320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    2st 1

    Ikka väga huvitavalt algas Balti liiga täna. Rapla - Pärnu äärmiselt atraktiivne mäng, kus Pärnu seekord mängu ära ei väristanud ning teenitult avati Balti liigas võiduarve, aga Tartu - Ogre, siis pehmeltöeldes nii halva kvaliteediga mängu tänavu ei ole isegi TTÜ ega TLÜ Kalevi esituses näinud. Täiesti mõistetamatu, kuidas Ogre Läti liigas sellise mänguplaaniga ning füüsilise konditsiooniga on 5st 5 võitnud. Tartu oleks tänase esitusega enamus võistkondadele ka koduliigas kaotanud, aga nende õnneks oli vastane veel kohutavam. Ja noh, kui oled ise +5,5 peal ning 6 punktilises kaotusseisus ei suuda Ogre 20 sekundiga viga teha, siis on meeleolukas lõpplahendus.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Homme saab alguse korvpalli Balti liiga. Šiauliai liin hävitati kiirelt ära, aga praegustest valikutest Pärnu +11,5 vs Rapla ning Ogre +5,5 vs Tartu on mängitavad. Pärnu on alustanud hooaega üle ootuste hästi ning kuigi maa-ala vastu jäädi eelmisel nädalal Rapla vastu väga hätta, siis Kuusmaa vähemalt lubas, et terve mängu maa-ala ei mängita Pärnu vastu.

    Ogre on Läti liigas väga vingelt alustanud ning praegune Tartu on nende jaoks kindlasti mängitav vastane, eriti olukorras, kus Vene annab julgelt avansiminuteid noormängijatele.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ütleme lihtsalt nii, et ma rõõmustaksin Kalevi võidu üle oluliselt vähem.
    Te olite selle mängu puhul Betsafes tublid jah.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ütleme lihtsalt nii, et ma rõõmustaksin Kalevi võidu üle oluliselt vähem.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Aga põhimõtteliselt oli ju täna turul paari tunnise vahega siiski olukord, kus päeva alguses sai TLÜ panna panuse üle 2hese konfiga ja hiljem oli Valga Conf üle 2. Seda on juhtunud see hooaeg juba teist või kolmandat korda. Ehk põhimõtteliselt suhteliselt võrdsete heitluses kohe peale konfide väljatulemist võib tekkida olukord, kus panustaja jaoks tekib 100% kasumi teenimise koht.

    Oleks hommikul pannud TLÜ 100 eurot ja hiljem Valgale 100 eurot oleks 50 eurone palgapäev sõltumata tulemusest ju kindel. Ehk ma usun, et kui selline olukord jätkub, siis varsti kasutatakse seda väga tugevalt ära.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seekord ei olnud Valga- Kalevi mängus mingit hõngu fixingupoisist. Mulle tundub, et eestlased hindavad Kalevit kohutavalt üle.
    Eks on erinevaid teooriaid, miks sellised liikumised aset leidsid ja eestlased võivad kohalikul turul arvata mida iganes, aga reaalne turuolukorra reguleerimine käib ikka suurematel turgudel.

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seekord ei olnud Valga- Kalevi mängus mingit hõngu fixingupoisist. Mulle tundub, et eestlased hindavad Kalevit kohutavalt üle.

    Narva 0-7 Flora oli tõsine wtf, kui pärast kontserti tulemust vaatasin. Oleks pidanud Sappineni ikka kapteniks panema fantasys.
    Küsiks siis, et kas betsafes tuli ka reaalselt korralik kogus panuseid Kalevi peale?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Seekord ei olnud Valga- Kalevi mängus mingit hõngu fixingupoisist. Mulle tundub, et eestlased hindavad Kalevit kohutavalt üle.

    Narva 0-7 Flora oli tõsine wtf, kui pärast kontserti tulemust vaatasin. Oleks pidanud Sappineni ikka kapteniks panema fantasys.

    Leave a comment:


  • Kaurr
    replied
    hah. Ma täna ülepikaaja mõtlesin, et tulen kaasa su panustega.
    Niiet võibolla jinxisin ära

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Narva huumor teeb endale ka nalja.

    TLÜ Kalev on hetkel ikka müstiliselt halb ja kuigi liikumine kihlveokontorites tekitas taas mõtte, et kas Valga kõige spordimehelikumalt käitub, siis seal vähemalt oli mõistust pärast koosseisude nägemist sure win tekitada ja 3-ga Valga samuti võtta. Tartu - Cramo mängutempo tõmmati metsikult alla ja kuigi lõpus väga palju puudu ei jäänudki, siis ega väga kordagi lootust ei tekkinudki, et over võiks ära tulla. Tagantjärgi tark on rumal olla, aga nii õnnetuid panuseid kui need kaks täna lähiajast ei meenugi. Analüüs parimas võtmes.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Juba praegu hakkas vastupidine liikumine.
    Päris nii hullu ei oleks muidugi oodanud, eks ootame põnevat mängu.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Juba praegu hakkas vastupidine liikumine.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eesti kontorites on Coolbetis näiteks juba 2,47 TLÜ. Pinnacles vist üle 2,6.
    Ma arvan, et liveks TLÜ kukub kenasti.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Eesti kontorites on Coolbetis näiteks juba 2,47 TLÜ. Pinnacles vist üle 2,6.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Mis meile nädalavahetus Eesti spordis siis toob?

    Kossus jooksevad täna väljakule Valga - TLÜ ja Tartu - Cramo.

    Valga on alustanud hooaega isegi üle ootuste hästi, samas kui TLÜ, keda peeti hooajaeel isegi tõsiseks medalinõudlejaks, on seni vähemalt täielikult lati alt läbi jooksnud. Võtmeküsimus on see, kes on Valgal täna kasutada, sest 10 mehelisest koosseisust olid nädalasees Audentese vastu puudu mõlemad mängujuhid Saare ja Bruzas. Selge, et laste vastu see tunda ei andnud, aga tänases mängus nende eemalejäämine mängiks väga suurt rolli, mis tähendaks ühtlasi ka seda, et põhimõtteliselt tuleks hakkama saada 7 mehelise tuumikuga, mis on ilmselgelt vähe. TLÜ suurimaks probleemiks on seni saanud Bamba Falli meeskonda toomine, keda ei osata korvi all senini efektiivselt ära kasutada ning kes ühtlasi võtab korvi all ära ka ruumi tagamängijate läbimurreteks. Numbrid rääkisid aga seda keelt, et hetkel võtsin TLÜ võitu @2,4 ning vaatab jooksvalt üle, mis olukord turul tekib ja kas lives on võimalik miskit juurde teha.

    Tartu - Cramo. Ei saa öelda, et Tartu oleks hooaega katastroofiliselt alustanud, kuigi võidurõõmu pole ametlikes mängudes veel tunda saanud, siis Tartu on mänginud tegelikult täitsa lõbusat korvpalli, kus tuleristsed saavad ka mitmed noored. Cramo on koduliigas seni selgelt miinimumprogrammi peal mänginud ja tihtilugu ka mängijatele puhkust andnud. Täna võiks eeldada, et minnakse väljakule täisrivistuses ning vanemad mängijad (eelkõige Simmons) on ka rohkem motiveeritud kui näiteks Pärnu vastu madistades. Aasia liin 7,5 on mu arvates üpris paigas, aga over 145,5 liin tundub meeskondade tänavusi esitusi vaadates veidi madal, kuigi tõele au andes, siis kolmes viimases omavahelises pole seda täis visatud, aga Priit Vene käe all mängib Tartu ka veidi teistsugust korvpalli kui Kullamäe ajastul.

    vutis on peamine küsimus, kas Narva sekkub taas tiitliheitlusesse, nagu eelmisel aastal kui samal ajal anti suur panus Infoneti meistritiitli raskendamiseks. Ajalugu on näidanud, et hilissügisel on üllatusi ikka sisse lipsanud. Flora ei ole viimasel ajal olnud veenev ning saab olema huvitav näha, kas noor koosseis suudab selle pingega toime tulla. Ma usun, et +1,75 Narva on sellises kohas kindlasti hea ning miks mitte ka proovida kõrgema koefitsiendiga liine kuni dnb-ni välja, mida on võimalik isegi 10-ga kätte saada. Väärtust selles on kindlasti.

    Leave a comment:

Working...
X