320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes teist triobeti ässadest on plussis ajast mil mängima hakkasite? mina ntx olen juba mingi väga väga suurelt miinustes

    Kommentaar


      Algselt postitas marti88 Vaata postitust
      kes teist triobeti ässadest on plussis ajast mil mängima hakkasite? mina ntx olen juba mingi väga väga suurelt miinustes
      kus sa mängid?
      cash, sng või turnasi?

      Kommentaar


        spordi ennustust :S

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          ma ei tea, kas selline asi on siin juba kuskil või kas seda tasub teha, aga minu arvates oleks täitsa tore, kui inimesed hakkaksid postitama siia oma kombosid, milles nad suht-koht kindlad on. või siis lihtsalt mingeid mänge, mille peale tasuks raha panna.mitte ainult jalgpall.
          siis saaksime kõik veel rikkamateks!!!
          meie kõigi all mõtled sa ju ikka triobetti eks?

          Kommentaar


            Kombodest saab rikkaks ainult kihlveokorraldaja

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              eelmine teisipäev panin Manu ja Barca peale suure summa ning Triobet kohe kindlasti ei saanud rikkamaks seekord

              aga rahu härrased. see oli kõigest idee.

              teen siis ise otsa lahti:
              Derby - Aston Villa 2 1.6
              Metz - Marseille 2 1.67
              Bordeaux - Caen 1 1.5

              Kokku: 4.01

              Veel tundub väga ahtvatlev Trans - Maag Tammeka, kus MT võidukoef. on 7.75 ja Inter-Fiorentina, kus Viola koef. on 7.25.
              MT on Unibetis 9.5, Fiorentina on praegu esmapilgul tõesti hea. Kombo on numbrite poolest okei, sisuliselt ei oska öelda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                Fiorentina on praegu esmapilgul tõesti hea.
                Kuigi Interil viimasel ajal väga hästi pole läinud, ei saa mainimata jätta, et Fiorentina away vorm ole parimate killast (6-5-5) ja võõrsil on jagu saadud ainult ühest "suurest", Juventusest. Lisaks sellele on praktiliselt kõigil põhimeestel eilne UEFA mäng PSV vastu jalgades, mistõttu võib puhanud Milano meeste tempo vastu raskeks minna. Arvestades seda, et Prandelli on Serie A parim treener, olen mina tegelikult fännina väga lootusrikas (oleks ju ka imelik, kui ma seda poleks), aga raha ma sellest hoolimata Violale ei pane.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  NBA
                  Proovin Indiana Pacers'i ja New Jersey Nets'i võitu. Koef kokku 13.65
                  Neil on võitu vaja ning suht võidetavad mängud.

                  Kommentaar


                    Reading'u koef Fulham'i vastu (1.97) on Triobet'is kõrgem kui kusagil mujal.

                    Kommentaar


                      noh nii palju kui ma asjast tean siis kombo kohta on 4,01 küll suht sitt koefitsent ju
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        noh nii palju kui ma asjast tean siis kombo kohta on 4,01 küll suht sitt koefitsent ju
                        Sa ei tea ju midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          noh nii palju kui ma asjast tean siis kombo kohta on 4,01 küll suht sitt koefitsent ju
                          Oleneb palju sa raha julged panna. Kui suurem summa panna ja saada see 4 kordselt tagasi. Not bad at all

                          Võiksite jh postitada siia oma kombosi, on huvitav jälgida

                          Kommentaar


                            kohalik liigajalgpall on viimasel ajal üpris ettearvamatu, nii et koefitsendid on kohati ikka väga võssa.

                            no nagu tänane kuressaare koef -- 2.90. isegi mina sain aru, et siit on kerget raha tulemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                              kohalik liigajalgpall on viimasel ajal üpris ettearvamatu, nii et koefitsendid on kohati ikka väga võssa.

                              no nagu tänane kuressaare koef -- 2.90. isegi mina sain aru, et siit on kerget raha tulemas.
                              Mitte paha pärast aga peale mängu toimumist tundub suurema koefi pihtasaamine ikka loogiline
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                noh nii palju kui ma asjast tean siis kombo kohta on 4,01 küll suht sitt koefitsent ju
                                Aga mis oleks siis hea koefitsient kombo kohta? Näiteks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X