320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ikkagist laevad veepeal püsivad?

    Kommentaar


      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
      Kas keegi ei oska siis öelda kust saaks monopoly(Täiesti tavaline verisioon)tõmmata.[Jah siis üks soovitas aga nendega tahtis CD'id saada]
      See peaks olema ainukene vabavarana saadaval olev versioon Monopolyst.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
        Mul said ükskord kaks tulevate koondisemängude piletit meistriliiga mängul päris märjaks vihma käes, kas mind lastakse nendega ikka mängudele?
        Kui triipkood korras, sis ikka lastakse.

        Kommentaar


          Miks AC/DC laulud mind kummitavad igalpool olles? Koolis, kodus ja mujalgi. Terve nädala juba. Ma ei kuula neid nüüd ei tea tihti.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Selle otsustab korteriühistu ise. Mul endal oli selline jama, et neetud mutikesed ja pisiemad on jätnud aknad vahetama ja seetõttu puhus tuul läbi. Mul olid aga uued aknad ja seetõttu keerati ikka soojus mutikeste järgi paika ehk nad said oma 18-19 kätte, aga mul oli saun.
            Oleks ju tore, aga lõppseisuks oli see, et maksin 33 krooni ruutmeetri pealt kütet, mis on absurd.
            Aga minul jälle mutikesed ei taha kütet, ja nii ma siin nurgakorteris välisseinade vahel istungi. Seinad on külmad, tuba on ka juba nii jahe, et kui õue ei läheks, arvakski, et seal on külm. Ega midagi - tuleb elektriga takka anda, ühistu omad arvasid, et nii on odavam. Jah, odavam, kuid kelle jaoks ja kui pikas perspektiivis? Maja mädaneb ju selle niiskuse käes ära.

            Talvel on 17-18 kraadi, sisekorterites üle 20. Aga mina olen rahul, teadlikult sai selline korter valitud - pole mingid rõvedad akendeta toad - valgust ja "õhku" on palju
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Aga minul jälle mutikesed ei taha kütet, ja nii ma siin nurgakorteris välisseinade vahel istungi. Seinad on külmad, tuba on ka juba nii jahe, et kui õue ei läheks, arvakski, et seal on külm. Ega midagi - tuleb elektriga takka anda, ühistu omad arvasid, et nii on odavam. Jah, odavam, kuid kelle jaoks ja kui pikas perspektiivis? Maja mädaneb ju selle niiskuse käes ära.

              Talvel on 17-18 kraadi, sisekorterites üle 20. Aga mina olen rahul, teadlikult sai selline korter valitud - pole mingid rõvedad akendeta toad - valgust ja "õhku" on palju
              Ma elasin ka korra otsakorteris ja viimasel korrusel. Algul hakkas kuskilt ülemisest nurgast lagi kergelt tumedaks tõmbuma. Nii järjest levis ehk niiskus kogus kokku sinna ja lõpuks hakkas tapeet maha tulema. Ei taha teada, mis see tervisele pikas perspektiivis tegi, aga nüüd enam selliseid kortereid ei vaata. Praegune on see-eest armas ja tore ja soe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Miks AC/DC laulud mind kummitavad igalpool olles? Koolis, kodus ja mujalgi. Terve nädala juba. Ma ei kuula neid nüüd ei tea tihti.
                Vaata sarja "Supernatural" 5 hooaja esimese osa algust. Hakkab veel rohkem kummitama
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ma elasin ka korra otsakorteris ja viimasel korrusel. Algul hakkas kuskilt ülemisest nurgast lagi kergelt tumedaks tõmbuma. Nii järjest levis ehk niiskus kogus kokku sinna ja lõpuks hakkas tapeet maha tulema. Ei taha teada, mis see tervisele pikas perspektiivis tegi, aga nüüd enam selliseid kortereid ei vaata. Praegune on see-eest armas ja tore ja soe.
                  Meil on ka igasugu mutikesi majas elamas, aga vanemad panid kohe korra paika. Kuna neil endal korteriühistus käpp sees on, siis pandi korraga tervele majale sellised radikad, kus on kruvimisnupp küljes. Nii et küte pannakse kõigil samal ajal sisse, aga ise võid kruttida nii kõvaks, kui tahad. Samuti on kõigil korteritel kohustuslikus korras pandud plastikaknad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Meil on ka igasugu mutikesi majas elamas, aga vanemad panid kohe korra paika. Kuna neil endal korteriühistus käpp sees on, siis pandi korraga tervele majale sellised radikad, kus on kruvimisnupp küljes. Nii et küte pannakse kõigil samal ajal sisse, aga ise võid kruttida nii kõvaks, kui tahad. Samuti on kõigil korteritel kohustuslikus korras pandud plastikaknad.
                    Aga kas selle juures on igal korteril ka eraldi soojusmõõdik vms? Muidu plekid ikka rõõmsalt mutikeste saavutused ka kinni.

                    Kommentaar


                      Ei no peaks mainima, et meil on seal tegu vana ühiselamuga ja vaevalt seal kõik nii rikkad on, et jaksaksid omale plastaknad ette panna. Nüüd ma seal olengi vahepeal oma 16 kraadi sees ja lõdisen nii mis jube. Vahepeal tekib küll tunne, et teeks akna lahti ja laseks õuest sooja tuppa.

                      Kommentaar


                        kausis on 8 valget kuuli, 7 punast kuuli ja 5 sinist kuuli. korraga võetakse kausist 3 kuuli. kui suur on tõenäosus, et kõik 3 kuuli on erinevat värvi?
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          10,85

                          vale vist, suva

                          Kommentaar


                            8*7*5/ c(20,3)

                            c(20,3) on kompinatsioonid 20st 3 kaupa

                            Kommentaar


                              cannuman pani õige vastuse jah, tänud!
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                kein problem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X