320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aastal 2000 loodi selline ansambel nagu Kreeker, kus laulis ka Birgit Õigemeel. Keegi teab, mis nende hittlaulu nimi oli, äkki saab isegi sheerida?

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Kuidas oleks kõige normaalsem tõlkida "fuck you" eesti keelde? otsetõlge välja arvata
      Käi perse.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Kuidas oleks kõige normaalsem tõlkida "fuck you" eesti keelde? otsetõlge välja arvata
        Käi p*tsi! Ilusam kõla.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kas keegi oskab vastata, miks ei näita mul foorumis "Signature Picture"-it ? Olen proovinud nii halva ja ka heaga, aga soovituslikke relvadega veel pole...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            oled sa sinna pilti pannud? Praegu on sul seal mingi mao ja Arsenali fänni teema.

            Piltt pannakse [img] täägide vahele...

            [img] pildi aadress [ /img]

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Kuidas oleks kõige normaalsem tõlkida "fuck you" eesti keelde? otsetõlge välja arvata
              Käi ...

              Mine ...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar




                Kuidas ta teab?

                Kommentaar


                  Täiesti haige asi

                  E: jah nägin ka, et need asjad korduvad seal, kui mõtlema hakata siis läks ka mingi 5 minti.

                  Kommentaar


                    Teatud kindlas numbritevahemikus saab peale soovitud tehte sooritamist vastuseks tulla ainult üks konkreetne number. Näiteks vahemikus 10-19 tuleb peale lahutamist vastuseks alati 9, vahemikus 20-29 aga 18. Jne. Kui sa seda maatriksit vaatad, siis näed, et kõigi nende numbrite juures on kirjas sama kingitus. Programm lihtsalt roteerib erinevaid kingitusi nende kindlate numbrite peal.

                    PS. Muidugimõista ei tulnud mina selle peale, vaid üks mu informaatikust kolleeg. Ja temal läks selleks aega umbes täpselt 3 minutit.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      ma sain ka lõpuks ise jagu võttis aega siis pool tundi, arenemisruumi on...

                      Kommentaar


                        OT
                        Nii tore kohe lugeda et Eesti noormeestel niiiiiiii igav on
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          täiesti lõpp, mul ei tule üks lugu meelde. suht kuulus lugu, c.a. 6 aastat vana, refräänis on fortyfive sees, mingi "really feeling passion on the fortyfive", sth like that. guugeldasin sõnu, ei leidnud.

                          help mi pliiz
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            täiesti lõpp, mul ei tule üks lugu meelde. suht kuulus lugu, c.a. 6 aastat vana, refräänis on fortyfive sees, mingi "really feeling passion on the fortyfive", sth like that. guugeldasin sõnu, ei leidnud.

                            help mi pliiz
                            see peaks olema Cornershop - Brimful of Asha

                            Kommentaar


                              Kuule jah, veits kõrvavärdi mängisin siin, nagu näha.

                              agaa tänks :P
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                mida tähendab soome keeles

                                kävelemässä mun igluun kanssa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X