320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Foorumi kell võiks olla sama mis hetkel Eestiski. Nimelt vaatasin praegu, et mis värk on, unustasin sõbra sünnipäeva ära??? Aga ei, lihtsalt foorumi kell on (vist) kolm tundi ees. On seda võimalik muuta?
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Algselt postitas vandersell


      Foorumi kell võiks olla sama mis hetkel Eestiski. Nimelt vaatasin praegu, et mis värk on, unustasin sõbra sünnipäeva ära??? Aga ei, lihtsalt foorumi kell on (vist) kolm tundi ees. On seda võimalik muuta?
      Paned Seaded ülemiselt ribalt, sealt edasi Foorumi seaded ning kõige esimene võimalus on kohe kellaaega muuta

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Mkmm, ma just toonitasin, et foorumi kui sellise kell, mitte foorumlasel konkreetselt. Sest foorumit kasutavad inimesed ka väljaspool Eestist ning vbla on nemad sättinud oma personaalse foorumi kella kohaliku aja järgi aga mina soovin, et nö foorumi põhikell oleks GMT +2 tundi.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Soovitus/ettepanek: Off Topic tuleks eestipärasemaks muuta. Näiteks \"Interneti meistrid\". Ja seal all oleks tekst \"Postita siia, kui sa oled interneti meister\".

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            Algselt postitas Jyrka


            Soovitus/ettepanek: Off Topic tuleks eestipärasemaks muuta. Näiteks \"Interneti meistrid\". Ja seal all oleks tekst \"Postita siia, kui sa oled interneti meister\".

            /me irvitab südamest
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              lihtsalt huvipärast- miks teil kell nn. briti ajas on? 2 tundi taga
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                kas siin kellist asja on, et ma saaks näha enda vanasid postitusi?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Algselt postitas EgoTrip


                  kas siin kellist asja on, et ma saaks näha enda vanasid postitusi?
                  Otsing > Otsi kasutajanime?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    Algselt postitas Jyrka


                    Algselt postitas EgoTrip


                    kas siin kellist asja on, et ma saaks näha enda vanasid postitusi?
                    Otsing > Otsi kasutajanime?
                    ja saigi nii
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      ei hakanud uut teemat kohe tegema, sest tahaks teada mis ka teised arvavad.

                      Siin aastakokkuvõtteid tehes on valitud ka nn. \"jobu- ja geeniuspostitajaid\". Kuna üsna palju on viimasel ajal arusaamatuid postitusi ilmnenud, siis võiks teha sellise n.ö. kuu jobu valimise. Kellelgi moderaatoril oleks aga õigus üheks kuuks eelpoolnimetatud isiku kasutajastaatus muuta näiteks veebruaritüdruk, märtsitüdruk etc....Võib-olla selline \"austav tiitel\" paneks inimese pisutki mõtlema enne, kui järjekordne üllitis foorumit kaunistab. ehk siis TSENSUUR. Kui see idee aga väga tobe tundub, siis või ise näiteks aprillitüdruk olla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Idee on väga huvitav ja kui keegi viitsiks neid valimisi korraldada, siis ma võiksin neid kuutüdrukuid kroonida küll. Hea meelega veel sealjuures.

                        Aga mõned asjaolud tuleks ehk varem selgeks teha (kui kauaks tiitel jääb, kas lisada ka mõni tore avatar jne).

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          Noh.. kuu oleks paras. Ja kui uut peale ei tule, võetakse tiitel siiski käest ja vana staatus ja avatar taastuvad. Minu meelest võiks see kalendritüdruku, kuutüdruku idee täitsa käia..
                          Muidugi võime sattuta soolise diskrimineerimise libedale teele..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            Aga miks \'tydruk\'? ekspluateerida võiks ka erinevaid loomanimesid, sest loomad ju ei solvu. vist.

                            Nt Kuu Eesel, Lammas või Makaak. Ei, makaak siiski parem mitte, sest mul on pärdikute suhtes tugev respekt. Aga Kuu Eesel koos vastava avatariga oleks ju päris broo. Võtjale võiks üle anda ka mõne vahva rändauhinna, nagu nt korralik purakas jalaga tagumikku (ei propageeri vägivalda, sellel oleks lihtsalt kasvatuslik efekt).

                            Valimiseks pole vaja muud, kui teha vastav teema koos polliga, nt Aprilli Eesel. Pollid ehk kysitlused on teatavasti väga populaarsed, sinna saab ka lisada piiramatu arvu (see on väga oluline) Eesli kandidaate ehk foorumis silma jäänud hälvikuid.

                            tehke ära.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

                              Algselt postitas runno


                              ei hakanud uut teemat kohe tegema, sest tahaks teada mis ka teised arvavad.

                              Siin aastakokkuvõtteid tehes on valitud ka nn. \"jobu- ja geeniuspostitajaid\". Kuna üsna palju on viimasel ajal arusaamatuid postitusi ilmnenud, siis võiks teha sellise n.ö. kuu jobu valimise. Kellelgi moderaatoril oleks aga õigus üheks kuuks eelpoolnimetatud isiku kasutajastaatus muuta näiteks veebruaritüdruk, märtsitüdruk etc....Võib-olla selline \"austav tiitel\" paneks inimese pisutki mõtlema enne, kui järjekordne üllitis foorumit kaunistab. ehk siis TSENSUUR. Kui see idee aga väga tobe tundub, siis või ise näiteks aprillitüdruk olla.

                              Mind pole vaja valida Olen nõus olema vabatahtlikult nn. jobu kas või terve aasta.Minule isiklikult ei lähe korda mida arvavad mingid võõrad inimesed minus.Teine asi oleks kui jobuks tituleerib mind inimene kelle arvamus mulle korda lähebÕnneks (kahjuks) on foorumis selliseid inimesi vähe.

                              Ma olen selline nagu olen.Vahel veidi ropp ja labane ning kellegi pärast ennast muutma ei hakka.Ja miks ma peaksin ka seda tegema. ?



                              Edit:muideks foorumi seadete all on koht kus saad teha nii ,et ebatsensuurseid sõnasid ei näe.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                Algselt postitas fittibaldi
                                Nt Kuu Eesel, Lammas või Makaak. Ei, makaak siiski parem mitte, sest mul on pärdikute suhtes tugev respekt. Aga Kuu Eesel koos vastava avatariga oleks ju päris broo. Võtjale võiks üle anda ka mõne vahva rändauhinna, nagu nt korralik purakas jalaga tagumikku (ei propageeri vägivalda, sellel oleks lihtsalt kasvatuslik efekt).

                                Valimiseks pole vaja muud, kui teha vastav teema koos polliga, nt Aprilli Eesel. Pollid ehk kysitlused on teatavasti väga populaarsed, sinna saab ka lisada piiramatu arvu (see on väga oluline) Eesli kandidaate ehk foorumis silma jäänud hälvikuid.

                                tehke ära.
                                Loomad võiksime rahule jätta. Minu lemmiktegelane lapsepõlves oli näiteks Iiah. Teda ei tohi mingil tingimusel niimoodi mõnitada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X