320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pärandan oma Soundbari Orbsile

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      pärandan oma Soundbari Orbsile
      Salvestatud
      Aga ma siiski käin seda pigem pikemalt su juures kuulamas kui pärandina endale saan.
      Pikka iga vms

      Kommentaar


        Kas raudidas mõtleb rohkem sellele, kuidas juriM noksi imeb või sellele, kuidas mehine varro ja martin tulevad ja tema elu oma mehiste kätega taas ilusaks teevad?

        Kommentaar


          Sul on viimasel ajal homoseksuaalsed fantaasiad siin võimust võtnud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            It aint gay if the balls dont touch!

            Kommentaar


              Kõlab nagu transsooliste uussõna.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Kas raudidas mõtleb rohkem sellele, kuidas juriM noksi imeb või sellele, kuidas mehine varro ja martin tulevad ja tema elu oma mehiste kätega taas ilusaks teevad?
                I just got the boy a bit rattled

                Kommentaar


                  kas peaks ootama riigipaketti elektrihinnale või uskuda eesti energiat kes ütleb et ega see eriti hea ei tule?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    kas peaks ootama riigipaketti elektrihinnale või uskuda eesti energiat kes ütleb et ega see eriti hea ei tule?
                    Järvan lubas, et sellega liitumiseks saab tähtajalisi pakette ennetähtaegselt tasuta lõpetada. Et oodata pole vast mõtet.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      kas peaks ootama riigipaketti elektrihinnale või uskuda eesti energiat kes ütleb et ega see eriti hea ei tule?
                      Millal viimati Eesti Energia lubadus/arvamus/ennustus mööda ei pannud?

                      Kommentaar


                        Kõigepealt söelmängud. Nüüd on meil murdemängud? Kui idiootseks seda asja ajada võib? Mis järgmisena?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Kõigepealt söelmängud. Nüüd on meil murdemängud? Kui idiootseks seda asja ajada võib? Mis järgmisena?
                          Oleneb fantaasiast ja rikutusastmest:

                          Sidumismäng, orjamäng, veemäng, fekaalimäng jne.

                          Kommentaar


                            Siin vast leidub neid, kes gaasiga kütavad. Mitu ruutmeetrit teil maja/korter on ja palju kuupmeetreid talvekuudel kulub?

                            Kommentaar


                              Kust tänapäeval diivanit ostetakse? Tallinnas siis...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kust tänapäeval diivanit ostetakse? Tallinnas siis...
                                Fungler vms on täitsa hea. Ise ostsin Softrendist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X