320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sul on see mäng kus esikaanel on Rooney ja Ronaldinho? Kui on siis ma võin sulle anda selle koodi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
      Kas sul on see mäng kus esikaanel on Rooney ja Ronaldinho? Kui on siis ma võin sulle anda selle koodi.
      ole nii hea.
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Algselt postitas Karla Vaata postitust
        Jah, sul on õigus. Kunagi ammu-ammu lõi muidu Zelinski Indoneesiale (?) 3 väravat.
        Tegemist siiski Indrek Zelinskiga

        Kommentaar


          Algselt postitas eriklt Vaata postitust
          ole nii hea.
          HCUU-PGAJ-DM7Y-QYU9-3AXE

          Kommentaar


            mis on Cristiano Ronaldo IQ ?
            sigpic
            Knock, knock?
            "Who's there?"
            A midget who couldn't reach the doorbell!

            Kommentaar


              Algselt postitas barackobama Vaata postitust
              mis on Cristiano Ronaldo IQ ?
              küsi talt.

              Kommentaar


                Kas Laulupeod on alati nii perses matuseüritused? Juba esimese loo elik tule ülesviimse ajal sain sõimata, et kaasa elasin.

                Kommentaar


                  kas see on esimene laulupidu kus rongkäigu päeval on nii persses laulud laulupeol? kõik on mingid täielikud kiriku laulud imo. pühapäeval on ikka mõnus rahva pidu kus enamus oskab kaasa ka laulda. täna oli selline olukord, et mingist koolist oli 80 last mudilaskooris. kõndisid rongkäigu lõpuni, laulsid koidu ja hümni ära ning põrutasid targalt koju tagasi. varem on ikka olnud nii, et terve päev on laulmist täis.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    mu arust on laulupeost, mis varem oli rahvapidu, mingi kuradi jura, kus teatud inimesed saavad oma isiklike vaegusi välja elada ja madalat enesehinnangut upitada

                    Kommentaar


                      võib-olla eile oli tõesti mõnevõrra liiga melanhoolne jne. samas - minu meelest on laulupeo esimene päev alati olnud n-ö akadeemilisema repertuaariga. ärge samastage tervet üldlaulupidu öölaulupidudega, need ei ole päris üks ja sama asi. öölaulupeo laadi ühise kaasalaulmise repertuaar ongi just nimelt teisel ehk tänasel päeval, nii et ei ole vaja hakata kohe esimese päeva põhjal asja materdama.


                      ja kui veidi üldisemas plaanis rääkida - kust tuleb see viimasel ajal üha rohkem esinev pretensioonikus, et kui mingi asi on minu mõistusele arusaamatu, siis järelikult on liiga elitaarne ja keeruline ja sitt ja tuleb kohe ümber teha, aru ma ei saa. pluss üleüldine hoiak, et mina ju tahan hoopis seda, järelikult pakkugegi mulle seda. muidu on saast ja kehv ja kuradi snoobide jura. selline rahvapidu, mis sobib tõesti igale minimaalsegi laubakõrgusega kodanikule, on meil sealsamas lauluväljakul järgmisel nädalavahetusel, kus saab õllepruulijat kaasa ruiata. ma ei taha siin kaugeltki mingit elitarismi propageerida, aga see mingi äraspidine "mina olengi rahvas, järelikult peavad asjad käima nii, et mina ka ikka mõistaksin" ühiskondliku eneseteadvuse tärkamine on ka samas nagu kergelt häiriv.


                      arvestades ühes teises teemas avalduvat "rahva arvamust", võib ilmselt enam-vähem ennustada, mis sellele seisukohale siin järgneb, nii et ärge laske ennast häirida. ei võta südamesse.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        no vince, anna andeks, aga mis seos on mingitel ballad of green broomidel Eesti laulupeoga? ülidselt tore üritus ja kõik on well played, aga siis tuleb jälle mingi inglase kirjutatud sõnaotseses mõttes emolaul ja kunstilised juhid on ülimalt rahul. ei peagi südamesse võtma, suhu ka mitte.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          olen käinud kahel eelmisel (1999,2004) üldlaulupeol ja alati on esimesel päeval olnud selline rahvapidu kus kõik saavad kaasa laulda
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            See on muidugi tore suhtumine, et kui sulle Brittenite, Orffide, Chilcottide ja teiste välismaa autorite koorilugude esitamine Laulupeol ei meeldi, siis oled mats, kelle koht on Õllesummeril Õllepruulijat jorisemas. Laulupidu võiks olla siiski ka pidu tavarahvale ja see ei tähenda otsekohe mingite läbulaulude esitamist. Võiks olla näiteks ainult Eesti autorite looming või siis lihtsalt paar lugu, mida inimesed saaksid kaasa laulda.

                            Kuid milline oli olukord tänavu- paljusid koore ei lastud laulma; koorid, kes olid kohal kurtsid, et repertuaar on maruraske; esimese päeva õhtuks oli Lauluväljak inimestest täiesti tühi ja koorid esinesed põhimõtteliselt iseendale.

                            Kas see ongi see Üheshingamine ja Laulupidu, mida inimesed 5 aastat ootasid?

                            Kommentaar


                              mjaa, täitsa kontseptsioonis värk ju, olgem ausad, tavarahvas ei tea su britteneid, orffe, chilocotte ja muid kotte ka. olen mats, olen uhke, õllesummeril ei käi, siiski naudin oma arusaamu sellest, et laulupeol läheb rohkem hinge lastekooride ringmängu laul kui see ülimalt maitsekas ja kõva asi kuskilt itaalia kirikust. ffs ja matsiks tembeldamine on ju üldiselt üsna mööda tegevus, kas sa ei leia?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                no ma ei plaaninud küll konkreetselt teid matsideks tembeldada, kahju, et seda nähes kohe kettasse läksite.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X