320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Kutid, teiega on megapõnev tööd teha. Ilma irooniata.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Aga myyge blogabeti kaudu? Usaldusväärsem ju ka kui Exceli tabel

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    Väga huvitavad teemad, ei osanud siia vaadatagi, arvasin et ainult Eesti liinidest räägitakse, mis mulle huvi ei paku. Ning, jaripahamies blogabet on kinno, kuna vaioleitisite reegleid
    Blogabet pandi hetkel kinni jah seoses panuste reklaamimisega väljaspool nende keskkonda. Eks muidugi oleks võinud eeldada, et nad sellist tegevust ei tolereeri, aga ei välista, et millalgi alustab sealses keskkonnas paralleelselt teenuse pakkumisega.

    Kui detsember algas kenasti, siis edasine jõulukuu on ikka päris kole run olnud. Mõned päris head kohad on variatsioon ära söönud ning eks mõnes kohas on ise ka viga sisse tehtud, aga loodetavasti tulevad jõulud ka siinse regiooni spordis siiski.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Väga huvitavad teemad, ei osanud siia vaadatagi, arvasin et ainult Eesti liinidest räägitakse, mis mulle huvi ei paku. Ning, jaripahamies blogabet on kinno, kuna vaioleitisite reegleid

    Leave a comment:


  • Redman
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kes tahab investeerida ja raha pikemalt kinni hoida, siis Triobet pakub 1,75-ga, et Ragnar Klavan valitakse 2017. a. Eesti parimaks jalgpalluriks. Enam safemat asja väga ette ei kujutagi. Ilmselt väga palju panna ei lasta, aga sümboolse panuse sai igatahes teha.
    Investeerisin. Võitsin.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Veidi SBT-st kõrvale põigates, siis esimene tõsisem kuu on ka meil läbi saanud ning detsembergi on jõudnud juba kenasti alata. Praegune statistika on selline: https://imgur.com/a/bmC4g

    Soovitame kasutada süsteemi, mille kohaselt 1 ühik on 30 eurot, kuid eks see oleneb kõik bankrollist ning näiteks ka 10 eurot per ühik oleks senimaani tagasi toonud 650 eurot. Selles valguses ei ole 40 eurot kuus ilmselt kõige halvem investeering, kuigi eks tuleb olla adekvaatne, et praegu on käsil kerge hiiter ning 40% ROI hoidmine on äärmiselt keeruline, aga elu on näidanud, et see number on siiski kenasti üle 20%. Panuseid avalikult ei taha jagada, kes tunneb huvi, siis FB grupiga liitudes on kõik info kättesaadav.

    Kõik vajaminev info, kas siin teemas, PM-s või läbi FB. Olge mõnusad!

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas monn Vaata postitust
    Mida siin naerda, ehk seletaksid?
    Tõsta Olybeti ja Coolbeti kontorid kasutajate blokeerimise näitaja osas Betsafe'st ette on pehmelt öeldes vale. Aga mulle pakub see pigem nalja.

    Ja muide. Pinnacle ja Sbobet tõesti ei piira kasutajaid nii palju (üldse). Küll on igal kontoril omad plussid ja miinused. Need kontorid pakuvad ainult eveni liine, mis jälle vähendab valikut ja neil on oluliselt lihtsam koefitsiente jälgida. Sa pead tõeliselt tark ja hea mängija olema, et nendes kontorites kasumiga väljuda.

    Leave a comment:


  • monn
    replied
    Mida siin naerda, ehk seletaksid?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas monn Vaata postitust
    Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
    Luba selle väite peale naerda.

    Leave a comment:


  • monn
    replied
    bet365 tuleb eesti turule? Viheks voin öelda, et kastan pinnace ja sbobeti. Kõik eesti kontode limiidid sisuliselt 0. Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
    Olen mõelnud bet365 konto avada-samas mida panna riigiks?Suva andmeid ei saa ju panna. Suva adrega võib probleem tekkida. Id kaardil ju ikka eesti kodanik, mitte saksa kodanik
    Ehk võidakse id-d aadressi tõestust küsida. Lihtsalt cashoudiga võib probleem tekkida...Samamoodi UK bookied

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis?
    Sest järgmine aasta on Eestis tegutsevatel bookiedel üks tõsine konkurent juures.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.
    Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis?

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Kuna suurem osa liikmetest on välismaalt, siis sellel eesmärgil võtame ka koefitsendid nendest kontoritest. Samas kõikide nende koefitsentidega on siiani suutnud nii Olybet kui Coolbet väga edukalt konkureerida ning pakuvad tihti isegi paremaid liine.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.

    Pmst teed mõnes Euroopa riigis endale debit credit cardi ehk credit cardi versioon, millel saad kulutada ainult enda peale pandud raha mitte panga. Barclaysi pank inglismaal näiteks suhteliselt lihtsalt tehtav. See on olemas, siis saad 365 beti konto ära teha kasutades proxyt vms, mis annab sulle teise ip. Regamisel elukiha aadressiks märgite jumala suvalise lubatud riigi aadressi, sest see ei huvita kedagi. Pmst kui käid Euroopas saad 30 minutiga kuskil pangas arve avada ja ongi olemas. Proxy kasutamine on ülilihtne.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas monn Vaata postitust
    Huvitav teema jõudsin siia ka sõbra toetusel. Olen ise võin öelda suht profesionaalne väärtuspanustaja
    Kuigi ma olen tipsteri teenuse suhtes üldjuhul väga negatiivne
    a)Koefid mida nad näitavad pole reaalsed(võetud mingi urka toad kus max 1 eur panus) või siis oluliselt nihkunud
    b)closing lines ei taha beatida sharpe tubasi pinnacle/sbobet. Üldjuhul nad peaksid beatima
    c) scammitakse lihtsalt graafikutega

    Küll aga ma näen potensiaali madalamates liigades. Ja just info poole pealt on see kus tuleb edge leida, mitte mudelite pealt. Betradaril on endal ka mudelid under/over peale ja kui sinna lisada kopsakas juice, siis sellel suht pointless.. Pigem kui tõsised tegijad siis isegi rohkem küsida, aga väiksem seltskond.

    BTW siin keegi rääkis et teeb panuseid bet365(suurima valikuga sportbetting). Paraku eestlasi sinna ei lasta. Kas keegi kuidagi on teinud konto?
    Nädalavahetusel jäi see postitus kahe silma vahele, aga see arvamus veidi iseloomustabki selle maailma pahupoolt ehk scami ongi palju ja seeläbi on laiema usalduse tekitamine keeruline.

    aga ma vastan meie ettevõtmise kohta

    a)Ei kasuta a.la marathoni ja 1xbeti, vaid pinnacle/sbobet/bet365 koefe. Nihkumise kohapealt, siis tänapäeval on palju erinevaid trackereid, mis näitavad ajas koefitsiendi muutumist ehk väga keeruline on sellega manipuleerida, aga kui tegemist on hea tipsteriga, kellel on suur jälgijaskond, siis kui kiirelt ei tegutse, siis jääb parimast väärtusest ilma küll jah.

    b) Selle kohta statistikat ei ole hetkel käepärast, aga ma olen üpris kindel, et beatime väga viisakalt ka closing linesi. Ma saan sellest mõttest ilmselt aru, aga ma ei ole kindel selles, et see väga oluline on. Eriti kui tegemist on tõesti suure jälgijaskonnaga.

    c) Igasugune pettus on ilmselt teotatav, aga peamine väärtus, millest me lähtume, on usaldusväärsus ja ma julgen väita, et ükski klient ei ole selles vallas olnud rahulolematu. Kõik panused sellisel kujul, nagu nad on tehtud, on andmebaasis olemas ning kajastavad tegelikke tulemusi.

    Leave a comment:

Working...
X