320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • wiiner
    Guest replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

    Punkte teeninud mängijad leiavad nimekirja toimunud mängude ennustustest, minnes lehele soccernet.ee/edetabel.php ning vajutades oma kasutajanimele.

    Kasutajail, kel pole veel õnnestunud punkte koguda, tuleks minna leheküljele: http://soccernet.ee/ennustus.php?kasutaja=%you%

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Mul oli sama küsimus, enda arust oli ehk 2:1 või midagi sellist, kuid tahaks näha ka.

    Leave a comment:


  • Tihane
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Tänud et ettepanek on arvesse võetud ja osaliselt ka teostatud.

    Nüüd aga nihuke kysimus, et kust ma saan vaadata oma eelmisi ennustusi?
    Nimelt ma omaarust ennustasin Flora ja Narva mängu 2:0 flora kasuks, kuid olen saanud vaid 1 punti ennustuse eest.

    Kas saaks kontrollida, ehk on tekkinud miski viga, või mäletan mina valesti?

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Eraldi võiks olla sektsioonid Off-Topic ja näiteks Muu Sport. Selle arvelt võiks näiteks kaotada jutuka alafoorumi, mis ei tundu kuigi vajalik olevat.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Originally posted by Tihane


    Soovitaks foorumist pisut lahku viia ennustustvõistlused ning teha nad pisut interaktiivsemaks. Tehniliselt ei tohiks olla väga keeruline teostada väike lehe/baasi süsteem, mis võimaldab igal foorumlasel enne mängude toimumist ennustada ning siis ise ka pärast statistikat teeb.

    Sellega saavutaks suurema osavõtu ennustusvõistlustest, korraldajatele vähem peavalu, ning kaoksid ära ennustusvõistlused \"Värskete teemade seast\".

    Kui vaja, siis võin ka ise Nõu ja jõuga abiks olla
    Sarnane mõte tekkis Soccerneti personalil suvel peetud koosolekul, aga otsustasime selle asja ellu viia järgmisest hooajast alates, sest poole hooaja pealt pole erilist mõtet. Plaanis on parimatele kindlasti ka auhinnad. Täpsem süsteem selgub peagi

    Leave a comment:


  • skint
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek fo

    Selle mõttega olen mina igatahes nõus! Ise võtsin pärast foorumiga liitumist esimesel kahel päeval ennustusvõistlustest aktiivselt osa, kogusin 2 päevaga 25 postitust ja sain eelkõnelenud administraatorilt noomida. Aga mis sisutihedaid postitusi sa tulemusi ennustades teha saad?
    Seega tõsiselt, kui tahate postituste arvu väiksemana hoida, siis oleks tuleks ennustused mujale viia! Päris ära kaotada ei ole seda mõtet, sest on väga palju inimesi, kes ennustamisega tegelevad!

    Leave a comment:


  • sicmic
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    ei või iial teada, mis elu meile/teile toob...ettepanek on kuulatud igatahes

    Leave a comment:


  • Tihane
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Originally posted by eston#21


    mis raimo siia puutub??
    raimo üle sai lihtsalt praegu nalja visata ..

    Leave a comment:


  • eston maravilha
    replied
    Replying to Topic \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    mis raimo siia puutub??

    Leave a comment:


  • Tihane
    started a topic Soovitus/ettepanek foorumi osas

    Soovitus/ettepanek foorumi osas

    Soovitaks foorumist pisut lahku viia ennustustvõistlused ning teha nad pisut interaktiivsemaks. Tehniliselt ei tohiks olla väga keeruline teostada väike lehe/baasi süsteem, mis võimaldab igal foorumlasel enne mängude toimumist ennustada ning siis ise ka pärast statistikat teeb.

    Sellega saavutaks suurema osavõtu ennustusvõistlustest, korraldajatele vähem peavalu, ning kaoksid ära ennustusvõistlused \"Värskete teemade seast\".

    Kui vaja, siis võin ka ise Nõu ja jõuga abiks olla
Working...
X