320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kes krt on Mihkel Kunnus ja kuidas ta on saanud mingiks arvamusliidriks kelle intelllekti Ligi nüüd solvanud on?
    Kunnus on juba mõned aastad väga silmapaistev liider olnud.

    Kommentaar


      Mis hälvikute saade see nüüd enne jalgpalli TV6 peal oli o.O?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kunnus on juba mõned aastad väga silmapaistev liider olnud.
        Kunnuse tähelend sai alguse sellest kui ta aastad-neli tagasi A.R. nimelise Supilinna neiu au kaitses ning kinnisvaraarendajate vastu välja astus. Hiljuti möllas mingi chicago bullsi särgi ja higise kaenlaalusega vabariigi kodanikes ka.

        Rohkem ei ole näinud. Ajab muidu tarka juttu w?

        Kommentaar


          Kurjad terariistadega inimesed tahavad mu tarkusehamba kallale kippuda. Kas see on nagu tavaline hambatohtril käik, et paari tunniga kõik timmis või tol päeval enam tööle minekust asja ei saa?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Kui sa töö juures rääkima pead, siis ei soovita minna. Paar päeva on valus ja paistes.

            Kommentaar


              Endal oli esimene tõmbamine hullem, siis oli nädal aega paistes korralikult ja valutas. Teine kord läks paistetus 2 päevaga juba peaaegu ära ja kolmandal päeval olin tööl. Oli ebamugav olla küll, aga mitte midagi hullu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Oleneb tööst eksole. Mina istusin küll tooli peal kella 17-ni. Ühe hamba haav valutas nädal aega ja lõpuks lõigati haav uuesti lahti, puhastati ära ja alles siis andis järele. Ülemised tõmmati korraga ja need oli väga lebod, aga alumised on kurja juured.
                Pmst sama. Alumine tuli uuesti lahti teha. Ülemine oli 3-4 päevaga kombes.

                Kommentaar


                  Kust saaks kõige paremat infot nädalavahetuse Tallinna lähiümbruse ürituste kohta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Pmst sama. Alumine tuli uuesti lahti teha. Ülemine oli 3-4 päevaga kombes.
                    Miks neid vaja üldse tõmmata on? Iga kord kui ma käin hambaarsti juures (iga 5 aasta tagant korra juttu rääkimas), siis öeldakse, et tõmbame ikka need tarkusehambad ka välja. Nagu miks? Mul pole elus olnud ühtegi hambaauku ega muud probleemi ning arsti juures käin tõepoolest hambaid ette näitamas ja smalltalki ajamas. Kas on mingi 99% tõenäosus, et need kuradid mingi aeg hapuks lähevad isegi siis kui mul üldiselt hammastega null probleemi.

                    Kommentaar


                      See kõik on köki-möki, kui hammas vaatab ilusti igemest välja ülesse poole. Nädalaga klaarib välja tõmbamise vast ära.
                      Mul oli üks tarkusehammas paraleelselt lõualuuga igeme sees. Selle välja puurimine/tõmbamine oli totaalne horror ja kogu jama unustamiseks läks vist kolm nädalat, siis sai magada ilma ibumetiinita. Esimesel nädalal vajutasin mingit retseptiga valuvaigistit.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        See kõik on köki-möki, kui hammas vaatab ilusti igemest välja ülesse poole. Nädalaga klaarib välja tõmbamise vast ära.
                        Mul oli üks tarkusehammas paraleelselt lõualuuga igeme sees. Selle välja puurimine/tõmbamine oli totaalne horror ja kogu jama unustamiseks läks vist kolm nädalat, siis sai magada ilma ibumetiinita. Esimesel nädalal vajutasin mingit retseptiga valuvaigistit.
                        Mul oli/on sama olukord. Üks on ära tõmmatud, teine on veel alles. Neljapäeva pärastlõunal puuriti puruks ja korjati jupid välja - protseduur kestis tuimestuse tegemisega kokku ca 15 mintsa. Arsti poolt antud valuvaigistitest polnd sittagi kasu, õnneks tuttav pereõde sebis mulle mingid korralikud tabletid, mida võtsin esmaspäeva hommikuni. Parim "ravim" on uni. Ma võtsin valuvaigisti sisse ja läksin ca 17:00 magama ja magasin keskööni, siis võtsin teise veel ja magasin hommikuni ilusti. Samal päeval tööle küll ei kannatanud minna, terve näopool oli tuim. Reedel läksin rahulikult tööle (kontoritöö). Esmaspäevaks oli olemine täitsa ok juba. Korralikult süüa julgesin ca nädala pärast.

                        Õel läks väga sitasti. Haav veritses ca nädala veel (mul oli keskööks veritsus lõppenud) ja tegi põrguvalu, mille vastu valuvaigistid ka ei aidanud. Käis veel järelprotseduuril jne. Täpseid asjaolusid ei tea aga päris valus kogemus oli see tal.

                        Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                        Miks neid vaja üldse tõmmata on? Iga kord kui ma käin hambaarsti juures (iga 5 aasta tagant korra juttu rääkimas), siis öeldakse, et tõmbame ikka need tarkusehambad ka välja. Nagu miks? Mul pole elus olnud ühtegi hambaauku ega muud probleemi ning arsti juures käin tõepoolest hambaid ette näitamas ja smalltalki ajamas. Kas on mingi 99% tõenäosus, et need kuradid mingi aeg hapuks lähevad isegi siis kui mul üldiselt hammastega null probleemi.
                        Minul on nad nii kehva koha peal, et hambaharjaga ei pääse korralikult ligi. Nii kipub asi seal põletikuliseks minema. Aegajal läheb põsk paiste ka. Teiste hammastega on mul olnud väga vähe probleeme.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Dodged a bullet there - endal siiani hammastega kõik 5+ olnud, nii jätkata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Mul oli/on sama olukord. Üks on ära tõmmatud, teine on veel alles. Neljapäeva pärastlõunal puuriti puruks ja korjati jupid välja - protseduur kestis tuimestuse tegemisega kokku ca 15 mintsa. Arsti poolt antud valuvaigistitest polnd sittagi kasu, õnneks tuttav pereõde sebis mulle mingid korralikud tabletid, mida võtsin esmaspäeva hommikuni. Parim "ravim" on uni. Ma võtsin valuvaigisti sisse ja läksin ca 17:00 magama ja magasin keskööni, siis võtsin teise veel ja magasin hommikuni ilusti. Samal päeval tööle küll ei kannatanud minna, terve näopool oli tuim. Reedel läksin rahulikult tööle (kontoritöö). Esmaspäevaks oli olemine täitsa ok juba. Korralikult süüa julgesin ca nädala pärast.

                            Õel läks väga sitasti. Haav veritses ca nädala veel (mul oli keskööks veritsus lõppenud) ja tegi põrguvalu, mille vastu valuvaigistid ka ei aidanud. Käis veel järelprotseduuril jne. Täpseid asjaolusid ei tea aga päris valus kogemus oli see tal.



                            Minul on nad nii kehva koha peal, et hambaharjaga ei pääse korralikult ligi. Nii kipub asi seal põletikuliseks minema. Aegajal läheb põsk paiste ka. Teiste hammastega on mul olnud väga vähe probleeme.
                            Jõhker, mul endal oli ka sarnane kogemus, arst mingi 45 minsa puuris puruks seda, tehti päris suur hulk õmblusi jne. Nädal aega valutas järele ja süüa korralikult ei saanud.

                            Kommentaar


                              Kas vene keeles on olemas sarnast vastet, st sõna, olukorrale, kus eestlane soovib tööd tegevale inimesele: "Jõudu"?
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                                Kas vene keeles on olemas sarnast vastet, st sõna, olukorrale, kus eestlane soovib tööd tegevale inimesele: "Jõudu"?
                                Zdarova?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X