320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    triinu juuksurid kadriorus on odav. masinalõikus 35 eeku ja mingi tavaline lõikus 45.
    triinu juuksurid FTW!
    50 eeku on lõikus, muu on sodi
    vilmsi 28
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      mis nett sul on? tee modemile resa ja kui wifi, siis on sitt lugu
      Mis kuradi teema nende elioni ruuterite restartimisega on? Kogemata näppisin seda puravikusuurust nuppu esipaneelil, mis tegi mu imearmsale ruuterile restarti ja wifi-sse ma enam ei pääse. Nagu wtf? Mida ma nüüd tegema peaks, kuhu pöörduma? Nagu mõnitamine, antenniga asjandus seisab keset tuba ja ühtpidi kasutada ei saa.

      Kommentaar


        Sisene ruuteri menüüsse ja näpi settinguid

        Kommentaar


          ma mitte paha pärast, aga arvutialastele küsimustele antavad vastused stiilis "mine kuskile ja näpi midagi" kõlavad umbes sama hästi kui soovitus teisel inimesel autot parandada sel moel, et las läheb keerab mingeid suuremaid polte kapoti all paar korda kinni-lahti, kuigi ega ma täpselt ei tea nüüd ka, milliseid, aga las proovib ikkagi. tõenäosus, et pärast enam üldse mitte miski ei funka, on niimoodi võrdlemisi suur või mis.

          üldiselt, kui ei saa tõesti ühegi teadjama inimesega ühendust võtta, siis on iseparandamise korral alati abiks esimese asjana see errori tekst guuglisse peksta ja siis rahulikult uurida ja lugeda ja vaadata, mis sealt pakutakse. näiteks nii. ma ise olen suht tuhm nendes it-asjades, aga sedasi on õige mitu jama saand ära klaaritud, endal ja mõnikord teistelgi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ma mitte paha pärast, aga arvutialastele küsimustele antavad vastused stiilis "mine kuskile ja näpi midagi" kõlavad umbes sama hästi kui soovitus teisel inimesel autot parandada sel moel, et las läheb keerab mingeid suuremaid polte kapoti all paar korda kinni-lahti, kuigi ega ma täpselt ei tea nüüd ka, milliseid, aga las proovib ikkagi. tõenäosus, et pärast enam üldse mitte miski ei funka, on niimoodi võrdlemisi suur või mis.

            üldiselt, kui ei saa tõesti ühegi teadjama inimesega ühendust võtta, siis on iseparandamise korral alati abiks esimese asjana see errori tekst guuglisse peksta ja siis rahulikult uurida ja lugeda ja vaadata, mis sealt pakutakse. näiteks nii. ma ise olen suht tuhm nendes it-asjades, aga sedasi on õige mitu jama saand ära klaaritud, endal ja mõnikord teistelgi.
            Arusaadav.. aga lihtsalt sellistel teemadel on raske täpseid soovitusi anda. Pmst selle restardiga läksid ruuteri seaded algasendisse ning sziczinche sinu enda pädevuses on need settingud taastada nii nagu nad olid. Kui see ei aita siis toetan kahe käega vincenti nõuannet, googlist abi otsida.

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust



              mis loom on pildil?

              rott ei ole, orav ei ole....
              Ega mitte manul?

              Kommentaar


                Kuidas saada sama heaks nagu Tiidrek Nurme?

                Kommentaar


                  osta kusagilt andekust (geene), ainult treenides ei saa. Käisid ka täna jooksmas?

                  Kommentaar


                    Käisin jah. Kohe jube on vaadata kui võimas mõni tüüp võib-olla (N: Dmitri Aristov).

                    Aga siiski ma jooksin Kirna-Türi

                    Kommentaar


                      Jumalat pead uskuma, siis jooksed nii hästi
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Öeldakse, sprinteriks sünnitakse, staieriks treenitakse! Ega muud kui lõigu jooksud ja pikad mahutreeningud. Geenid annavad edumaa, ülejäänud tuleb treeninguga.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Lõigu jooksud on see, näiteks et 5-7 korda jooksen väljakupikkust vms.?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Lõigu jooksud on see, näiteks et 5-7 korda jooksen väljakupikkust vms.?
                            jah kui sa sprinter oled. Kui sa tahad pikamaa vend olla siis räägime ikka kilomeetrite pikkustest otstest.

                            Kommentaar


                              Muidugi tahan pikamaa vend olla, siin Türil jalkaga niikunii midagi ei saavuta. Treeneritel on sinust pohhuii ja üldse ei viitsita jamada meiega. Pigem valin jooksu, kasvõi hakkan üksi trenni tegema.

                              Cannu, vaatan et tead päris palju jooksmisest jne. Äkki tuled mu isiklikuks treeneriks?

                              Kommentaar


                                Ei maksa ise endale mingit treeningut aretada, lõpuks võid teha endale suuremat liiga, kui kasu on. Võta mõne kesk- või pikamaajooksjaga ühendust ja uuri kuidas treenivad. Või küsi mõne korraliku treeneri käest nõu.
                                Sprindilõike ei tasu samuti alahinnata, kuna sprindi kiirus mängib lühema keskmaa juures samuti oma rolli. Sportliku sooritust tuleb alati mitmekülgselt arendada.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X