320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähtaeg on ju ilusti olemas, 21. veebruar nimelt.

    Kommentaar


      wups siis :d
      Madridista

      Kommentaar


        ettevaatust, kehtib ainult esimisele sissemaksele 8.-21.02
        kui olete näiteks teinud sissemakse 100 krooni 8. veebruaril, nüüd kannate näiteks 500 ja bettite 500, siis saate 100 krooni boonust ainult

        Kommentaar


          Algselt postitas klaas Vaata postitust
          selline kombo sai tehtud
          AC Milan - Udinese
          1x2 1
          1.60
          AS Roma - Palermo
          1x2 1
          1.67
          Middlesbrough - Peterborough
          1x2 1
          1.57

          4.20
          1 x 500.0 = 500,00 2.097,52
          Einoh edu, vaatasin laivis kuidas Udinese karikas San Sirol Milanile tappa andis. Suht kindlalt - Di Natale on ikka härg.

          Kommentaar


            Algselt postitas klaas Vaata postitust
            selline kombo sai tehtud
            AC Milan - Udinese
            1x2 1
            1.60
            AS Roma - Palermo
            1x2 1
            1.67
            Middlesbrough - Peterborough
            1x2 1
            1.57

            4.20
            1 x 500.0 = 500,00 2.097,52
            Äkki ma saan valesti aru, aga selle boonusnalja teenimiseks ei tohtinud üle ühe betidest olla 1x2 mängu võitja peale?

            Kommentaar


              said valesti aru. kõik võivad olla. mul panus tehtud ja töötas ilusti.

              Kommentaar




                Tsiteerin: "Rohkem kui ühele mängu lõpptulemusele panustamine boonuse nõudmiste täitmiseks ei ole lubatud."

                Seda on üsna raske kaheti mõista või see reegel lihtsalt ei kehti?

                Kommentaar


                  no ilmselt tegin ma siis panuse enne sellise reegli kehtimist, sest mul probleeme ei tekkinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    http://www.triobet.com/est/docs?cont...erms&ads=false

                    Tsiteerin: "Rohkem kui ühele mängu lõpptulemusele panustamine boonuse nõudmiste täitmiseks ei ole lubatud."

                    Seda on üsna raske kaheti mõista või see reegel lihtsalt ei kehti?
                    Usun, et selle all peetakse silmas mängu lõppresultaadile ehk mänguseisule panustamist.

                    Kommentaar


                      Reegli mõte on, et ei ole mõtet panna ntx nii over 2,5 kui ka under 2,5 (või kossus mõlema poole võitu) et kaotada natuke raha ja saada boonus kätte. Sellised ticketid tühistatakse ja tõenäoliselt pannakse cheateri limiidid ka peale. Ehk kus iganes kontoris seda proovida, seal hiljem enam äri suurt ei tee.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas klaas Vaata postitust
                        selline kombo sai tehtud
                        AC Milan - Udinese
                        1x2 1
                        1.60
                        AS Roma - Palermo
                        1x2 1
                        1.67
                        Middlesbrough - Peterborough
                        1x2 1
                        1.57

                        4.20
                        1 x 500.0 = 500,00 2.097,52

                        noh võit paistad?!
                        Madridista

                        Kommentaar


                          pole eriti ennustamise guru, kuid oleks paar küsimust, et ühtteist selgitada.

                          ehk siis mis on üksikpanused, kaksiksüsteem, kolmiksüsteem, 4-fold, 5-fold. Mis olukorras ma peaksin neid kasutama?
                          kombost ma saan aru, koefitsendid korrutatakse, ning sinu pandud summa korrutatakse koefitsendiga. Aga ülejäänud?
                          pole tõesti sellesse varem kunagi süvenenud, kuid pole ka varem eriti ennustanud. Seletage lollile lahti
                          Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                          Kommentaar


                            Üksikpanus tähendab minu teada seda, et kui valid mitu mängu ja paned ntks sinna üksikpanuste kasti 10 krooni, siis panustab igale valitud mängule selle summa.

                            Kommentaar


                              mida härrased tänaseks soovitavad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Three_Nil Vaata postitust
                                pole eriti ennustamise guru, kuid oleks paar küsimust, et ühtteist selgitada.

                                ehk siis mis on üksikpanused, kaksiksüsteem, kolmiksüsteem, 4-fold, 5-fold. Mis olukorras ma peaksin neid kasutama?
                                kombost ma saan aru, koefitsendid korrutatakse, ning sinu pandud summa korrutatakse koefitsendiga. Aga ülejäänud?
                                pole tõesti sellesse varem kunagi süvenenud, kuid pole ka varem eriti ennustanud. Seletage lollile lahti
                                KKK all see üldiselt kirjas:

                                Üksikpanus
                                Panusta üksikule sündmusele

                                Näiteks soovid panustada 10 EUR Arsenalile vs. Liverpool koefitsenfiga 2.00, Sinu võimalik võit oleks sel juhul (10x2.00). Kui Arsenal võidab oleks sinu puhaskasum 10 EUR.


                                Süsteempanus
                                Kus sinu piletis olevad mängud kõik omavahel kombineeritakse.

                                Võid valida kombinatsiooni erinevatest mängudest (näiteks 3 kolmikpanust kombineerivad 4 mängu omavahel), või kõik kombinatsioonid valitud mängudelt (üksikpanused, kaksik, kolmiksüsteem ja kombo 4 mänguga)


                                Kombo
                                Kus panustad mitmele mängule korraga. Selleks, et pilet oleks võitev, peavad kõik piletis olevate mängude tulemused olema õigesti ennustatud.


                                Banker
                                Bankerüsteemis, kus saad valida ühe või mitu mängu, mida nimetatakse banker´iks. Banker peab olema võitev, et sinu panus võidaks.

                                Rohkem infot selle kohta kuidas panustada üksikpanust, süsteempanust, kombot või bankerit, vaata meie panustamiskooli.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X