320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kusjuures ongi nagu ainsad legaalsed "õhtul lapsega õue, kui ilm pole enam nii hea" variandid kaubanduskeskused.
    Rahvusraamatukogu lvl up
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

      Rahvusraamatukogu lvl up
      Kell 19 lükatakse need kinni. Seega enamvähem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Kell 19 lükatakse need kinni. Seega enamvähem.
        Rga jah, ma olen kasutanud seda, et panen poisi kaubanduskeskuse mängumaale (rocca või lennumaa) ja siis valinud sealt mõne kohviku.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Tegemist targa kysimusega aga pole kuskil kysida.
          Mul ports vana tehnikat yle, mida kunagi laiskusest ei myynud ja nyyd kui proovisin fb marketplace myya siis no persse mis debiilikukari.
          Kuhu saaks annetada vanu mobiile(korralikud 100-150$ kanti maksvad asjad), printereid ja mingit kraami veel, mis ei ole yldse tglt prygi.

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Tegemist targa kysimusega aga pole kuskil kysida.
            Mul ports vana tehnikat yle, mida kunagi laiskusest ei myynud ja nyyd kui proovisin fb marketplace myya siis no persse mis debiilikukari.
            Kuhu saaks annetada vanu mobiile(korralikud 100-150$ kanti maksvad asjad), printereid ja mingit kraami veel, mis ei ole yldse tglt prygi.
            Vii lähimasse uuskasutuskeskusesse https://uuskasutus.ee/kauplused/

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Tegemist targa kysimusega aga pole kuskil kysida.
              Mul ports vana tehnikat yle, mida kunagi laiskusest ei myynud ja nyyd kui proovisin fb marketplace myya siis no persse mis debiilikukari.
              Kuhu saaks annetada vanu mobiile(korralikud 100-150$ kanti maksvad asjad), printereid ja mingit kraami veel, mis ei ole yldse tglt prygi.
              https://www.ringy.shop/et/muu-oma-seade/ mingi hetk tegelesid nemad sellega.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Tegemist targa kysimusega aga pole kuskil kysida.
                Mul ports vana tehnikat yle, mida kunagi laiskusest ei myynud ja nyyd kui proovisin fb marketplace myya siis no persse mis debiilikukari.
                Kuhu saaks annetada vanu mobiile(korralikud 100-150$ kanti maksvad asjad), printereid ja mingit kraami veel, mis ei ole yldse tglt prygi.
                Mul ka plaan lähiajal esimest korda visata sinna mingeid asju müüki, mis pole prügi, aga seisavad. Miks see fb marketplace debiilikukari on? Siis teaks, miks eemale hoida sellest kohast?

                Kommentaar


                  Uuskasutuskeskusesse ärge viige midagi-need on kõige suuremad vargad! Tasuta annetatud üllatusmuna mänguasjade eest küsitakse ka 60 senti. Seal on omad joped kellele väärt kraam sokutatakse,nii raamatud,Tarbeklaas kui ka riided! Võib ju kasvõi Ostas müüa! Vanasti toimisid ka mingid tehnikafännide foorumid kus olid müügirubriigid!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Hinnavaatluse foorum on parim ükskõik mis sa tehnikaga teha tahad. Ühtegi teist müügisaiti pole vaja kasutada. Tark seltskond ka koos

                    Kommentaar


                      Kas mõni Leedu klubi ons kunagi Euroopas mänginud? Alagrupis?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Mul ka plaan lähiajal esimest korda visata sinna mingeid asju müüki, mis pole prügi, aga seisavad. Miks see fb marketplace debiilikukari on? Siis teaks, miks eemale hoida sellest kohast?
                        Mul naine on proovinud seal midagi müüa. Küsivad ja uurivad igasugu asju kuigi info on kõik olemas. Lugemisoskus inimestel puudub.

                        Ostuhuvilne olemas ja järsku kaob ära - 0 kontakti.
                        Müük tehtud ja asjad pakitud saatmiseks ja siis tuleb vastus et ma sain juba mujalt ja odavamalt.
                        Müük tehtud ja hakkab sahkerdamine rahadega - saada ikka enne ära ja siis ma kannan üle. Selliseid tüngatajaid on palju.
                        Müük tehtud ja hakkab niigi odava asja hinna üle tingimine et ikka niisama saaks.
                        Jne. Jne.

                        Ajaraisk!
                        Ses mõttes on Osta kontrollitud ja funktsioneeriv keskkond kus suva jama teha ei saa.

                        Kommentaar


                          olen ühe riidekapi FBs suht kiirelt maha müünud. mõned huvilused kadusid, aga ostja tuli ise järele, raha sain sulas kauba üleandmisel ja kõik normis. samas nt ürituste piletitele pole kunagi huvilisi leidnud. ise olen paar jubinat ka ostnud probleemideta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Kas mõni Leedu klubi ons kunagi Euroopas mänginud? Alagrupis?
                            Ei. Vilniuse Zalgiris on esimene nüüd.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kas keegi Põrsas Peppa viimast osa on näinud?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kellega magama peaks, et Lehman Brothersile pileti saaks? Küsin enda jaoks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X