320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    mitte nüüd triobet aga...

    The Big Hit
    poleeeee paha

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      mitte nüüd triobet aga...

      The Big Hit
      wow.......3 viiki ka täppi pannud!


      Krt, Triobeti kodukas jamab...
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        wow.......3 viiki ka täppi pannud!
        BATE Borissovi ja Anderlecht viigi äraarvamine on ikka tase, sest külalised olid favoriidid ja pidid ju selgelt võidule minema.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          miks ma hetkel ühtegi livebet'i ei saa teha? Kas mina olen millegagi hakkama saanud või on teistel ka sama kala?

          Edit: nüüd saan jälle...
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            triobet suudab taas segadust külvata

            400m Hurdles Specials (K. Clement or B. Jackson without medal?) NO 1.57 Kaotatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              triobet suudab taas segadust külvata

              400m Hurdles Specials (K. Clement or B. Jackson without medal?) NO 1.57 Kaotatud
              See on juba nii tavaliseks muutunud, et vahepeal tekib tunne nagu triobeti jumalad vaataksid olümpia asemel Ida - Timori kohalikke meistrivõistlusi.

              Kommentaar


                See Triobet on nii rigged koht, et mõttetu mängida üldse seal.

                Kommentaar


                  Lolo Jonesi võit oli enne mängude algust 3.5, enne tänast finaali 1.2, kui õigesti mäletan. Ja muidugi otsustas ta liidrikohal eelviimasel tõkkel koperdada. Rääkimata Kallurist ning tema suutmatusest finaali jõuda, koperdades esimesel tõkkel. Jumal vihkab mind.

                  Kommentaar


                    Clement - Jackson parandati ära või jäidki võidust ilma?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu Vaata postitust
                      Clement - Jackson on parandati ära või jäidki võidust ilma?
                      Parandati ära küll, jah.

                      Marta saatis, et Please note that, result will be checked in a few minutes. Ehkki algselt loeti juba võiduks. :P

                      Kommentaar


                        lahe, ma olen kõikide piletitega uuel inglise liiga hooajal vastu pükse saanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          lahe, ma olen kõikide piletitega uuel inglise liiga hooajal vastu pükse saanud
                          Täiesti masendav on uus hooaeg, ma ka.
                          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                          Kommentaar


                            Suured tänud Argentiinale, kes Leedut pronksimängus luttis; USA-le, kes volles brassidele ära küttis ning naiste kossus Austraaliat loputas; Bahama teatenelikule 4x400 meetris, kes medali võtsid. Ükskordki hakkas Triobetil kahju must ja otsustas natuke krõbisevat tagasi kanda.

                            Kommentaar


                              Palju võitsid?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                ma pole ikka aru saanud, mis asi trios see alla/üle 2.5 on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X