320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis asi on PC???

    Kommentaar


      Mida teha, mida juua, mida süüa Et 1000m vastu pidada? Homme lähen esindama oma uut kooli 1000m ja oleks ju muidugi tore kui seal vastupeaks.. Pikkmaa pole muidu minu ala, aga ikkagi. Kuidas alustada? Kas kohe tempokalt ja sama tempoga lõpuni välja või alguses aeglasemini?

      /Krissu04

      PC -

      * Personal computer,
      * Political correctness

      Kommentaar


        üleöö sa tsempioniks ei saa. Kõige kindlam on panna ühtlase tempoga, aga selle jaoks on kogemust tarvis. Mis kooli esindad?

        Kommentaar


          See juba oleneb kuidas ise jaksad, soovitaks korraliku tempoga ikka panna.

          Kommentaar


            Eijah, tahtsin tegelt mainida ka et muidugi üleöö tsempioniks ei saa. Aga lihtsalt kuidas valmistuda, et tervis ikkagi parem oleks. Paide Ühisgümnaasium muidu :P. Pole mingi otsene esindamine, aga ikkagi määrati mind 1000m jooksma ja oleks viisakas hästi esineda.

            Kommentaar


              võta rivis mingi 5. vend enda ette ja jookse selle järel nii kaua kuni jaksad. Kui poole maa peal tunned, et suudad enam, pane juurde.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                kross Vallimäel või midagi?

                Kommentaar


                  Mingi krossijooksu taoline asi jah.

                  Okei, aitäh Tofoa soovituse eest.

                  Kommentaar


                    Kui ma tahan installida .Net framework 3.5 SP1,siis hakkab installima ja siis crash, setup.exe....dont send report.Mida teha?

                    Kommentaar


                      oskab keegi öelda selle filmi nime, kus kaks meest otsustavad minna kusagile veetma poissmehe puhkust . Ühel neist on habe ja teine siuke punakate juustega. Kui mai eksi , olid nad mingid veini asjatundjad jne .
                      Siis seal puhkuse ajal leiavad nad endale mingid naisukesed kellega lõbutsevad .
                      mis selle filmi nimi on, teab keegi ?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Mina 1000m jooksus olen läinud sellise taktika peale, et jään algselt tahapoole, kuni tekivad eespool olevatega sellised pisikesed vahed sisse. Ideaalsed on sellised vahed, et iga võistleja vahe on nii 5-10 m, max 15. Ja siis hakkan konkurente ükshaaval püüdma. Loomulikult on selline asi nagu pikamaajooksu taktika individuaalne, kuid praegu räägin enda kogemusest. Nähes kedagi lähedal ees, suudan leida seda lisapowerit. Oma edukad jooksud olengi teinud rohkem emotsiooni, kui ettevalmistuse tõttu, kuid edu siis võistlusel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eriklt Vaata postitust
                          mis selle filmi nimi on ?
                          Sideways (2004)
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krizto
                            Mina 1000m jooksus olen läinud sellise taktika peale, et jään algselt tahapoole, kuni tekivad eespool olevatega sellised pisikesed vahed sisse. Ideaalsed on sellised vahed, et iga võistleja vahe on nii 5-10 m, max 15. Ja siis hakkan konkurente ükshaaval püüdma. Loomulikult on selline asi nagu pikamaajooksu taktika individuaalne, kuid praegu räägin enda kogemusest. Nähes kedagi lähedal ees, suudan leida seda lisapowerit. Oma edukad jooksud olengi teinud rohkem emotsiooni, kui ettevalmistuse tõttu, kuid edu siis võistlusel
                            Suur aitäh! Väga hea soovitus ja eks ma homme siis mõtle ka enne jooksu kuidas joosta.. :P Aitäh ka edu soovide eest

                            Kommentaar


                              ma ei ole viitsinud läbusse vaadata paar päeva ja juba mingi täielik pask on lahti läinud. mis toimub? mina enam sinna ei postita.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                ma ei ole viitsinud läbusse vaadata paar päeva ja juba mingi täielik pask on lahti läinud. mis toimub? mina enam sinna ei postita.
                                Mehhakas arvas, et kõik on poksima hakanud vahepeal. Muud midagi. Aga mis see Sind kotib? Sa ju nii kui nii ainult 'Mida hetkel kuulate?' teemas
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X