320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Oleks natuke rohkem raha pannud, saanuks makaronide kõrvale ja närvide rahustuseks ka mõne õlle võtta.

    Endal jäi jälle muidugi panustamata.
    Makaronid oleks tulnud siis, kui poleks võitnud. Enivei, hetkel käib hoopis kiirkorras normaalse töövälimuse saavutamine

    Kommentaar


      Kas Triobet on oma odds compilerid kaotanud, et Balti liiga ennustamist enam ei pakuta? Eesti liigas on ka valik väga väga niru võrreldes varasemate aegadega. Võiksid kokku võtta ennast...
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        pean tunnistama et mul viimasel ajal väga ebameeldivaid üllatusi olnud triobetiga....esiteks olid mõned kuud tagasi, kui mu tühjale arvele oli millegipärast laekunud 500.- rõõmsameelsena panustasin siis mõned komod ja kaotasin.Umbes nädal hiljem tahtsin meistrite liigat panustada ja panin natuklene raha juurde. Järgmine päev avastasin et arvelt on 500 eeki maha võetud.Mõtlesin et mida kuradit. uurisin siis triobetist ja sain vastuse sellise:

        Me oleme teie kontolt 500 EEK maha võtnud kuna see raha kuulub ühele teisele kliendile ja pandi teie TB kontole eksituse tõttu.Me anname oma parima et midagi sellist enam tulevikus ei juhtuks.

        mahavõtmine toimus ilma mingisuguse etteteatamiseta.Hui ma pidin teadma,et see oli nende mingi viga.Neil seal ju mingid kampaaniad ja asjad.Igatahes saadeti mind järgmise kirja järel juba pikalt.

        kolmapäevase meistrite liiga mängu järel kukkus mulle suht kopsakas summa taskusse ja soovisin seda arvelt välja võtta.Aga siis hakkas järjekordne triangel. tuleb kiri et keelatud...saatsin siis jällegi kirja neile ja vastu sain sellise huvitava asja:

        Kuna teie Triobeti kontole on tehtud sissemakse kolmanda isiku pangakontolt,mis on vastuolus meie reeglitega ,palume teil saata alljärgnevad dokumendid:
        - Fotokoopia teie ja kasutatud pangakonto omaniku ID-kaardist/passist/juhilubadest.(Esi ja tagakülg)
        - Fotokoopia krediitkaardist, mida on kasutatud teie TrioBetikontol.(Esi ja tagakülg)
        - Fotokoopia kommunaalarvest(telefoni,elektri,vms.), mis kinnitab teieaadressi.(Mitte vanem kui 3 kuud)

        See on minuarust täiesti ajuvaba. Kontole saab kanda raha ükskõik kelle arvelt. Olen tõesti kandnud mitte oma isiklikult arvelt vaid ühelt peresiseselt arvelt. Triobeti lehekülg lubab seda teha.Nüüd tuleb välja et see on vastuolus. Minupärast võivad nad kanda selle summa samale arvele, kust on seda juurde pandud,aga seda enam teha ei saa. Lihtsalt Triobeti website ei luba..Kõige parem on muidugi see et peaksin neile saatma nüüd oma kommunaalarve. Mida veel. Huvitav kas koera vaktsineerimis tunnistust ei ole vaja?

        egas keegi mingit numbrit ei tea,kust saada mingit kontakti nende toladega?
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          Suht haige värk jah..
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
            pean tunnistama et mul viimasel ajal väga ebameeldivaid üllatusi olnud triobetiga....esiteks olid mõned kuud tagasi, kui mu tühjale arvele oli millegipärast laekunud 500.- rõõmsameelsena panustasin siis mõned komod ja kaotasin.Umbes nädal hiljem tahtsin meistrite liigat panustada ja panin natuklene raha juurde. Järgmine päev avastasin et arvelt on 500 eeki maha võetud.Mõtlesin et mida kuradit. uurisin siis triobetist ja sain vastuse sellise:

            Me oleme teie kontolt 500 EEK maha võtnud kuna see raha kuulub ühele teisele kliendile ja pandi teie TB kontole eksituse tõttu.Me anname oma parima et midagi sellist enam tulevikus ei juhtuks.

            mahavõtmine toimus ilma mingisuguse etteteatamiseta.Hui ma pidin teadma,et see oli nende mingi viga.Neil seal ju mingid kampaaniad ja asjad.Igatahes saadeti mind järgmise kirja järel juba pikalt.

            kolmapäevase meistrite liiga mängu järel kukkus mulle suht kopsakas summa taskusse ja soovisin seda arvelt välja võtta.Aga siis hakkas järjekordne triangel. tuleb kiri et keelatud...saatsin siis jällegi kirja neile ja vastu sain sellise huvitava asja:

            Kuna teie Triobeti kontole on tehtud sissemakse kolmanda isiku pangakontolt,mis on vastuolus meie reeglitega ,palume teil saata alljärgnevad dokumendid:
            - Fotokoopia teie ja kasutatud pangakonto omaniku ID-kaardist/passist/juhilubadest.(Esi ja tagakülg)
            - Fotokoopia krediitkaardist, mida on kasutatud teie TrioBetikontol.(Esi ja tagakülg)
            - Fotokoopia kommunaalarvest(telefoni,elektri,vms.), mis kinnitab teieaadressi.(Mitte vanem kui 3 kuud)

            See on minuarust täiesti ajuvaba. Kontole saab kanda raha ükskõik kelle arvelt. Olen tõesti kandnud mitte oma isiklikult arvelt vaid ühelt peresiseselt arvelt. Triobeti lehekülg lubab seda teha.Nüüd tuleb välja et see on vastuolus. Minupärast võivad nad kanda selle summa samale arvele, kust on seda juurde pandud,aga seda enam teha ei saa. Lihtsalt Triobeti website ei luba..Kõige parem on muidugi see et peaksin neile saatma nüüd oma kommunaalarve. Mida veel. Huvitav kas koera vaktsineerimis tunnistust ei ole vaja?

            egas keegi mingit numbrit ei tea,kust saada mingit kontakti nende toladega?
            Mul oli sama teema. Aga peab neile samaga vastama ja ma olen kandnud pokkeri kaudu raha välja. Teen sõbrale buddy ja ta kannab mulle kontole. Vahepeal hakkab isegiimelik sõbrale 200$ buddysi teha

            Kommentaar


              Triobetis täna:

              Hispaania vs venemaa 2 5,30

              Kommentaar


                Minu unes täna:

                Hispaania 9 - 0 Venemaa

                Kommentaar


                  Selline huvitav küsimus, et kui tahan Triobetist raha välja kanda, kas pean siis kontonumbriks panema krediitkaardi konto nri millelt raha kandsin? Või võib ka panna deebetkaardi kontonumbri?

                  Paluks rääkida enda kogemustest. Targutamised a la loe ise reegeleid võite jätta endale.
                  Aitäh
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Sa paned selle pangakonto numbri, kuhu sa raha tahad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Sa paned selle pangakonto numbri, kuhu sa raha tahad.
                      Tänks mees
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        keegi oskab öelda, miks Tšehhi - Portugal mäng triobetist kadunud on, hakkasin juba panustama, aga siis ütleb, et "mäng on meie poolt muudetud või..blabla."

                        nüüd ei ole seda üldse letis enam

                        Kommentaar


                          krt ei ole jah..
                          tehnika on põhiline

                          Kommentaar


                            hetkel on küll täiesti olemas

                            Kommentaar


                              jep, nüüd on olemas, kõik korras.

                              Kommentaar


                                Eile Kreeka- Rootsi mängu aeg läksin mingi 30 minutil Triobeti ja vaatasin üle livebetid.
                                Enda jaoks üllatusena leidsin sellise huvitava koefitsendi- Charisteas(will not score ja koef oli 4,2). Täiesti uskumatu koef minu jaoks. Egas midagi panin oma raha mis kontol oli mängu ja ülla-ülla. Tasus ära
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X