320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    äkki installiks hoopis foorumi äpi?
    Täiesti mõttetu äpp, lihtsalt üks lisavidin telefonis juures. Funktsionaalsuselt täpselt sama mis veebilehitsejas foorumit lehitseda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Täiesti mõttetu äpp, lihtsalt üks lisavidin telefonis juures. Funktsionaalsuselt täpselt sama mis veebilehitsejas foorumit lehitseda.
      Pluss üks
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Täiesti mõttetu äpp, lihtsalt üks lisavidin telefonis juures. Funktsionaalsuselt täpselt sama mis veebilehitsejas foorumit lehitseda.
        aga vähemalt pole karsklust propageerivat reklaami.

        Kommentaar


          mobiilist kolides tavalise arvuti taha, IE miski ja iga lehe vahetusega on see reklaam ees... tõsiselt.. tehke korda
          The One and Only

          Kommentaar


            Kegeusklikud ja joodikud olete, et reklaamid koguaeg ees passivad?
            Mul ei ole adblocki jne, kuid reklaame tuleb üsna harva. Ja kui tuleb siis väike bänner paremale. Seda alkoreklaami olen siin foorumis ühe korra näinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              aga vähemalt pole karsklust propageerivat reklaami.
              Nagu öeldud - brauser ja mobiili skin kaotab samuti reklaami.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                see tüdrukuga reklaam et joomine toob vägivalda.. tra ma olen praegu kaine aga see POP UP iga teine kord.. ausalt, vägivald sünnib siit!

                Ehk olen ehk mitte, saaks teha mingi võimaluse, maksad ala 3 eur kuus ja reklaami ei ole.. mobiilis on võimatu seda foorumit tsekkida (ehk minu viga) ja praegu see nooruk neiu, reklaami mõte hea... teostus spammi näol, olge inimesed

                3 EUR reklaaami vaba soccernet!

                Olen samuti mõelnud, et poleks kahju paar euri Soccernetile kuus maksta, kui selle eest saaks reklaamivaba foorumit ja portaali nautida. Kas siin mitte keegi soccerneti tegijatest ka säärast ideed kunagi välja ei pakkunud?

                Kommentaar


                  Praegu surfan IE kaudu ja saan vägivallata joomist vms iga lehe vahetusega.

                  "Naist ei peksa aga kui naaber vastu tuleb välja minnes, saab laksu ära"

                  Tõsiselt, foorumi rahvas pole nii vaene ja rahvast teil on kes ruunab foorumit... looge valikuid, reklaam või no reklaam ja kuumaks

                  Oleks meeldiv saada mõne soccerneti tegelase käest mingi vastus siia
                  Last edited by decrakas; 04.04.15, 00:02. Põhjus: banaani kohuke
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Keegi tähtsam nina siin foorumis peab ütlema kui palju kuus reklaami eest sisse tuleb raha soccernetile. Siis näeb, kas suudate konkureerida reklaamimaastikuga ja seda üle maksta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      Kas ma olen ainus, kellel mobiilis foorumit lugedes sellel topicu järgi oleval ringisnoolele vajutades avab teema kuskilt keskelt, mitte ei lähe viimase postituse juurde (nagu loogiliselt talupoja mõistuse järgi see teha võiks)?
                      Up! See on muutunud tüütust häirivaks ning muudab foorumi lugemise ebameeldivalt aeglaseks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        Up! See on muutunud tüütust häirivaks ning muudab foorumi lugemise ebameeldivalt aeglaseks
                        Jah. Ka värskes telefonis.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Pigem soovitus portaali osas aga ei hakanud uut teemat tegema. Jutt sisi sellisest artiklist - http://www.soccernet.ee/paide-kottis-parnut-kindlalt. Pealkirjaks "Paide kottis Pärnut kindlalt".
                          Ma saan aru, et tegemist on uue peatoimetajaga ja puha aga seda tõsisemalt ma loodan, et nõnda labane keelekasutus pealkirjas ei saa SN-is tavapäraseks. Ja siin kohal ei räägi ma nagu Pärnu toetaja, vaid sama ütleks ma üks kõik mis meekondade vahel mäng oleks olnud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kas saaks lõpuks teha korda selle, et kui foorumit sirvida mobiilse seadmega, siis teemade viimast lehekülge avades ei viskaks suvalise lehe keskele, vaid avals tõesti soovitud vimase lehekülje?

                            Kommentaar


                              Mul ei ole küll ühtki soovitust ega ettepanekut, küll aga on küsimus. Minul näituseks ennustuse alajaotuses postituse muutmise võimalus puudub. Mis värk on?
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Mul ei ole küll ühtki soovitust ega ettepanekut, küll aga on küsimus. Minul näituseks ennustuse alajaotuses postituse muutmise võimalus puudub. Mis värk on?
                                Kunagi keegi tore inimene pidas neid ennustusmänge nii tähtsaks, et muutis oma postitusi peale mänge endale sootsas suunas.. Siis muutmise võimalus sealt ka maha keerati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X