320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Tänase ilusa ilma puhul, kas keegi oskaks öelda kus oleks võimalikult soodsalt võimalik rannavõrkpalli mängida? Tallinna piires siis. Hea meelega mängiks, aga no mis sa teed kui võrku ei ole ja googeldamine ka liiga palju vastuseid mulle just ei andnud.
    Hindasid ei tea, aga spordiregistri andmetel võimalus on Hiiul, Nõmmel, Kalamajas ja Mustamäel

    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Keegi on/kellelgi on kinnisvara pankade jaoks hindavat tuttavat maaklerit? Büroodes nõutav 150 eur on faking palju. Saab seda üldse kuidagi läbi tutvuste odavamalt teha või käib kõik mööda büroosi?

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Tänase ilusa ilma puhul, kas keegi oskaks öelda kus oleks võimalikult soodsalt võimalik rannavõrkpalli mängida? Tallinna piires siis. Hea meelega mängiks, aga no mis sa teed kui võrku ei ole ja googeldamine ka liiga palju vastuseid mulle just ei andnud.
        mõnes rannas on vast võrgud üleval, saab tasuta

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          kes oskab soovitada head rahvusvahelist tööotsimisportaali?
          üks on näiteks eures, siis noh, euroopavaheline

          Briti omadest jobsite.co.uk kah hea
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Keegi on/kellelgi on kinnisvara pankade jaoks hindavat tuttavat maaklerit? Büroodes nõutav 150 eur on faking palju. Saab seda üldse kuidagi läbi tutvuste odavamalt teha või käib kõik mööda büroosi?
            Mul sõber on hindaja. Odavamalt vaevalt saab, aga kiiremini kindlasti. Mis sul on vaja hinnata? Võin helistada ja uurida.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mis kuradi pärast Eesti post muudab saadetise vöötkoodi (DHL'il üks ja kui ELS'i jõudis siis pandi teiseks)?

              Kommentaar


                Mis mullusest netisuperstaar Kony 2012-st saanud on? Alles see ju oli, kui kogu Facebook jagas minidokki maailma kõige kurjemast ja südametumast mehest, kes kohe ja nüüd on vaja kinni püüda ning just sinu "like&share" pidi miljonite laste ja kogu maailma turvalisemaks paigaks muutma. Nüüd aga ei ole tilligi kuulda olnud. What goes?

                Kommentaar


                  Ma nagu mäletaks, et tüübil tekkis mingi räige stress mis päädis sellega, et mees oli palja tilliga tänaval ja onaneeris. Sai mingi süüdistuse vms ka.

                  Kommentaar


                    Kas homse karikafinaali ajal/eel on Sportland football lahti?
                    Olen sinna ainult koondise mängude ajal sattunud, kui pood juba kinni ja homme oleks hea võimalus sinna minna

                    Kommentaar


                      On küll lahti, Kalju FB reklaamis ka, et seal on müügil palju Kalju sümboolikaga riideid ja asju.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Miks osad inimesed arvavad, et näpuga näitamine on ebaviisakas? Millest selline asi alguse sai?

                        Kommentaar


                          Mis GAZ 53-e laius umbes olla võiks?
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            http://www.sovavto.net/GAZ/53-E.HTM googli 1. vaste...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Ma nagu mäletaks, et tüübil tekkis mingi räige stress mis päädis sellega, et mees oli palja tilliga tänaval ja onaneeris. Sai mingi süüdistuse vms ka.
                              palja tilliga jooksis ringi dokfilmi autor, kony ise tšillib aga kuskil ringi ja rahvas otsib teda taga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Keegi on/kellelgi on kinnisvara pankade jaoks hindavat tuttavat maaklerit? Büroodes nõutav 150 eur on faking palju. Saab seda üldse kuidagi läbi tutvuste odavamalt teha või käib kõik mööda büroosi?
                                Kui korteri ostsin, lasin hindamisakti teha, mis läks 60 eurtsi maksma. 150 tundub kuidagi ulme.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X