320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    cabron

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Noh, mu teada peaksin ainus laps olema, seega jõutakse mu juurde kiirelt. Aga kui ma loobun, siis on tõenäosus selleks ka, et järgmisena peab mul poeg ka vanaisa pärandist loobumise avalduse tegema?
      Jah, kõik elus olevad sugulased käiakse läbi selles protsessis. Alaealiste puhul on nüansse muidugi veel rohkem: https://www.juristaitab.ee/et/parimi...jaks-alaealine

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust

        Soomlastel on mingi 44 koma midagi prossa elektrienergia toodangust roheline, meil ca kümpa.

        u sure?

        kas est mitte juba ca 30% peal ei ole?

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust

          u sure?

          kas est mitte juba ca 30% peal ei ole?
          ta kasutab alternatiivseid fakte
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            te kõik kasutate alternatiivseid fakte.

            Kommentaar


              Noorema pölvkonna energiatehnoloogia professorid ka?

              Elektribörs on olukorras, kus tootmine ei kata tarbimist, mõtte kaotanud ning Eesti peaks süsteemist lahkuma ja keskenduma investeeringutele juhitavatesse tootmisvõimsustesse ja jaotusvõrku, ütles Vikerraadio hommikusaates Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor Alar Konist.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Miks Mõnu täna Alekal FC Cosmose eest ei mängi?

                Kommentaar


                  Mis see FC Kosmos on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust

                    u sure?

                    kas est mitte juba ca 30% peal ei ole?
                    Vōib olla. Ma vaatasin selle kiiresti Wikist üle ja ei hakanud rohkem tuhnima. Olulisem oli, et number on väiksem.

                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuidas seda mõõdetakse? Ametlikes teadaannetest jookseb läbi ja siis peab kohe kuhugi teada andma? Või saan jueba praegu mingis registris linnukese tegema?
                      Mul on veidi teistsugune keiss, aga EV pärimisseadus on ajuvaba.

                      Mul suri veebruaris isa. Vahe oli muidugi selles, et tal oli vanemlikud õigused alles. Kuna testamenti tal ei olnud, siis pärijateks oli automaatselt ema, mina ja mu õed. Tahtsime õdedega pärandist loobuda, et kõik emale jääks. Tuleb välja, et kui keegi loobub, siis avaldatakse teadaanne, et pärandist on loobujaid ja seda saab vastuvõtta. Seda me siiski ei teinud, sest mine tea kes siis välja ilmub.

                      Esimene kord käis notaris ema ja üks õdedest. Nendelt sai notar minu ja teise õe meiliaadressi. Siis tuli meil, et teil on pärandus vastuvõtta ja selleks on aega 3 kuud, pärandit saab vastu võtta notari juures (kirjutatud juurde aeg) ja kui oleme kirja kätte saanud, siis peame vastama sellele.

                      Kirjas oleval kuupäeval läksime siis kõik koos notarisse. Võtsime siis pärandi vastu. Pangas olevast rahast ja varast sai pool ema ning ülejäänu jagunes meil õdede vahel võrdselt.

                      Miks ei saa pärandist kellegi esimese ringi pärijate kasuks loobuda jääb mulle täiesti arusaamatuks?

                      Üldiselt soovitan sul pärand vastu võtta, kui mingeid võlgasid karta ei ole. Loobudes saab muidu selle keegi lehma lellepoeg.


                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust

                        Mul on veidi teistsugune keiss, aga EV pärimisseadus on ajuvaba.

                        Mul suri veebruaris isa. Vahe oli muidugi selles, et tal oli vanemlikud õigused alles. Kuna testamenti tal ei olnud, siis pärijateks oli automaatselt ema, mina ja mu õed. Tahtsime õdedega pärandist loobuda, et kõik emale jääks. Tuleb välja, et kui keegi loobub, siis avaldatakse teadaanne, et pärandist on loobujaid ja seda saab vastuvõtta. Seda me siiski ei teinud, sest mine tea kes siis välja ilmub.

                        Esimene kord käis notaris ema ja üks õdedest. Nendelt sai notar minu ja teise õe meiliaadressi. Siis tuli meil, et teil on pärandus vastuvõtta ja selleks on aega 3 kuud, pärandit saab vastu võtta notari juures (kirjutatud juurde aeg) ja kui oleme kirja kätte saanud, siis peame vastama sellele.

                        Kirjas oleval kuupäeval läksime siis kõik koos notarisse. Võtsime siis pärandi vastu. Pangas olevast rahast ja varast sai pool ema ning ülejäänu jagunes meil õdede vahel võrdselt.

                        Miks ei saa pärandist kellegi esimese ringi pärijate kasuks loobuda jääb mulle täiesti arusaamatuks?

                        Üldiselt soovitan sul pärand vastu võtta, kui mingeid võlgasid karta ei ole. Loobudes saab muidu selle keegi lehma lellepoeg.

                        Ma suht kindel, et ega seal peale võlgade muud polegi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust

                          Mul on veidi teistsugune keiss, aga EV pärimisseadus on ajuvaba.

                          Mul suri veebruaris isa. Vahe oli muidugi selles, et tal oli vanemlikud õigused alles. Kuna testamenti tal ei olnud, siis pärijateks oli automaatselt ema, mina ja mu õed. Tahtsime õdedega pärandist loobuda, et kõik emale jääks. Tuleb välja, et kui keegi loobub, siis avaldatakse teadaanne, et pärandist on loobujaid ja seda saab vastuvõtta. Seda me siiski ei teinud, sest mine tea kes siis välja ilmub.

                          Esimene kord käis notaris ema ja üks õdedest. Nendelt sai notar minu ja teise õe meiliaadressi. Siis tuli meil, et teil on pärandus vastuvõtta ja selleks on aega 3 kuud, pärandit saab vastu võtta notari juures (kirjutatud juurde aeg) ja kui oleme kirja kätte saanud, siis peame vastama sellele.

                          Kirjas oleval kuupäeval läksime siis kõik koos notarisse. Võtsime siis pärandi vastu. Pangas olevast rahast ja varast sai pool ema ning ülejäänu jagunes meil õdede vahel võrdselt.

                          Miks ei saa pärandist kellegi esimese ringi pärijate kasuks loobuda jääb mulle täiesti arusaamatuks?

                          Üldiselt soovitan sul pärand vastu võtta, kui mingeid võlgasid karta ei ole. Loobudes saab muidu selle keegi lehma lellepoeg.

                          Mul oli talvel ka peres see teema. Seal oli kolm põhipärijat. Siis omavahelisi kinnisvara ja rahalisi suhteid klaariti kohe notari juures ja läbi kinkelepingute jms. Sest kui kõik oleks võrdselt vastu võtnud ja pärast üks oleks ostnud kinnisvara osad teistelt välja, siis oleks teised pidanud maksma tulumaksu, ent kuna sai kohe kinkelepingute asjad ümber jagatud, siis ei pidanud.

                          Kommentaar


                            Tehke testament ja säästate oma lähedasi hilisemast asjaajamisest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                              Mul oli talvel ka peres see teema. Seal oli kolm põhipärijat. Siis omavahelisi kinnisvara ja rahalisi suhteid klaariti kohe notari juures ja läbi kinkelepingute jms. Sest kui kõik oleks võrdselt vastu võtnud ja pärast üks oleks ostnud kinnisvara osad teistelt välja, siis oleks teised pidanud maksma tulumaksu, ent kuna sai kohe kinkelepingute asjad ümber jagatud, siis ei pidanud.
                              meesmuiste teab kuidas asjad käivad. Tegelikult ei ole pärimisseadus süüdi vaid inimesed ise, kui nad 25a tagasi kellegi eostasid ja seni teda eiranud on ja nüüd too välja ilmub. Ja testament on õigeim valik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Tehke testament ja säästate oma lähedasi hilisemast asjaajamisest.
                                Soovitatavalt võimalikult konkreetne, mitte, et kõigile võrdselt mitmeks. Siis tekivad ühisomandi kaasused jms jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X