320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Delli laadijatel on need otsad suht juustud jah. See põlev tuli näitab, et laadija saab voolu, aga see ots, mis peab rüperaali sisenema, ei tööta sageli.
    Aga kui elekter arvutisse ei jõua, kuidas masin töötab siis? Õhust ja armastusest?

    For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Jap, kui masin ikka laadija otsas töötab, siis võiks laadija korras olla. Esimesena panustaksin vana aku peale, kuid küsitavaks muudab selle pool aastat tagasi sama probleemi lahendamine. Mis puutub delli laadijatesse, siis vähemalt mis Latitude D laadijatega on mul palju kogemusi ning need on küll minu arvates väga head.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Aga kui elekter arvutisse ei jõua, kuidas masin töötab siis? Õhust ja armastusest?

        http://lmgtfy.com/?q=check+battery+wear
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Jap, kui masin ikka laadija otsas töötab, siis võiks laadija korras olla. Esimesena panustaksin vana aku peale, kuid küsitavaks muudab selle pool aastat tagasi sama probleemi lahendamine. Mis puutub delli laadijatesse, siis vähemalt mis Latitude D laadijatega on mul palju kogemusi ning need on küll minu arvates väga head.
        plugged in, not charging.

        Vot ei oska öelda, aga väga tihti ei tahtnud minu laadija mu arvuti akut laadida. Ühelt maalt aga loobus täielikult laadimisest ning suutis ainult taset hoida. Pistik on aga täiesti puruks. Nii kui võtan mõne teise Dell 90W või 65W laadija, töötavad need momentaalselt ilma igasuguste küsimusteta. Ja mul on veel 90W laadija.

        Niiet palun, selgitage - kuidas selles aku süüdi on?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          plugged in, not charging.

          Vot ei oska öelda, aga väga tihti ei tahtnud minu laadija mu arvuti akut laadida. Ühelt maalt aga loobus täielikult laadimisest ning suutis ainult taset hoida. Pistik on aga täiesti puruks. Nii kui võtan mõne teise Dell 90W või 65W laadija, töötavad need momentaalselt ilma igasuguste küsimusteta. Ja mul on veel 90W laadija.

          Niiet palun, selgitage - kuidas selles aku süüdi on?
          Ok, ma ei lugenud korralikult, selle õhu ja armastuse repliigi võib ära unustada. Aku kulumise aste on siiski esimene asi, mis üle kontrollida.

          For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Ok, ma ei lugenud korralikult, selle õhu ja armastuse repliigi võib ära unustada. Aku kulumise aste on siiski esimene asi, mis üle kontrollida.

            For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


            Seda tean ma ise ka, et mu akust ligi 55% on kadunud, kuid see veel ei tähenda, et aku töötama ei peaks.

            Selline programm nagu batterycare on üsna mõistlik lahendus.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Seda tean ma ise ka, et mu akust ligi 55% on kadunud, kuid see veel ei tähenda, et aku töötama ei peaks.

              Selline programm nagu batterycare on üsna mõistlik lahendus.
              No juba esimene link (reinstall ACPI driver) tundub päris asjalik. Kuigi nagu ütlesid, on laadija ots katki ja viga ei pruugi (ainult) tarkvaraline olla.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                No juba esimene link (reinstall ACPI driver) tundub päris asjalik. Kuigi nagu ütlesid, on laadija ots katki ja viga ei pruugi (ainult) tarkvaraline olla.
                Paraku ACPI driveri reinstall ei aidanud. Ainus lahendus tundub uue laadija soetamine (18€) või laadija pistiku vahetamine. Pistku vahetamisega esineb muidugi üks probleem: neid otsi ei müüda Eestis.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Äkki keegi teab vastata. Kui diskonteerimine on tulevase rahavoo hetkväärtuse arvutamine, siis kuidas nimetatakse juba minevikus tehtud rahavoo nüüdisväärtuse arvutamist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Paraku ACPI driveri reinstall ei aidanud. Ainus lahendus tundub uue laadija soetamine (18€) või laadija pistiku vahetamine. Pistku vahetamisega esineb muidugi üks probleem: neid otsi ei müüda Eestis.
                    Olemas ka selline asi nagu universaallaadija (millel on umbes 10 erinevat pistikuotsikut kaasas). Maksab suurusjärku 10 €, väidetavalt ei ole tegemist väga töökindla kraamiga.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Sooviks teada mis võiks olla just sellise NIKE+ Sensori hind poelettidel eestis ja kust saaks soodsamalt seda näiteks ?

                      Link siis : http://store.apple.com/us/product/MA...ke-ipod-sensor

                      Tänud ette !

                      Kommentaar


                        Dell = hell. Osadel Dellidel on selline kuri vidin laadijas mis saadab signaali arvuti kurjale vidinale, et "õige" laadija on taga ehk siis Delli enda originaallaadija ja kui see pisike kuri vidin katki on siis ta akut ka ei lae, vaid lihtsalt hoiab arvutit sees niikaua kuni juhe taga. Eesmärgiks oli see, et kõik originaallaadijaid ostaks ja mitteoriginaallaadijatega "arvutit ära ei lõhuks". See kas sul ka sama teema on võid järgi uurida kui mõne mitte Delli laadija taha paned ja vaatad mida siis teeb. Kui ei lae siis on sul see kuri variant läpparist. Tean isegi ühte kellel sama probleem oli (selle kurja vidinaga). Ma ei tea kas praegu ka mõndadel mudelitel seda tehakse või mitte aga mitmed aastad tagasi seda tehti. Vähemasti isetegevuslikud testid, google'i otsing ja arvutiremontijad nii ütlesid.

                        Kommentaar


                          Ma praegu ei suuda meenutada aga ühe tootja akud olid sellised "toredad", et peale teatud töötunde löödi arvuti käivitamisel ekraanile suur kiri, et ole nüüd lahke ja vaheta akut. Vot selline asi ajaks küll kettasse, kui ikka aku peab veel tund aega vabalt vastu ja pole mingit plaani seda veel vahetada, kuid sunnitakse. Hetkel pole sellest minu infost muidugi mitte emmigi kasu aga lihtsalt selle delli laadija jutuga meenus.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma praegu ei suuda meenutada aga ühe tootja akud olid sellised "toredad", et peale teatud töötunde löödi arvuti käivitamisel ekraanile suur kiri, et ole nüüd lahke ja vaheta akut. Vot selline asi ajaks küll kettasse, kui ikka aku peab veel tund aega vabalt vastu ja pole mingit plaani seda veel vahetada, kuid sunnitakse. Hetkel pole sellest minu infost muidugi mitte emmigi kasu aga lihtsalt selle delli laadija jutuga meenus.
                            See kiri on mul juba julgelt pool aastat ekraanil. Kõiksugu testid aga väidavad, et 45% akust on alles ja stressitestil pidas ka aku 60 min vastu, niiet fuck that.

                            Teistele aga aitäh soovituste eest ja eks ma püüan lähiajal ühe sammu ka ära teha.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kas keegi Midsomeris elab ka? Teles jooksva seriaali järgi peaksid kõik seal juba surnud olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                Kas keegi Midsomeris elab ka? Teles jooksva seriaali järgi peaksid kõik seal juba surnud olema.
                                midsomer peaks maakond olema ja arvestades inglismaa asustustihedust, saab veel 1000 osa teha.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X