320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi kitse paneku etümoloogiat teab?

    Kommentaar


      Kas jõuluvanale saab parimate küsimuste 2021 aastaauhinna ära anda juba?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kas keegi kitse paneku etümoloogiat teab?
        Kuivõrd vanglasläng on tulnud vene keelest. Kas ei või olla seotud see vanasõnaga kitse aeda laskmisest?

        Kommentaar


          Kas keegi on poes näinud vabapidamise/õnnelike kanade mune milles suurus on L või XL? Või nad sellepärast ongi õnnelikud et ei pea mingeid monstereid välja suruma?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas keegi kitse paneku etümoloogiat teab?
            kits

            1 pealekaebaja [ Karagandõ 1948–1955, Vangla 1970–1989, Murru 1979–1989, Tallinna vangla 1983–1985, Rummu 1985–1987, Kaagvere 1987, Sindi 1987, Viljandi 1987, Vangla 2015]; nuhk [ Tšeljabinsk 1945–1954, Karagandõ 1945–1954]
            = film, kalui, kasjoll, kitseräbal, kläusnik, koppar, kopper, koputaja, kuldsarv, lehm, liinipaneja, lindistaja, ment, miilo, moos, mõõlamees, põder, sarv, sarvekandja, sarvik, sarviline, seebitaja, sikk, sokk ‣ VRD kitsepanek, kitse panema, kitsetama
            ▫ Kitsed kasti! ' Pealekaebajad tappa!' [ Vangla 1970–1989]
            ▫ Mis sa, kits, kaniitad!? ' Mida sa, pealekaebaja, valetad?!' [ Vangla 1970–1989]
            ▫ Kits lükkas su maha. ' Pealekaebaja andis su üles.' [ Tallinna vangla 1983–1985]
            ▫ Olid kits või rott või šnõrr või siis barõõga või vägistaja, siis sul putjoovõide meeste seltskonda asja ei olnud. [ Vangla 2015]
            ▫ Prapiska mõte oli, et annad kerge kelgu ja vaatad, kas läheb kaebama, no et kas on kits. ' Vanglasse uustulnuka peksuga vastuvõtmise rituaali mõte oli, et annad kerge keretäie ja vaatad, kas läheb kaebama, no et kas on pealekaebaja.' [ Vangla 2015]
            ▫ Erki on sektori suurim kits. [ Vangla 2015]
            ▫ Kitsed on ikka nii naglaks läind. ' Pealekaebajad on ikka nii ülbeks läinud.' [ Vangla 2015]
            ▫ Ega sa mingi rott või kits ei ole, ah? ' Ega sa teiste tagant varastaja või pealekaebaja ei ole?' [ Vangla 2015]
            ▫ Räägi vaiksemalt, kits paneb ukse taga kõrva. ' Räägi vaiksemalt, pealekaebaja kuulab ukse taga salaja pealt.' [ Vangla 2015]
            ▫ Vanasti kits ikka kartis kaebama minna, sest tal oli konkreetselt perse ohus. ' Vanasti pealekaebaja ikka kartis kaebama minna, sest oli oht selle eest vägistatud saada.' [ Vangla 2015]
            ▫ See värdjas oli Murrus lindimees, kuradi mentide perselakkuja, sihuke on hullem kui kits. ' See värdjas oli Murru vanglas salga väravas läbipääsulube kontrolliv vang, selline valvurite tallalakkuja on hullem kui pealekaebaja.' [ Vangla 2015]
            ▫ Muidugi on ta kits, paneb ooperiga ühte kätt. ' Muidugi on ta pealekaebaja, teeb julgeolekutöötajaga koostööd.' [ Vangla 2015]
            2 madalaim aste (noorte) õigusrikkujate hierarhias [ Vangla 1970–1989, Sindi 1987]
            ‣ VRD agent, allalastu, kombain, lupard, pamaikin, paraskin, paraškin, piider, sapadljak, sapadljatski, susser, svabrist, šahtjor, švabrist, torpeedo, tsuuba, tšuhha, tšuuha, urka
            3 väravavalvet tegev relvastamata vang [ Tallinna vangla 1983–1985]
            ▫ Kitsele ei antud relva kätte. [ Tallinna vangla 1983–1985]
            4 universaalne sõimusõna [ Vangla 2015]
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              sarvedega eesti mees on ka mõni Murrust külge jäänud nimi?

              Kommentaar


                Nahhuj midagi e-poest tellida ja siis ikka kohapeale järgi minna?

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                A kui edasi kukub, siis peab kuskilt lisarahhi peale saama.

                Tellisin e-apteegist mingeid asju ja siis läksin järgi, eks. Apteeker läks tagatoast tooma ja korraga oli mingi naine mu juures: "Tere, Mõnu! Kuidas läheb, pole juba aastaid näinud. Kui see pakk tuli, siis ma võtsin selle spetsiaalselt enda kabinetti, et sind näha..."
                Ma: "Ee, aa, 15 aastat vist. Sa nüüd töötad siin?"
                Ta: "See on mu apteek jaa."
                Ma: "Ahhaa..."

                Ma olen kindel, et siin on andmekaitsekeiss ja apteekidel on ju sitaks rahhi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Nahhuj midagi e-poest tellida ja siis ikka kohapeale järgi minna?
                  Saab kiiremini kätte. Ma korra mõtlesin, et võtaks kulleriga, aga Tallinnast Tallinnasse tuli kaup 2 päeva. Nädal hiljem tuli sama kaua DHLiga pakk Sheffieldist Tallinnasse...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Nahhuj midagi e-poest tellida ja siis ikka kohapeale järgi minna?
                    Delikaatne shit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Nahhuj midagi e-poest tellida ja siis ikka kohapeale järgi minna?
                      Epoest tellid selleks, et odavamalt saada ning järgi lähed selleks, et kiiremini kätte saada/postikulusid vältida. Muidu oled see mullet, kes tellib netipoest odavamalt ja maksab postikuluna pärispoe hinnavahe kinni ja ootab ka veel lisaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Muidu oled see mullet, kes tellib netipoest odavamalt ja maksab postikuluna pärispoe hinnavahe kinni ja ootab ka veel lisaks.
                        Parem maksad kütsi- ja ajakuluna veel rohkem?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Parem maksad kütsi- ja ajakuluna veel rohkem?
                          Sätid nii, et lähed ka mujale, kuhu vaja on?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Parem maksad kütsi- ja ajakuluna veel rohkem?
                            Mjaasa muidugi vastas sulle juba, aga kui lähed kaubanduskeskusesse, siis käid ju korraga toidupoes ja mingis muus poes veel ja saab kõik ühendada. Netis surfamine ja võtab samamoodi aega + postiautomaadi juurde pead ju ka minema seega su argument on nii ja naa.

                            Kommentaar


                              Oota nüüd- kas mind sõimatakse kitseks. Ükski jõulumees pole mulle nii öelnud.
                              grill ja mina käime ühte sammu .....
                              edasi grill.....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mjaasa muidugi vastas sulle juba, aga kui lähed kaubanduskeskusesse, siis käid ju korraga toidupoes ja mingis muus poes veel ja saab kõik ühendada.
                                Apteegikeissi puhul vabalt. Muus osas suht õudusunenägu, kui naine ütleb, et kuskil mustakal pakk, äkki tood ära.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X