320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täielik absurd. anna teada kuhu poole asi laheneb.

    Kommentaar


      Hetkel on siis seis selline, et ise olen idioot et Triobetis üldse panustan.Vastati sellise kirjaga:

      "Vastus on järgmine. Kahjuks ei leidnud nad teie panuse tegemise ajal süsteemist ühtegi viga. Võimalik, et olete segamini ajanud teise piletiga, kus tõesti tegite panuse OVER peale, kuid kõnealuses piletis olete siiski panustanud Under peale.

      Esmene screenshot (alla/üle 127,5) ei olnud update veel tehtud. Teisel Screenshotil on näha tõesti, et alla/üle on 2305, kuid siiski ei ole võimalik sellele panustada. Vahel juhtub, et Odds-ide sisestamisel tuleb näpuviga.

      Meil on väga kahju, kuid me ei saa teie panust tagastada."


      Esimesel screenshotil olnud under/over 127.5 update olevate veel tegemata? See update oli seal tegemata kogu poolaja, ja natuke aega peale, ehk siis kindlasti üle 15 minuti, selline "näpukas" siis.
      Lisaks on võimatu et ma mingeid pileteid segi ajasin, minu puhul pole tegemist mingi eile sündinud n00biga vaid päris aktiivse ja pikaaegse spordiennustajaga ja selliseid nalju nagu underite ja overite liigutamine jne oskan jälgida ja enenm panuse tegemist loen alati veel kõik üle, ennem kui "kinnita" vajutan. Seega minu poolene viga on välistatud!

      Triobeti töötajaga jõudsin sinnamaale et nad vabandavad, aga mina olen ikkagi süüdi ja midagi teha nad ei saa. Selle peale ütlesin et tavatöötaja mudiugi midagi teha ei saa ja palusin oma kaebuse edastada pädevamatele kõrgematel kohtadel istuvatele inimestele, kellele äkki klient ka mingit tähtsust omab. Kiri lubati edastada ja vastust pidavat ootama umbes paar päeva. Midagi head siit ei oota, usun et see raha on triobeti poolt röövitud ja seda rohkem ma enam ei näe, see tähendab et oma raha sinna keskonda ma enam kanda ei saa. Hoiatan ka kõiki teisi selle koha kasutamise eest.

      Tuleb ka meelde just hiljutine sõbra juhtum, kus toimus selline asi:

      "Kandsin 5,5 eurot triobeti, et üks Double up sit and go teha aga teadmatul põhjusel laud ei avanenud automatselt ja maksin raha tühja. Teavitasin sellest triobeti ja sain sellise vastuse nende poolt:
      Tere ****,

      Saime vastuse Microgaming`ult, mis kinnitab, et te ei ole ühtegi kätt sellel turniiril mänginud. Kahjuks ei leidnud nad oma süsteemist ühtegi errorit ja seega ei saa me teie Buy-in komponseerida.

      Vabandame ebamugavuste pärast"

      Jääb mulje nagu Triobetil oleks rahadega väga kitsas käes, sest summad mida röövitakse ei ole üüratult suured, aga kui röövituid on mitmeid, siis saab juba päris kena kopika kätte, ja kõiges süüdistatakse üheselt klienti, kuigi reaalselt on sassis nende enda süsteem.

      OLGE ETTEVAATLIKUD!!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        haha epic. Klienditugisse pöördumine lõppeb alati legendaarse starmani vastusega "kas olete proovinud juhtme seinast välja tõmmata". Paar päeva tagasi helistasin pafi, ja küsisin fantasy mängude kohta. Sellepeale vastas keskealine neiu:"mis asji see fantasy mäng on?" Tekib küsimus miks pannakase inimesed telefoni otsa kes ei ole kursis asjadega

        Kommentaar


          Triobeti live on tõesti üks naljakoht. Endal ka kogemusi, kus sisestatud numbrid on üsna mööda ja müstiliselt valed. Mäletan suvel eurodes viskasin ühe mängu peale 400EUR lives ja no muidugi mu panust välja ei makstud, põhjendati ka umbes nii, et Triobeti enda näpuviga. Tegin juba panuse ajal kõik screenshotid ära , aga ei midagi. Count vaheta oma bookmakerit. Valikut õnneks on.

          Kommentaar


            Mis krdi livebet see on? Täielik naljakoht, tahtsin panna napoli-torino viigile seisult 1-0 ja 87.minutil alustasin panemist ja ei mingit tulu, ainult uuendamine ja uuendamine. Ning siis 90.minutil tuleb 1-1. Minu süü?
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
              Mis krdi livebet see on? Täielik naljakoht, tahtsin panna napoli-torino viigile seisult 1-0 ja 87.minutil alustasin panemist ja ei mingit tulu, ainult uuendamine ja uuendamine. Ning siis 90.minutil tuleb 1-1. Minu süü?
              noo siin puhul küll jah. iga bookiega on nii, et suht tihti uuendab seda ja ei pruugi nii hilja alustades üldse löögile saada, eriti kui on pingeline mäng ja koef langeb/tõuseb minimaalsete ühikute võrra. mitte aint trios ühesõnaga

              Kommentaar


                Ka minulgi olnud probleeme triobetiga ja olen olnud sunnitud loobuma oma rahast, sest nendega rääkimine on nagu seinaga. Räägid kõik ära, mis juhtus - saavad isegi aru et mul õigus ja ütlevad, et kahjuks me ei saa raha tagastada. Tüüpiline. Samas plusspooleks on kiired väljamaksed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  noo siin puhul küll jah. iga bookiega on nii, et suht tihti uuendab seda ja ei pruugi nii hilja alustades üldse löögile saada, eriti kui on pingeline mäng ja koef langeb/tõuseb minimaalsete ühikute võrra. mitte aint trios ühesõnaga
                  PAF aktsepteerib panuseid ka siis kui koefitsent panuse kinnitamise hetkel muutub.

                  Kommentaar


                    T2nane NBA valik oleks siis selline:

                    Orlando Magic - Phoenix Suns
                    Panuse tüüp:Marcin Gortat (Phoenix Suns) Points+Rebounds
                    Panus: Over 23.5
                    1.85
                    Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks
                    Panuse tüüp:Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) Rebounds+Assists
                    Panus: Over 12.5
                    1.80
                    Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
                    Panuse tüüp:Kobe Bryant (Los Angeles Lakers) Points
                    Panus: Over 26.5
                    1.85
                    Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves
                    Panuse tüüp:Andrea Bargnani (Toronto Raptors) Points
                    Panus: Under 19.5
                    1.85

                    Kokku 11,40

                    Kommentaar


                      De Rozeni over 17 oli super hea, arvestades, et Itaalane pole parimas vormis, peab keegi punkte ju viskama, pluss viiimases mängus pani vist 25 ja vastane on üks nõrgemaid(Ilma kahe põhimeheta). Poolajaks 10 olemas, ehk tuleb ära vist loodetavasti.
                      Kombod siis sellised:

                      05.11.2012 04:35 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (Alla/Üle : 189.5)
                      over
                      1.91
                      Ootel
                      05.11.2012 02:05 Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks (Alla/Üle : 199.0)
                      over
                      1.91
                      Ootel
                      05.11.2012 01:05 Orlando Magic - Phoenix Suns (Alla/Üle : 192.5)
                      over
                      1.91
                      Ootel
                      05.11.2012 01:05 Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves (Alla/Üle : 188.5)
                      over
                      1.91
                      Ootel

                      ja

                      05.11.2012 04:35 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (Greg Monroe (Detroit Pistons) Points)
                      Over 14.5
                      1.85
                      Ootel
                      05.11.2012 02:05 Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks (Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder) Points)
                      Over 24
                      1.85
                      Ootel
                      05.11.2012 01:05 Orlando Magic - Phoenix Suns (Marcin Gortat (Phoenix Suns) Points+Rebounds)
                      Over 23.5
                      1.85
                      Ootel

                      Koefid 13,31 ja 6,66

                      Kommentaar


                        Oleks teadnud, et lisaks Harringtonie ka Türklane ja Nelson väljas on, oleks ehk sunsile suurema summa pannud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          T2nane NBA valik oleks siis selline:

                          Orlando Magic - Phoenix Suns
                          Panuse tüüp:Marcin Gortat (Phoenix Suns) Points+Rebounds
                          Panus: Over 23.5
                          1.85
                          Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks
                          Panuse tüüp:Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) Rebounds+Assists
                          Panus: Over 12.5
                          1.80
                          Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
                          Panuse tüüp:Kobe Bryant (Los Angeles Lakers) Points
                          Panus: Over 26.5
                          1.85
                          Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves
                          Panuse tüüp:Andrea Bargnani (Toronto Raptors) Points
                          Panus: Under 19.5
                          1.85

                          Kokku 11,40
                          Kurat, täna just ei pannud sinu järgi ja paistab, et tuleb ära kui Kobe 27 ära viskab. Praegu 3/4

                          Kommentaar


                            Ehk homme

                            Kommentaar


                              Mingid ülipikad read on liiga suured riskid. M007 mängis nii: NYK (võit) - Roma (võit) - Toronto (võit). Võta 3-kordne raha välja ja ülejääk pane rahuga Lakers-Pistons mängu lõpu livebet händikapile Pistonsile. (see lõpp ei läinud päris nii, aga õnneks panin teise panuse ka, mis töötas, et kaotus kokkuvõttes mingi 2 euri).

                              Kommentaar


                                Tegelikult ma ei saa aru, miks inimesed jätkuvalt kasutavad Triobeti, kui see kogu aeg pange paneb.

                                Eestis on hetkel 3 litsenseeritud teenusepakkujat (lisaks triobetile ka PAF ja tonybet).
                                Mulle isiklikult meeldib PAFi livebetting. Väga korralik, kena ja väga harva tekib tõrkeid (vähemalt minul).
                                Samas kui võrrelda koefitsentide väärtusi, siis on tonybetil alati natukene kõrgemad numbrid, kui trios ja Pafis. Pealegi saab tonybetis vahel 2-way handicappe panustada. See on minu jaoks suur pluss.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X