320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    mis juhtub pärast seda, kui laar ja kelam on eesti majanduse jälle jonksu ajanud? kas annavad vaba raha galojani-plika kätte?
    Siis pannakse asju juhtima mingi äge mees Reformist kes asja kiiresti mitte jonksu ajab. Raha annavad seekord Evelin Sepa kätte.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Millal Eesti koondis lõi viimati otse karistuslöögist värava?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Millal Eesti koondis lõi viimati otse karistuslöögist värava?
        Martin Reim Itaaliale?

        Kommentaar


          Zahovaiko Maltale. Üle viie aasta tagasi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kas ma olen ainuke Viasati klient, kellel paarkümmend minutit tagasi Eesti kanalid pimedaks muutusid?
            AILTON

            Kommentaar


              Mul tavaantenniga Eesti kanalid tõmbasid pimedaks..

              Kommentaar


                edgar savisaar on süüdi.

                Kommentaar


                  Mis kell hakkab Eesti aja järgi Lakersi- Magicu mäng ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                    Mis kell hakkab Eesti aja järgi Lakersi- Magicu mäng ?
                    mõnes mõttes tõesti rumal küsimus.. et rubriik on õige. aga selliseid asju on ju pigem mõtet kasvõi nba kodukalt vaadata vms. samas vb tõesti on igal postitusel kulla hind, nagu mõned kipuvad arvama. et mitte päris lambi postitust postitada, vastan: peaks olema kell 4 öösel. ja kui uurida foorumi korvpalli alateemat, siis võib sealt ka leida midagi kasulikku selle mängu kohta. Peace

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      peaks olema kell 4 öösel.
                      Ongi.

                      1010

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Vist oli 180 minutit see piir.
                        vist ?????

                        Kommentaar


                          vahepeal käis foorumis link, kus odavalt matkabussi rentida. Vennad olid kainud hea hinnaga bussiga Hispaanias s6itmas jne, keegi mäletab?

                          Ja kui mitte, siis äkki oskaks keegi soovitada firmat kust v6imalik rentida soodsa hinnaga?, oleks hädasti vaja..
                          aitäh

                          Kommentaar


                            Saue vandersellid ja jalgpallifännid sõidavad Hispaaniasse


                            Kommentaar


                              Please see attached quote detailing total costs include shipping.

                              Keegi targem võiks ülemise lause ära tõlkida.(Mitte Googlega, seda proovitud).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                                Please see attached quote detailing total costs include shipping.

                                Keegi targem võiks ülemise lause ära tõlkida.(Mitte Googlega, seda proovitud).
                                See on põhimõtteliselt: Vaata manustatud arvet, palju läheb maksma ja saatmiskulud on hinna sees
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X