320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kangura Vaata postitust
    Mis vahe on üle 0,5 ja üle 0,75?
    Üle 0.5 on lihtne. Kui tuleb vähemalt 1 värav, siis on panus võitev. Üle 0.75 on lahtikirjutatult pool panust üle 0.5 ja pool panust üle 1.0. Seega kui tuleb täpselt 1 värav, siis pool panusest on võitev ja teise poole panusest saad tagasi. 2 enama värava korral võidab kogu panus.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      21.45 Manchester City - Monaco
      Monaco goals over 0,75 @1,787



      Veebruar: 215.1
      Laoseis: 953


      Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
      Hispaania: 4/9 (2 VOID)
      Saksamaa: 2/4
      Itaalia: 1/2 (1 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Eurokarikad: 3/3
      Muu Sport: 0/2

      Mis mõtted täna rahval siis üleüldiselt on? Võiks ju oma ilusa eurokarikate seeria jätkata. Endal on küll paar mõtet, aga riskantsed veidi...
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Oli megahea mõte panustada Juventuse väravad alla 1,0, aga nüüdseks on see 2-st allapoole langenud. Kurvaks ajab... sellisele väärtusele ma panustada ei taha. Praegu mõtlen Sevilla AH -1,5 peale. Võib olla ootan koosseisud ära, võib-olla üldse skipin.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.45 Porto - Juventus
          Juventus goals over 1,0 @2

          See on naeruväärne, ma protestin selle vastu...

          Nagu ma varasemalt juba mainisin, oli mu idee panustada antud panusele vastu. Aga siis kui vastandpanuse väärtus oli 2,1...2,2. Mul oli plaan rääkida, kuidas Juventus on alati raskustes keskmike vastu ja eriti võõrsil (Lyon, Sevilla, Benfica, Roma, Napoli ja muud sedatüüpi võistkonnad). Oleksin rääkinud, et Juvel ei ole tingimata vaja end kuidagimoodi ületada, et järgmine mäng on veel ja palju olilisem on Portot taltsutada.

          Samas koefitsient 2 eest... kas Juventusel ei ole siis potentsiaali, et 1 värav ära lüüa? Kas Allegri 2017. aastal testitud formatsioon ei ole mitte rünnakule suunatud? Kas Juventusel ei ole piisavalt talenti ründes, et vähemalt 1 värav ära lüüa? Ja kui Juve ühe ära lööb, pole mõtet Portol tagasi hoida ja siis on ruumi vasturünnakuteks, noh saate aru küll.

          Ja kui Porto lööb ise esimesena, no siis peab Juventus juba kindlasti ründama. Igatahes, riskin... Kuigi sisimas tegelikult arvan, et Juventusel saab olema Portoga raske, siis panustamise poole pealt on Juve värav väga tõenäoline.

          Jah, ilmselt kui ma ei kaota seda panust, siis tuleb VOID, aga mine tea...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ma sõidan Porto AH 0-ga täna, seega meeldib mulle ka su Juventus Under 1,0 mõte

            Kommentaar


              Teisest mängust arvan, et Sevilla on Leicesterist igas komponendis üle, lisaks on Sevillal liigas vähem muresid. Ehk siis justkui winwin olukord, aga sisetunne ütleb, et siit võib mingi jalgpalliõhtu magic tulla. Kuigi väga loogiline oleks tuimalt AH-1,5 peale minna.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                Ma sõidan Porto AH 0-ga täna, seega meeldib mulle ka su Juventus Under 1,0 mõte
                Mulle meeldis see siis, kui selle väärtus oli üle 2,11.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mulle meeldis see siis, kui selle väärtus oli üle 2,11.
                  Jaajaa, sa postitasid over 1,0 sel ajal, kui ma vastust kirjutasin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Porto - Juventus
                    Juventus goals over 1,0 @2


                    Veebruar: 265.1
                    Laoseis: 1003


                    Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
                    Hispaania: 4/9 (2 VOID)
                    Saksamaa: 2/4
                    Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                    Inglismaa: 1/2
                    Eurokarikad: 4/4
                    Muu Sport: 0/2

                    Ise Sevilla-Liecesteri mängu ei näinud, aga kas Liecesteri värav oli siis ime või pigem joppas? Igal juhul joppas mul ning minu panus vähemalt võitus (tervitused Tellesele).
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Hea töö! Ilusti plusspoolel tagasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ise Sevilla-Liecesteri mängu ei näinud, aga kas Liecesteri värav oli siis ime või pigem joppas? Igal juhul joppas mul ning minu panus vähemalt võitus (tervitused Tellesele).
                        Kuigi statistika näitab Leicesterile 8 lööki, siis värava olukord oligi ainuke reaalne võimalus neil. Kuni väravani oli nende mäng ikka täiesti lootusetu. Ja Sevilla oleks vähemalt siit 3 pidanud lööma. AH -1.5 oleks täiesti õigustatud panus olnud.

                        Kommentaar


                          Pean mainima, et olin nende õnnelike seas, kes 20. minuti paiku vaatas, et Juve võidu koef on 2,95 ja +1,5 väravat ca 3,20 ning otsustas, et seda kohe peab proovima. Edasist teavad kõik. Uskumatult helde koef ikka Juvele. Eeldati nii väga, et Juve tõmbab lukku ja läheb viiki mängima?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Täna on Euroopa Liiga ja üldiselt on raske üldse midagi valida.

                            Üldiselt, miks peetakse Euroopa Liigat saatanast? Sest inimesed panustavad võistkondadele, kellest on arvamus tekkinud vaid liigatabeli või mõne muu faktori puhul. Reaalselt ühtegi Besiktase või Osmanlisspori mängu nähtud pole ning lähtutakse enda eelarvamustest. Ja loomulikult on panustamisega nii ka lihtsalt tundmatutele sündmustele ja liigadele panustades.

                            Täna on mul reaalselt 2 mõtet ning ma pean mõtlema, kas lähen seda libedat teed.

                            1. APOEL 1st Half AH+0,25 (saab kätte küll 1,74). Selleks panuseks peab natuek APOELi tiimi süvenema. Oleks praegu ükskõik, mis Hispaania võistkond vastas, mängiksin seda suhteliselt julgelt.

                            2. Fiorentina väravad alla 1,25. Keeruliseks teeb Fiorentina ja Mönchenbladbachi võrdlus + see, et sakslastel on ikkagi vaja rünnata ja mingi hetk võidaks liiga vabaks kaitsetsoonid jätta. Üldiselt ei usu, et Fiorentina siit liiga palju lööb.

                            Aga võib juhtuda ka 3. variant ja ma lihtsalt skipin tänase päeva.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ma ei hakka täna panustama. APOEL-Bilbao panuses hakkasin kahtlema ning Fiorentina goals under 1,25 liin on alla kahe vajunud. Ei soovi...

                              Rohkem ei viitsi isegi spekuleerida tänase õhtu kohta. Jääme siis nädalavahetust ootama.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Tänane valik on kehva ning ainuke mõte on Wolfsburgi-Werderi mängus loota väravatele. Mulle tundub, et sedasorti panusel oleks jumet. Aga jällegi peab vähe mõtlema. On kellelgi veel ideid tänaseks?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X