320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jeesh, danke

    Kommentaar


      keegi on sellisest kohast nagu http://www.mkhiphop.com/index.php mütse või asju tellinud??? ja mis lõpptulemus oli. tulid kohale? ei tulnud?
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Soovin teha väikse rattamatka.
        Plaanime neiuga mai algul ratasega Tartust Haapsallu sõita.
        Kuidas Eestis lood on kämpingu- ja telkimiskohtdega? Kui palju neid on, ning kas on olemas ka mingi kaart, kus neid näeb?
        On keegi mööda Eestit varem ringi sõitnud? Any tips?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          see leht on siiani toitnud, olemas ka tel numbrid, kust inffi küsida teatud platside kohta
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Moodsatel autodel on see pirnivahetus nii keeruliseks tehtud, et lihtne inimene ei saagi sellega hakkama enam. Vist.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Uutematel bemmidel tuleb nt tuli eest ära võtta ( mis pole ka iseenesest väga keeruline ) , aga tanklas sellega ei viitsiks küll jännata

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mul on Golf V ehk kaks sugupõlve vana. Kapott lahti, keeran plastmassist kaane maha (nagu purgikaas), keeran pirnihoidjat pool tiiru ja ongi käes. Kõige keerulisem on uue halogeeni pirnihoidjasse istutamine ilma pirni klaasi puutumata.
                Tagumiste tulede vahetamine on palju põnevam, selleks peab polstrit lahti kakkuma ja 10-se võtmega paar kruvi eemaldama.
                10 aastat vana Mazda 6 ksenoonidega. Ei julge küll ise kallale minna. Peale selle on vaja kas lapsekätt või teadjat meistrit, kes kuskilt sumbuti kaudu selle vahetatud saab
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Miks on nii palju "ühesilmseid" autosid? Selle sajandi mudelitel võiks ju armatuuril tuluke põlema minna, kui pirn läbi? Pirni vahetamiseks kulub lähimas tanklas 10 minutit koos pissimisega ja kabanossi ostjate järel passimisega.

                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Moodsatel autodel on see pirnivahetus nii keeruliseks tehtud, et lihtne inimene ei saagi sellega hakkama enam. Vist.
                  Opel Corsal 2006 aasta omal läks igatahes Service tuli põlema, kui eest pirn läbi läks. Selle ise vahetamine oli paras kepp.
                  Praeguse VW kohta öelda ei oska öelda, aga vahetamine on vähemalt lihtne. Nii palju, kui kapoti alla vaatasin.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Opel Corsal
                    Siin räägiti autodest mitte Opelitest

                    Kommentaar


                      Vähemalt on Opelil see hoiatus olemas
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kas keegi on kasutanud mõnda mälu treenimise programmi? Sellist, mis kordab asju intervallidega ja eelistab asju, mille puhul olen eksinud jne. Milline neist parim programm on? Kogemusi kellelgi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kas keegi on kasutanud mõnda mälu treenimise programmi? Sellist, mis kordab asju intervallidega ja eelistab asju, mille puhul olen eksinud jne. Milline neist parim programm on? Kogemusi kellelgi?
                          a nahui sa selle programmiga teed? ürita lihtsalt asju meelde jätta, käi silmad lahti peas ringi, mediteeri iga päev (siis hakkab 8 nädala jooksul aju ise dopamiini tootma, mis parandab mälu), joo kohvi, ära söö imelikke tablette. johhaidi!
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kas keegi on kasutanud mõnda mälu treenimise programmi? Sellist, mis kordab asju intervallidega ja eelistab asju, mille puhul olen eksinud jne. Milline neist parim programm on? Kogemusi kellelgi?
                            Kui keegi teab samal põhimõttel toimivat keele õppimise programmi, siis võib seda ka jagada. Huvi pakuks inglise ja soome keel.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Mälumängumeister Habal reklaamis ANKI-t. Ei tundunud kuigi äge, aga vähemalt ägedam kui soovitus juua kohvi.

                              Isiklikud kogemused puuduvad. Mäluprogrammidega, mitte kohviga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                a nahui sa selle programmiga teed? ürita lihtsalt asju meelde jätta, käi silmad lahti peas ringi, mediteeri iga päev (siis hakkab 8 nädala jooksul aju ise dopamiini tootma, mis parandab mälu), joo kohvi, ära söö imelikke tablette. johhaidi!
                                debiilik oled või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X