320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Fungler vms on täitsa hea. Ise ostsin Softrendist.
    Moekas.

    Aga Aatrium, Masku, IKEA

    Kommentaar


      Mul tegelikult on kaks diivanit. Ühega juhtus selline halb asi, et üks suuremat kasvu naiskolleeg istus mingil olengul kõmaki mul ühe diivani veidi katki. Teise ostsin mingi kolme aasta eest maskust ja praegu pean vahepeal käega seal neid kuradi vineeri kinnitusi kinni suruma. Ehk ma otsisin seekord sellist diivanit, kus saab igatpidi sees olla ja mis oleks lihtsalt sitaks mugav. Käisid Järve keskuses diivaniparadiisis, seal istusin mingi 20 diivanit läbi ja polnud päris seda. Aatriumis läks umbes sama jubedalt, vist isegi veel halvemini. Mingid poed olid veel seal, aga need olid nagu diivani moodi, aga mitte kõige mugavamad.

      Eeskujuks võtsin toimetuse ees olevad diivanid, mille tootjafirmat ei suutnud keegi ära tuvastada. Google Lens pakkus Furgnerit. Käisin seal vaatamas, täpselt seda, öeldi, et ei ole, aga muus osas oli seal üks 1500 euro kanti maksnud HIIGLASLIK megamugav diivan. Mõtlesin selle ära võtta, aga naisisik ütles, et see oleks minu toas ikka hiigelsuur.

      Siis jalutasin Softrendi ja sealt proovisin ka diivanid läbi. Tegelikult polnud tihtilugu ka 8000 eurone mingi eriluks mudelid ka täpselt "need", mida mina otsisin. Lõpuks jäi peale https://softrend.ee/diivan/s40/s40-s...ling=Filling13 mingi Mac nimeline diivan, kust sai veidi alet välja räägitud, valmis peaks saama 8 nädala pärast ja puitvõrestikule vms anti 10 aastat garantiid. Sai võtta null intressiga järelmaksu, mis annaks siis mingi 200 eurot kuus kümneks kuule.

      Parim nali oli see, et kui ma Softrendis mainisin, kui raske on otsida ja et ma käisin diivaniparadiisis ja aatriumis, siis oli proua teenindajal näol selline grimass, et hea, et mind välja ei visanud.

      Kommentaar


        diivanit pole ostnud, aga muud mööblit küll ja tähelepanek on selline, et eri veebi- ja tavakaubamajad müüvad samu tooteid erinevate nimede all. ehk siis tasub käia mitmel pool proovimas ja siis üritada veebist välja peilida, kus ja mis nime all välja valitud asja veel müüakse. paras anarhia valitseb selles sektoris.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Lõpuks jäi peale https://softrend.ee/diivan/s40/s40-s...ling=Filling13 mingi Mac nimeline diivan
          Vähemalt hoiad nüüd raha kokku, sest koristaja ei pea diivani alt puhastama.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            tundub nagu ilgem ettvõtmine

            Peab vist eraldi puhkuse võtma selle jaoks

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              diivanit pole ostnud, aga muud mööblit küll ja tähelepanek on selline, et eri veebi- ja tavakaubamajad müüvad samu tooteid erinevate nimede all. ehk siis tasub käia mitmel pool proovimas ja siis üritada veebist välja peilida, kus ja mis nime all välja valitud asja veel müüakse. paras anarhia valitseb selles sektoris.
              on jah raisk. Igausugu laudade-toolide puhul eriti silma jäänud

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                tundub nagu ilgem ettvõtmine

                Peab vist eraldi puhkuse võtma selle jaoks
                Ära koba pimedusea - on olemas sisekujundajad.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Loodan, et see salasõna jääb meelde!

                  Poola on maailma 3-4 suurim mööblitootja ning sealt need kapid-lauad-toolid, mida müüakse erinevates poodides ka tulevad. Viimasel ajal on nende hulk eriti kasvanud, sest väga suur hulk mööblimüüjaid on transpordikulude tõttu aasia suuna välistanud (konteineri hinnad olid mingi periood 6x, nüüd küll langenud, kuid dollarikurss omakorda mõjutamas jne). Sisenemisbarjäär e-poe tegemiseks on ka olematu, võta tootjaga ühendust (nad hea meelega nõus müüma), tee e-pood ja anna ainult tuld. Edu muidugi reklamatsioonidega tegelemisel.

                  Diivani valikul vaadake eelkõige üle raam, selle saab istudes tegelikult testitud kenasti - istuge peale ja mõelge, kas on julge tunne sinna peale ka hüpata. Teine asi on materjal ja selle puhastatavus - esmasel pilgul visuaalselt äge on umbes 5. kuul pekkis, eriti kui peres lapsed või loomad. Mida soovitaks vältida - lahtiste patjadega seljatoed. Visuaalselt need tihtipeale ilusamad, kuid ca aasta max ning need vajuvad selja all ära. Parema kvaliteediga maksavad aga omakorda hingehinda.

                  Kommentaar


                    Kui naisisik peab ka heakskiidu andma, siis see piirkond Tondi Softrendi ümbruses on suurematsorti hotspot. Sealsamas üle tee on BoConcept, kvartali teises otsas NordIn ja posu butiikpoode seal kuskil vahepeal. Raha saad ka välja käia butiigikraamile vastavalt.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust
                      Diivani valikul vaadake eelkõige üle raam, selle saab istudes tegelikult testitud kenasti - istuge peale ja mõelge, kas on julge tunne sinna peale ka hüpata. Teine asi on materjal ja selle puhastatavus - esmasel pilgul visuaalselt äge on umbes 5. kuul pekkis, eriti kui peres lapsed või loomad. Mida soovitaks vältida - lahtiste patjadega seljatoed. Visuaalselt need tihtipeale ilusamad, kuid ca aasta max ning need vajuvad selja all ära. Parema kvaliteediga maksavad aga omakorda hingehinda.
                      Kui detailsemaks minna, siis küsige müüjalt, vaadake üle porolooni klass (tihedus), kanga puhul kuluvusaste, pleekimiskindlus jne. Müüja peaks oskama seletada, põhjendada.... kui ei oska, siis tsau-baka.

                      Ja tegelikult. Tegelikult tasub IKEAsse vaadata. Erineva hinnaklassiga ja ka näiteks vahetatava, masinas pestava kattega.
                      Siin loetavalt pildilt võib järeldada, et juurde tasub kokkupanek tellida.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kas Halduskohus on ninnu-nännu tasemel, et EKV ja PPA vaktsineerimise teemal kohtus lüüa saamist ei kajastata erameedia kanalites?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kas Halduskohus on ninnu-nännu tasemel, et EKV ja PPA vaktsineerimise teemal kohtus lüüa saamist ei kajastata erameedia kanalites?
                          https://www.err.ee/1608704302/kohus-...oigusvastaseks

                          EDIT: ma olen debiilik ja lugesin peameedia, mitte erameedia. My bad!

                          Kommentaar


                            Palju toredat infot diivanite kohta. Aitäh!

                            Küsin siis niipidi ka, et mis ma sealt peenetest salongidest rohkem saan kui IKEA-st?

                            1. Kas vastupidavama diivani? Riie, raam, vedrud, poroloon?
                            2. Ilusama (kellgi subjektiivsel hinnangul)
                            3. Eritellimusel special minu järgi tehtud asja vs IKEA pakutav masstoodang
                            4 Miskit muud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Palju toredat infot diivanite kohta. Aitäh!

                              Küsin siis niipidi ka, et mis ma sealt peenetest salongidest rohkem saan kui IKEA-st?

                              1. Kas vastupidavama diivani? Riie, raam, vedrud, poroloon?
                              2. Ilusama (kellgi subjektiivsel hinnangul)
                              3. Eritellimusel special minu järgi tehtud asja vs IKEA pakutav masstoodang
                              4 Miskit muud?
                              Saad vastu teistsuguse stiili ja selle, et väiksem tõenäosus sõbral samasugust diivanit näha. Viskasin tiiru peale IKEA valikule, suht omapärane maitsemeel peab olema, et sealt midagi osta muidugi.

                              Samas hinnaklassis sa 1. punkti osas aga vaevalt midagi paremat mujalt saad.

                              Kommentaar


                                Kuna Delfi oma podcaste (mind huvitab eelkõige Mehed ei Nuta) enam Soundcloudi ei pane, siis nad erinevatesse agregaatoritesse (podbean, podtail jms) ei ilmu. Kas on mingi workaround sellele, et oleks võimalik neid alla laadida, mitte voogedastusega kuulata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X