sigaduse eest reaalselt mingit trahvi ei saa neile väänata? http://ohtuleht.ee/469970

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                krt, kas sellise sigaduse eest reaalselt mingit trahvi ei saa neile väänata? http://ohtuleht.ee/469970
                                Sõbrale? Kahjuks ei saa.
                                A muidu, otsi aga KMLi juhend üles ja seal on trahvid kirjas.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X