320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Äkki mõtleb seda? Mina kahjuks vastust küll ei tea.

    Ma arvan, et mina tean. Maria Port, kui ma ei eksi. Modell, Tanel Padari naine ja teab, mis ime asju veel. Muu hulgas ka minu endine klassiõde.

    Kommentaar


      Mida Brainstormi poisid laulavad. Eriti see drazee koht.

      Kommentaar


        See on nende meelest eesti keel ja see on 5-10 aastat vana laul juba. Seega pole väärt vaatamist.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          See on nende meelest eesti keel ja see on 5-10 aastat vana laul juba. Seega pole väärt vaatamist.
          Ma küsisin ainult küsimuse. Mitte ei oodanud sinu hinnangut vaatamise või mitte vaatamise kohta. Mind ei huvita kui vana see lugu on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Warren Vaata postitust
            Ma küsisin ainult küsimuse mitte ei oodanud sinu hinnangut vaatamise või mitte vaatamise kohta. Mind ei huvita kui vana see lugu on.
            Igatahes, seal polegi mingit tähendust. Ongi selline pudipadi keel.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Igatahes, seal polegi mingit tähendust. Ongi selline pudipadi keel.
              Kindlasti tähendab see midagi.

              Kommentaar


                Millest selline kindlus? Umbes minutine guugeldamine andis vastuseks, et ka lätlaste sõnul ei tähenda need sõnad läti keeles halligi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Lätis oli see lugu vist toona päris suur hitt, sest 90% Lätlastest laulavad seepeale, kui sa ütled, et oled Eestist "Eesti pois, Eesti pois"

                  Kommentaar


                    Heehe wow! Warren on kõrgeima klassi asshole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Millest selline kindlus? Umbes minutine guugeldamine andis vastuseks, et ka lätlaste sõnul ei tähenda need sõnad läti keeles halligi.
                      Huvitav-siis oleks võinud ju laulda lihtsalt lalalalaa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Heehe wow! Warren on kõrgeima klassi asshole.
                        Millest selline arvamus?

                        Kommentaar


                          Hea küll-enam ei saa isegi rumalate küsimuste teemas rumalaid küsimusi esitada ilma ,et mõni vend tuleks solvama.

                          Kommentaar


                            Kas Zelinskile ja Lemsalule ka millalgi lahkumismäng koondise eest korraldatakse ?

                            Kommentaar


                              Zelinski lahkumismäng oli 2:1 võit Andorra üle, kus ta värava lõi ja punase kaardi teenis.

                              Kommentaar


                                Lemsalu ei saanud ju 100 mängu täis, seega ma kahtlen.
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X