320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust


    Kuskohas Tallinnas selliseid müüakse?
    Vaata vanalinna Hilp-parakasse(ei tea kas õieti kirjutasin).Rattaskaevu läheduses on.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
      Hilp-parakasse


      sa ei ole sõna "hilpharakas" tõesti kunagi kuulnud või mõte lihtsalt ei genereerinud hetkel seda seost?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Jube loll küsimus tuleb nüüd.

        Ütleme, et tuleb uudis: "Manku sõlmis NIKE-ga 100 miljonilise varustustehingu"

        Kas see tähendab:

        a) NIKE annab Mankule 100 milli eest kaupa ja saab respekti ja feimi ja mingeid särgimüügitulusid vms
        b) Manku maksab NIKE-le kauba eest 100 milli

        Tõesti andke mulle Raimo Aasa preemia või midagi, aga mina pole sellest tehingust veel aru saanud.

        Kommentaar


          b variant on välistatud

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Jube loll küsimus tuleb nüüd.

            Ütleme, et tuleb uudis: "Manku sõlmis NIKE-ga 100 miljonilise varustustehingu"

            Kas see tähendab:

            a) NIKE annab Mankule 100 milli eest kaupa ja saab respekti ja feimi ja mingeid särgimüügitulusid vms
            b) Manku maksab NIKE-le kauba eest 100 milli

            Tõesti andke mulle Raimo Aasa preemia või midagi, aga mina pole sellest tehingust veel aru saanud.
            Nike annab Mankule 100 milli, et nad nende särkidega mängiksid on vist parem variant kui sinu pakutud.

            Kommentaar


              minu teada on olemas ka selline varjant et nike maksab umbrole 100 miljonit, et manku mängiks adi vormidega ja puma saab kogu tulu endale ?!?!

              Kommentaar


                Kas keegi Puma vorme ka maale toob?

                Kommentaar


                  Kunagi tõi Indrek Sei vist Puma kraami maale. Pead ei anna.

                  Kommentaar


                    PUMA Baltic OÜ
                    PUMA spordi- ja vabaajakaupade esindaja, maaletooja, hulgimüük, jaemüük.
                    Tel: 6164403
                    Tornimäe 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10145


                    äkki see
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Küsiks siis veel
                      Äkki jagate linke kust saab vorme tellida?
                      Siiani olen leidnud Nike, Monkey Sport,Sportfever,Adidas,Uhlsport.

                      Kommentaar


                        Nii, nagu näete allolevalt pildilt, siis sealt on üks puidust jupp puudu. Kas teate, kus kohast võiks sellele doonorit leida? Või ehk leidub teil endal midagi sellist kodus ja pole enam kasutuses, sest enamik "pulki" juba katki
                        Pikkus on 565 mm, laiust ei oska kahjuks öelda.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Warren Vaata postitust
                          Küsiks siis veel
                          Äkki jagate linke kust saab vorme tellida?
                          Siiani olen leidnud Nike, Monkey Sport,Sportfever,Adidas,Uhlsport.
                          Avers Sport tegeleb ka vormidega.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ise tellisime sealt rattariided. Töö üsna kiire ja korralik. Hokiriiete osas nad vist Eestis juhtpositsioonil. Üsna hoogsalt teevad ka Soome tellimusi.

                            Kommentaar


                              Millepärast mõned sex shop'id on avatud 24H ?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Millepärast mõned sex shop'id on avatud 24H ?
                                Sest mõni inimene ei julge päevavalges enda nina sinna sisse pista? (Lihtsalt oletan, ega ma ka ei tea...)
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X