320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt Liverpool, West ja Skonto võitsid ja ManU hetkel kaotusseisus. Viimaselajal üldse nii, et kui ma panen mõne tugevama peale, siis tugev kaotab. Uus taktika on nüüd selline, et hakkan ManU peale panema ja Arsenal tuleb meistriks

    Kommentaar


      19.04.2008 21:00 Strasbourg - Lyon (1x2) 1 - 2 2 1.80 -125 4/5 Võit
      19.04.2008 21:00 St Etienne - Lorient (1x2) 1 - 0 1 1.85 -117 17/20 Võit
      19.04.2008 21:00 Rennes - Valenciennes (1x2) 1 - 0 1 1.90 -111 9/10 Võit
      19.04.2008 18:10 Lens - Sochaux (1x2) 3 - 2 1 2.10 +110 11/10 Võit

      Koefitsendid kokku 13.29

      ma mõtlesin et ma panen kõik 300 eeku trio kontolt peale, aga sai ainult 80

      Kommentaar


        hahaaaaaaa!

        Aston Villa - Birmingham (Time of 1st goal) - 00:00-27:59 - 3.50 - ootel

        ja Ashley Young lööb värava, kui mängitud on .. 27:56

        Kommentaar


          Levante saamata palgad ja streigimeelsus vs Getafe UEFAst kurvalt väljalangemisest ülesaamine+ Copa Del Rey kaotusest ja ka väsimusest üle saamine...

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            Kurat küll. Poolaja järel juhivad streigimeelsed ja veel 2:0.
            Aitab mulle sellest ennustamisest nüüd mingiks ajaks.
            Mängivad Uefa Cup'l võõrsil Bayerniga 1:1, kuid nüüd kaotavad liiga kindlale viimasele poolajal 2:0.
            70 min 3-1 ja kommentaariks, et streik streigiks - mänguväline siiski on profil mängu ajaks unustatav, aga neli päeva tagasi saadud kaotus on nii meeles kui ka kehas pluss fakt, et ikkagi tuleb võõrsil mängida. Igal juhul ennustamiseks väga ebameeldiv mäng.

            Kommentaar


              Young Boys Bern - Aarau tulemusega on härrased triobetis vägevasti mööda pannud. 4:0 asemel 1:2

              Aga Linas, kiire poiss, juba vabandas ja parandas ära vea

              Kommentaar


                barca-manku mängule panustamiseks oli triobet'is ainult käputäis eri variante, tänaseid uefa kapi (ega ka allsvenskani) mänge pole üldse nimekirjas.

                mandumine?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                  barca-manku mängule panustamiseks oli triobet'is ainult käputäis eri variante, tänaseid uefa kapi (ega ka allsvenskani) mänge pole üldse nimekirjas.

                  mandumine?
                  Praeguseks on olemas nii UEFA kui rootsikad.

                  Ise panin oma viimase kümneka siia
                  FC København - AGF (1x2) 1 1.35
                  AaB - Randers FC (1x2) 1 1.50
                  Bayern München - FC Zenit St. Petersburg (1x2) 1 1.40
                  Rangers - Fiorentina 1X 1.47
                  Malmö FF - IFK Norrköping (1x2) 1 1.50

                  Kokku: 6,25
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    Fiorentina võidab täna.
                    Aga võta näpust, ei võitnud ja Bayern oli hale Zenit vastu. Nii jubedat penaltiüritust pole ammu näinud. Ribery õnn, et väravavaht selle pehme kõksu tagasi lasi põrgata. Väike klaarimine väravajoonelt päästis neid häbiväärsest kaotusest. Võibolla esimene poolaeg, mida ma ei näinud, oli parem, aga ei taha uskuda.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Nii mina lõpetan selle perioodiga elus ,kus ma seda teatud ennustamisportaali kasutasin ja ennustamisega üldse tegelema hakkasin ning mõtlen nüüd nii ,et mul pole seal kaotatud raha kunagi olnud kulud on läinud aastaga liiga suureks ,et neid enam tagasi teha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        Nii mina lõpetan selle perioodiga elus ,kus ma seda teatud ennustamisportaali kasutasin ja ennustamisega üldse tegelema hakkasin ning mõtlen nüüd nii ,et mul pole seal kaotatud raha kunagi olnud kulud on läinud aastaga liiga suureks ,et neid enam tagasi teha
                        Kui saladus pole, kui suureks need kulud läksid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                          Nii mina lõpetan selle perioodiga elus ,kus ma seda teatud ennustamisportaali kasutasin ja ennustamisega üldse tegelema hakkasin ning mõtlen nüüd nii ,et mul pole seal kaotatud raha kunagi olnud kulud on läinud aastaga liiga suureks ,et neid enam tagasi teha
                          Ärand jäta pooleli, tänu järjepidevatele kaotajatele ju kilhveosaidid elavadki, mõtle teistele ka natuke

                          Kommentaar


                            ei taha kokku arvutada asi on liiga masendavaks läinud ... ei taha tuju rikkuda ..

                            Ma aasta aega mõtlesin küll teistele nüüd on aeg ka teistel mõelda minule võite mulle raha saata

                            Kommentaar


                              Eile võitsin NBA kombo. Panustasin Cleavi ja Atlanta peale. Koef kokku oli 10
                              Äkki keegi oskab tänaste jalka mängude peale mingi kombo kokku panna..

                              Kommentaar


                                Itaalia liigas on kätte jõudmas viimased voorud ning lihtne raha on tulemas. Panustada tuleb lihtsalt nende peale, kel millegi peale mängida on!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X