320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muuseas foorumi asemel on ülemisel ribal "Forums". A la Saldejums?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ja mis värk sellega on, et mulle saadetakse "notifications" alla teateid, et ma pean mingeid postitusi "vabastama"?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ja mis värk sellega on, et mulle saadetakse "notifications" alla teateid, et ma pean mingeid postitusi "vabastama"?
        Aga vabasta ,vaata mis juhtub! Saab ka kõik koos vabastada!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Tere taas.

          Mul on hea meel, et paljud annavad siin konstruktiivset ja edasi viivat tagasisidet.

          Tegeleme mitme asjaga korraga, seega on keeruline kõike päris nii kiiresti korda saada.

          Põhjus, miks kõik nii uus ja keeruline on - praegu ei olnud tegemist sellise pisikese versioonimuudatusega, et ala versioon 1.1.0 pealt 1.1.1 peale, vaid ala 1 pealt 5 peale.

          Sel nädalal võiks ehk mingeid arenguid jälle olla. Eriti, mis puudutavad lihtsamaid visuaalseid asju äkki.

          Ja kui siin üldse kellegi peale saab näpuga näidata, siis on see vbulletini platvorm ise, mis nii toorelt teistsuguseks kõik tegi. Nüüd on vaja kenasti töötunde endise elu taastamiseks kulutada.
          ​​​​​​
          Kuna see pole meie enda inimese poolt üles ehitatud Soccernet.ee portaal, vaid sisse ostetud platvorm, siis paratamatult võib olla ka asju, mille peale öeldakse, et "võtke nüüd maru rahulikult".

          Palume kannatust ja lubame seda, et nii me seda asja ripakile kindlasti ei jäta.

          Kuna probleeme on olnud ka tehnilisi, mida peale vaadates kasutaja ei näe, siis paraku on protsess olnud aeglane.

          Anname endast parima ja ootame tagasisidet, kui näete, et miski jälle tuksis on.

          Jonas

          Kommentaar


            Ja kui siin üldse kellegi peale saab näpuga näidata, siis on see vbulletini platvorm ise, mis nii toorelt teistsuguseks kõik tegi. Nüüd on vaja kenasti töötunde endise elu taastamiseks kulutada.
            See on küll nüüd absurdne väide. vbulletini 5 versioon tuli välja 2012. See on 9 aastat tagasi. Soccernet lihtsalt kunagi ei viitsinud õigel ajal versioone uuendada.

            Kommentaar


              Telefonis back nupp ei toimi.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas tudeng Vaata postitust

                See on küll nüüd absurdne väide. vbulletini 5 versioon tuli välja 2012. See on 9 aastat tagasi. Soccernet lihtsalt kunagi ei viitsinud õigel ajal versioone uuendada.
                Selles osas nõus, et versioon oli ammu väljas ja versiooniuuendus jäi tegemata ja siinkohal keerasime ise käki kokku.

                See oli mõeldud pigem selles plaanis, et versioonide erinevused on lihtsalt väga erinevad. Et pole päris nii, et saame nupust vana "stiili" peale uuesti keerata. Muus osas tundub, et kui saame mingid asjad uuesti selliseks nagu vanasti, siis mulle isiklikult uus väga meeldib. Tehnilised nüansid, mis vajavad muutmist, aga muus osas kindlasti suur edasiminek.

                Kommentaar


                  Screenide panekuks mingit viisakat lahendust pole tekkinud?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Screenide panekuks mingit viisakat lahendust pole tekkinud?
                    Ma eeldan, et mõtled screenshottide lisamist postituse juurde?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                      Tere taas.

                      Mul on hea meel, et paljud annavad siin konstruktiivset ja edasi viivat tagasisidet.

                      Tegeleme mitme asjaga korraga, seega on keeruline kõike päris nii kiiresti korda saada.

                      Põhjus, miks kõik nii uus ja keeruline on - praegu ei olnud tegemist sellise pisikese versioonimuudatusega, et ala versioon 1.1.0 pealt 1.1.1 peale, vaid ala 1 pealt 5 peale.

                      Sel nädalal võiks ehk mingeid arenguid jälle olla. Eriti, mis puudutavad lihtsamaid visuaalseid asju äkki.

                      Ja kui siin üldse kellegi peale saab näpuga näidata, siis on see vbulletini platvorm ise, mis nii toorelt teistsuguseks kõik tegi. Nüüd on vaja kenasti töötunde endise elu taastamiseks kulutada.
                      ​​​​​​
                      Kuna see pole meie enda inimese poolt üles ehitatud Soccernet.ee portaal, vaid sisse ostetud platvorm, siis paratamatult võib olla ka asju, mille peale öeldakse, et "võtke nüüd maru rahulikult".

                      Palume kannatust ja lubame seda, et nii me seda asja ripakile kindlasti ei jäta.

                      Kuna probleeme on olnud ka tehnilisi, mida peale vaadates kasutaja ei näe, siis paraku on protsess olnud aeglane.

                      Anname endast parima ja ootame tagasisidet, kui näete, et miski jälle tuksis on.

                      Jonas
                      Edu selles töös.

                      Hetkel on küll ebamugav ja paraku praegusel kujul ei tõmba väga foorumisse. Aga põhjused on arusaadavad, ega jäägi muud üle kui jõudu soovida.

                      Sellise kasutajaskonna kaduma minek oleks küll põnts põllumajandusele!

                      Kommentaar


                        Ei tea, kas juba mainitud, aga mul näitab sisse logides uusi postitusi, mis eelmisel sessioonil said juba ära loetud.
                        Alafoorumite vaates võiks foorumite lehekülgede numbreid ka näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                          Ma eeldan, et mõtled screenshottide lisamist postituse juurde?
                          Yeah, ja nii, et normaalne välja näeks. (Mitte see attached image crap)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Arvutist on foorum poole mugavam, kui mobiilist muidu. Võiks vastupidi olla
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Keegi suudab need vabastamise teemad ka selgeks teha?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                "Vabasta" on lihtsalt "dismiss" halb tõlge. Näib, et by default on kasutajad määratud jälgima kõiki teemasid, kus nad postitanud on, ja iga uue postituse peale neis teemades tuleb ka teavitus. Ehk et neid teateid mitte saada, tuleks end sealt jälgijate nimekirjast ära võtta. Seda vist saab aga teha ainult käsitsi ja ükshaaval, kui siit valida "Go to Subscriptions List".
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X