320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    ruuteri koodikaart anti, kui elioniga liitusite?
    Minu teada mitte, kuskilt karbist pole nagu leidnud. A ruuteri all on mingi nendepoolt kleebitud valge paber, kus peal on kasutajatunnus ja salasõna. Veidi allpool on tehase kleeps vms, seal peal on need HEX key'd, SSID jne.

    Aga tundub, et oma pa*k, sest kuskil oli ka kirjas, et restart nuppu soovitavalt mitte vajutada. Samuti soovitati uudishimutsemise & nupuvajutuse korral pöörduda Elioni klienditeeninduse poole, kuid nii uudishimulik ma pole olnud ning pole sinna jõudnud.

    Üleüldse küsiks, et kas kaaskodanikel ja Elioni austajatel on viimase kuuaja netiühendus laitmatus korras olnud ?

    Kommentaar


      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
      Üleüldse küsiks, et kas kaaskodanikel ja Elioni austajatel on viimase kuuaja netiühendus laitmatus korras olnud ?
      Minul on umbes juuni algusest päris tihti ühendus katkenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Minul on umbes juuni algusest päris tihti ühendus katkenud.
        Kodus on Elioni megane ühendus väga laitmatu olnud juba umbes aasta aega... varem oli veidi probleeme.
        PES.PLANET

        Kommentaar


          Mis on kõige pikem film ja kui pikk see on?
          See?

          Ja milline on niiöelda kõige pikem, aga vaadatav( pean silmas umbes 4-5h)

          Kommentaar


            The Burning of the Red Lotus Temple 1620 min (27 hr). 1928–1931
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Millal triobetti saab?

              Kommentaar


                google.ee rajalt maas või minu paha?

                Kommentaar


                  Küllap sinu paha, mul igatahes avas.

                  Kommentaar


                    mul avas ka 10min hiljem jälle..Kusjuures google.com toimis normaalselt samal ajal.

                    Kommentaar


                      kust ja mis hinnaga saab neid nn. rahvuspapusid (tenniseid) osta?

                      EDIT: leidsin juba ise http://www.rahvusmeened.ee/
                      aga krt Pärnu papusid ikka minu mõõtudele ei ole

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kust ja mis hinnaga saab neid nn. rahvuspapusid (tenniseid) osta?

                        EDIT: leidsin juba ise http://www.rahvusmeened.ee/
                        aga krt Pärnu papusid ikka minu mõõtudele ei ole
                        Aga omab keegi infot, millal neid saab muudi moodi osta kui posti teel? Ma tahan enne jalga proovida, mitte saada mingeid vale suurusega tennasid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Aga omab keegi infot, millal neid saab muudi moodi osta kui posti teel? Ma tahan enne jalga proovida, mitte saada mingeid vale suurusega tennasid.
                          Eks Mart Lankots (+372) 5645 6777 sulle ikka infot jagab. Eks neil seal Niine tänaval ole tõenäoliselt neid ka käest kätte jagada.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Aga omab keegi infot, millal neid saab muudi moodi osta kui posti teel? Ma tahan enne jalga proovida, mitte saada mingeid vale suurusega tennasid.
                            Kuna Sinu mure oli ka paljudel teistel mõeldi välja skeem, kus tenniseid müüakse valitud postkontorites. Eeldan, et neid saab seal ka proovida, kuid kindel ma pole. Ehk leiad mõne endale sobiva postiasutuse ja käid ära.

                            BACK WHERE WE BELONG

                            Kommentaar


                              Keegi seda teab mis lugu Viru Valge Cooler reklaamis mängib?

                              Kommentaar


                                aga kas raudkorkidega puutsasid alla 800kr saab ?
                                Algselt postitas -RoMaRiO-
                                Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X