320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veebisaidi haldajad tõstavad lambist hinda vms.

    Kommentaar


      Ma mõtlesin seda,et kui palju peab reaalselt maksma,et kaupa üldse kätte saada ja näiteks kui sa ostad mingi 50 töllise teleka mingi kümpa eest,kas sa seda üldse kätte saad.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        Ma mõtlesin seda,et kui palju peab reaalselt maksma,et kaupa üldse kätte saada ja näiteks kui sa ostad mingi 50 töllise teleka mingi kümpa eest,kas sa seda üldse kätte saad.
        sa saad selle kätte küll kui suudad võita(nagu viimasena kõige rohkem pakkuda)seal mingid haiged pro´d keda võimatu üle pakkuda neil minigd salanipid Ja seda mai ei mõteldnud ise välja, Pealtnägijas rääkis kunagi

        Kommentaar


          Palju on müüdud Brasiilia mängule pileteid ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Aadu&co
            Hmm tekkis küsimus foorumis ringi surfates. Kes on "oss".
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Lasin endale riigieksamitunnistuse kodanikuportaalist meilile saata, aga mittte kuidagii ei saa lahti seda. Mis ma tegema pean :/ See programm, mille pidi installima, on olemas.

              Kommentaar


                Selline küsimus, et kas teoreetiliselt oleks võimalik kasutada ühes arvutis kahte erinevat IE versiooni? Uus, vist 7 on päris hea, aga mõnel puhul tahaks hoopis vanemat versiooni kasutada, aga tundub, et vist ei ole võimalik? Kes teab täpsemalt?

                Kommentaar



                  Kommentaar


                    http://tredosoft.com/IE7_standalone see peaks olema

                    Kommentaar


                      sellega kaotab kogu siinne teema mõtte.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kas keegi leiab üles selle lingi, kus teatatakse, mis muudatused Tallinna ühistranspordis toimuvad laulupoe tõttu? See Tallinna koduleht on täiesti per*e kukkunud.

                        Kommentaar


                          Kas äkki see?

                          Kommentaar


                            Suur-suur tänu .

                            Kommentaar


                              Miks ainult 6 inimest foorumis on hetkel?

                              EDIT: Tegelikult tahtsin küsida, et miks see türastunud windows ise update tegi ilma minu luba küsimata, kuigi ma ei ole pannud ühtegi linnukest, et võib teha? Istun arvuti taha ja küsib, et äkki teed restardi ja kui ei vasta siis 4 minuti pärast teeb ise selle.....WTF nagu? Nõukogudeaeg on tagasi kus otsustati sinu eest või? Peab Linuxi peale tagasi minema....4 kuud ainult piina selle kuradi Windowsiga.

                              Kommentaar


                                mhm, venelased lasid sulle windows update peale
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X