320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jonas
    replied
    Hetkel võivad ka mõned tüütud reklaamid häirida. Paigutame asju natuke ümber.

    Ei tasu arvata, et me igale poole pop-upi hakkame pistma.

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Tere!

    Kuna foorumi eelmises versioonis oli turvaauk, pidime uuenduse tegema.

    Paraku lõhkus see metro green theme'i ära.

    Tegeleme asjaga.

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

    Kaua võib !?!
    Praegu peaks mulle teadaoleva info kohaselt selle teemaga korras olema.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    palun rookige see sitt (xxD) siit välja juba. Jonas või keegi veel modereerib seda foorumit?
    Kaua võib !?!

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    xxD on raudidas uus konto, juba ainuüksi selle eest võiks banni panna

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    palun rookige see sitt (xxD) siit välja juba. Jonas või keegi veel modereerib seda foorumit?

    Leave a comment:


  • xxD
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    https://soccernet.ee/artikkel/pikk-e...genson#comment

    Ma ei tea, kas teil on liiga vähe moderaatoreid või mis värk on - aga see ei ole okei, et te olete nii pealehe kommentaariumi kui foorumi väga käest lasknud ja teatud Erakonna trollid saavad rahulikult möllata.

    Kui teil on abi vaja, siis ma võin ju aidata nii palju kui mul on võimalik, aga et selliseid Raudidas ja XXD sarnased siin on ei ole ju ilmselgelt sellepärast, et nad meeletult lisaväärtus ja kogukonna ühendamise nimel tööd teeks eks?

    Kasper
    oot millega ma sulle jälle ette jäin? xxD
    mis sa ei suuda mulle postkasti vastata enam? said kirjutada, et kõik kes sinu mõtteid ei jaga on absolute scum of earth? aga ise tolereerid SINU enda rahva hulgast paljude inimeste ühiskonnast eemaldamist ja diskrimineerimist ja nende vaesumist. miks? sest nad ei poolda sinu vaimselt rikutud mõtteviisi?

    kas sind peaks ka ühiskonnast eemaldama kui sa pooldad eesti/eestlaste elu halvemaks muutvaid valikuid?

    kõvad väärtused sul küll, lilleke.. mine vaata kõigepealt peeglisse ja mõtle viis korda järele oma väärtushinnangud ning siis tule jaga neid siin uuesti ning kui need ei ühti keskmise eestlase omadega siis mine palun koli soome või inglismaale ntx kus sa saad oma kleidikesega omasuguste propagandat lasteaedades käia tegemas.

    aga esiteks kao tööle muidugi, kui sind veel kuskile võetakse, ehk suudad hakata ka ühsikonnale mingisugust väärtust pakkuma.

    NB! igal asjal mitu vaatevinkilt, aga fakte mitte miski ümber ei pööra ja internet on väga inforikas koht kui sa pole veel seda oma 27 eluaasta jooksul avastanud.

    ja ilmselt SN on moraalitunnetus paigas, erinevalt sinust, et lasta sind siin teisitimõtlejaid modereerima.

    aga esimese asjana võiksid muidgi tööle minna, kaua sa ikka emmeissi katuse all elad, eesti vastane komminustitroll!

    Slava ukraini

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Soccernet.ee taskuhääling "Pikk ette (ja ise järele)" jätkab uuel aastal uue hooga ning see hõlmab endas ka aeg-ajalt arutelupaneeli turgutamist väliste ekspertidega. Seekordses osas austas saadet oma kohalolekuga Premium liiga legend Markus Jürgenson, kellega rääkisid kõige põlevatavamatel jalgpalliteemadel Kasper Elissaar ja Ott Järvela.


    Ma ei tea, kas teil on liiga vähe moderaatoreid või mis värk on - aga see ei ole okei, et te olete nii pealehe kommentaariumi kui foorumi väga käest lasknud ja teatud Erakonna trollid saavad rahulikult möllata.

    Kui teil on abi vaja, siis ma võin ju aidata nii palju kui mul on võimalik, aga et selliseid Raudidas ja XXD sarnased siin on ei ole ju ilmselgelt sellepärast, et nad meeletult lisaväärtus ja kogukonna ühendamise nimel tööd teeks eks?

    Kasper

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Mul ei õnnestu millegipärast muuta Suurvõistluste teemas uue teema pealkirja. Palju kaunim oleks MM 2026. Kui kellelgi on vastavad õigused, palun tehke ära.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Mis teema selle kohaga on, tasub front üle tsekkida:
    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Edit nupp on jälle katki?
    twitteri lingiga poste pole vist uues foorumis kunagi muuta saanudki

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Edit nupp on jälle katki?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust

    On olnud algusest peale.
    See on hea, aga lööge see Playlist kanali kodulehe vaatele.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Soovitus Soccerneti Youtube kanalile. Tehke eraldi playlist udusele albionile. Visuaalsem ilusam vaadata ja kergem eelnevaid osi leida vms.
    On olnud algusest peale.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Soovitus Soccerneti Youtube kanalile. Tehke eraldi playlist udusele albionile. Visuaalsem ilusam vaadata ja kergem eelnevaid osi leida vms.

    Leave a comment:

Working...
X