320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äkki võiksid rääkida rahva iseloomust ja sellesama rahva kirjandusest?

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      rahva hing ja iseloom avaldub tema kirjanduses, mõtteid kirjandi kirjutamisel? jah ma kavatsen guugeldada ka aga küsiks siit ka, topelt ei kärise
      A. Kivirähk "Rehepapp"

      venelastelt näiteks veel I. Turgenev "Isad ja pojad" jne.

      see paistab küll suht lihtne teema olevat

      Kommentaar


        Kas saab keegi mulle jagada Claire's Birthday lugu International Conspiracy?

        Kommentaar


          Selline küsimus siis, et kui sportlane jääb dopinguga vahele, siis kas võistluskeeld kehtib ainult antud spordiala kõikidele võistlustele? Ütleme, et kui Marion Jones oleks hakanud kohe kossu mängima, siis oleks kõik OK olnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Selline küsimus siis, et kui sportlane jääb dopinguga vahele, siis kas võistluskeeld kehtib ainult antud spordiala kõikidele võistlustele? Ütleme, et kui Marion Jones oleks hakanud kohe kossu mängima, siis oleks kõik OK olnud?
            ikka peaks kõikidest aladest eemale jääma
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              ikka peaks kõikidest aladest eemale jääma
              Kes see katusorganisatsioon oleks, kellel selline võim? Kui ma teen mingi oma korvpalliliiga kuhugi, siis peaks minu oma asi olema, keda ma sinna luban mängima ja keda mitte. Ei usu, et ka WNBA üle kellelgi võimu oleks. Karistusi määravad ikkagi ju spordiliidud - ujumisliidud, kegejõustikuliidud vms. seega peaks keeld ikkagi alasiseseks jääma.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kas ma olen rumal, aga kurat võtaks, väga tuttav viis on Bluri uues laulus Fool's Day. Just nagu sama viisiga oleks midagi varem tehtud. Vähemalt Wiki teatel Bluri laulus aga midagi sämplitud pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Kas ma olen rumal, aga kurat võtaks, väga tuttav viis on Bluri uues laulus Fool's Day. Just nagu sama viisiga oleks midagi varem tehtud. Vähemalt Wiki teatel Bluri laulus aga midagi sämplitud pole.
                  sellesama video kommentaare vaatasid? seal pillutakse väga hoogsalt igasuguseid erinevaid variante. samas tegelt see on niivõrd lihtne käik, et ilmselt annaks hea tahtmise korral ikka väga mitme varasema looga võrrelda.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    sellesama video kommentaare vaatasid? seal pillutakse väga hoogsalt igasuguseid erinevaid variante. samas tegelt see on niivõrd lihtne käik, et ilmselt annaks hea tahtmise korral ikka väga mitme varasema looga võrrelda.
                    Näedsa, nii tark ma ise polnudki. Müsteerium püsib

                    Kommentaar


                      Kas keegi oskab palun öelda, millised on praeguse majanduskriisi peamised põhjused ja võimalikud pikaajalised tagajärjed?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                        Kas keegi oskab palun öelda, millised on praeguse majanduskriisi peamised põhjused ja võimalikud pikaajalised tagajärjed?
                        Väike video.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Selline küsimus siis, et kui sportlane jääb dopinguga vahele, siis kas võistluskeeld kehtib ainult antud spordiala kõikidele võistlustele? Ütleme, et kui Marion Jones oleks hakanud kohe kossu mängima, siis oleks kõik OK olnud?
                          Kui mälu ei peta, siis Kaspars Kambala hüppas kohe poksiringi üle. Aga täpset vastust muidu ei tea.
                          Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                          Kommentaar


                            Käsil siis uurimistöö teemal Jalgpall- kas meelelahutus või äri. Siinkohal palukski abi mõne välismaise suurklubi (ManU, Real, Barca, Milan, Bayern jne) fänni poolt, kes on klubi tegemistega hästi kursis.
                            Soov on teada, kuidas jaotuvad klubi sisse- ja väljaminekud. Kas protsentuaalselt või lausa täpsete summadena, vahet pole.

                            Lisaks sellele on vaja teada, mitu jalgpallurit, väljakut ja jalgpalliklubi on Eestis ametlikult registreeritud.

                            Need on alles jäänud asjad, mida ma pole suutnud oma töösse leida. Kes saab aidata, suurimad tänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krizto Vaata postitust
                              Käsil siis uurimistöö teemal Jalgpall- kas meelelahutus või äri. Siinkohal palukski abi mõne välismaise suurklubi (ManU, Real, Barca, Milan, Bayern jne) fänni poolt, kes on klubi tegemistega hästi kursis.
                              Soov on teada, kuidas jaotuvad klubi sisse- ja väljaminekud. Kas protsentuaalselt või lausa täpsete summadena, vahet pole.

                              Lisaks sellele on vaja teada, mitu jalgpallurit, väljakut ja jalgpalliklubi on Eestis ametlikult registreeritud.

                              Need on alles jäänud asjad, mida ma pole suutnud oma töösse leida. Kes saab aidata, suurimad tänud.
                              tahtsid küll suurklubi, aga ehk kõlbab ka see...

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                oi bljaaad!!! tahan uudisele kommentaari lisada. kommentaaride lõpus on, et kommentaari lisamiseks pead olema foorumisse sisse loginud - logi sisse.

                                login foorumis ennast sisse ja pealehel olles, kommentaari ikka lisada ei saa - sama tekst.

                                Mida teha?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X