320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis asi on tehnika sokk?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mnjah. pilt räägibki rohkem kui tuhat sõna. pole näiteks vaja küsida, kellele kuuluvad need veetlevad jalad. ega seda, millest tehnika sokid õmmeldud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
        Kukutasin iPhone maha ning klaas täiesti ämblik, ekraan õnneks korras. Kus vahetada saaks?
        Kerge otsing:

        Kontakt:
        56603855
        ccayser@gmail.com
        Kaiser
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Pragi#4 Vaata postitust
          Kas kohtunikud keelavad mängida nn 'tehnika soki' ja teibiga noorte liigas, saali turniiridel jne?
          Või siis iga kohtunik ise otsustab kas ütleb, et võta ära või võid mängida.
          FIFA on öelnud, et kui kasutad teipi, mis erineb soki värvist, siis see võib olla maksimaalselt 2cm, samamoodi on need igasugu Nike kaitsmehoidjad. Kui on sokiga sama värvi, siis pole vahet.

          Kommentaar


            no aga kui on "vikerkaarevärviline" sokk, siis ei saagi sellest midagi erineda:P ja ikkagi - mis on "tehnikasokk"?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Svenniid, vaata, on vahe, kas reaalne isik Budukas 30-aastasena kirjutab sellist huumorit, nagu ta antud hetkel päevast päeva siin foorumis teeb, või varikonto, kes esitleb end 11-aastasena ning särab ilmselgelt liiga rumalana, et tõsi olla. Siin on nagu päris suur vahe. Ehk hindad oma mõttekäigu ümber?
              Ei hinda, mul pohhui, kui isegi varikonto, hästi tehtud varikonto siis.
              Nagu ma lugesin, et paljud buduka pirnid kustutatakse ära, ja kuna ma ei ole väga aktiivne kasutaja, siis ma lihtsalt ei jõua lugedagi neid.

              Kuna ma eriti uudistega hetkel teatud olude sunnil kursis ei saa olla, siis ma käin aind off topicus vahest rumalatele küsimustele vastamas/küsimas ja totse vaatamas, ja üritan end Arsenali teemadega kursis hoida. Eks teil on omad naljad muudes topicutes.

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                no aga kui on "vikerkaarevärviline" sokk, siis ei saagi sellest midagi erineda:P ja ikkagi - mis on "tehnikasokk"?
                On tekkinud selline väljend, mis siis iseenesest tähendab, et tõmmatakse sokk, peamiselt valget värvi (stiili mõttes) kedri peale, et näha välja cool.

                Kommentaar


                  Kellele te panustaks täna :P FC Twente - Fenerbahce? Teen võibolla elu suurima panuse ja tahaks teada rohkem natukene. Fenerbahce peaks ju võitma ikka ära ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mis asi on tehnika sokk?

                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      aitäh et just ronaldo meile näiteks tõid. God bless you

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        aitäh et just ronaldo meile näiteks tõid. God bless you
                        kõige kiirem varjant

                        kõige parem ülevaade on siiski siin

                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Sokk või mitte aga mängus sellist sa kasutada ei tohi. Või õigemini ütleks, et võid küll aga juhul kui su tehnikasokk(wtf?) on sama värvi mis aluminegi, kuid siis poleks ju üldse mingit mõtet seda kasutada..

                          Kommentaar


                            http://www.arvutid24.eu

                            On kellelgi kokkupuuteid sealt sülearvuti tellimisega? Milline oli tegelik tarneaeg jms?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pragi#4 Vaata postitust
                              On tekkinud selline väljend, mis siis iseenesest tähendab, et tõmmatakse sokk, peamiselt valget värvi (stiili mõttes) kedri peale, et näha välja cool.
                              cool või mitte aga kas tal mingi praktiline väärtus ka on?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Ma kandsin sokki kedrade peal siis kui putsad hõõrusid, hiljem samas ei olnud vahet kas sokk on või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X