320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Saarlane
    replied
    Sa ei ole ainuke inimene.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Teine küsimus ka siia otsa.

    Kui ma lähen foorumis teema uute postituste peale, siis kas ma olen ainus, kellel veidi suvalises kohas ekraani viskab? Ehk mul ei ole ekraani ülemises servas mitte uusim postitus. See on vahel alles järgmine postitus ja vahel eelmine postitus. Vanasti töötas see funktsioon paremini.

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Tere!

    Soccernet.ee portaalis oleme otsustanud, et venemaa jalgpalli praeguse seisuga ei kajasta ning samuti kaotasime ka venemaa teema koos lipukesega portaalist ära. See on toimetuse ja Soccerneti väga selge samm selles suunas, et me ei toeta mitte kuidagi pidi sõda. Lisaks oleme lisanud "Au Ukrainale" jne oma otseülekannetesse.

    Foorum ei ole miski, mida toimetus või Vutivõrk enda "omaks" peab. See on jalgpallikogukonna keskkond, kus peaks otsused olema just selle sama foorumi külastajate tehtud. Seega ei tee me sellist otsust nagu Linnupoja soovis ainuisikuliselt, aga mõistagi toetaksime seda otsust, kui foorumi liikmed nii otsustavad.

    Püüame muidugi omalt poolt trollimist ja saasta kustutada, kui see mingites teemades peaks üles kerkima.

    Praegu, vaadates korra venemaa foorumi teemasse, siis telekavaataja on seal ainus, kes midagi kajastab ja seda ka stiilis "väike munn otsustas asja perse keerata".

    Kui foorumi liikmete soov on uute postituste loomine vene teemasse kinni panna, siis ma ei näe põhjust, miks me seda adminnidena teha ei saaks/peaks.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Sa Lindur lõunamaale ei pidanud lendama?

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Äkki tuleb nüüd foorumi adminnidelt/bossidelt ka mingi väike tekst miks toetavad siiamaani kaudselt Venemaa sõda Ukrainas, isegi UEFA ja FIFA on tegudega näidanud, et nad seda ei toeta ja visanud vene klubid ja koondise igaltpoolt välja.

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Okei, nüüd näen jah. Mul selle uue foorumi versiooniga tulevad sealt teemast mingid teavitused vahepeal, a kui sellele teavitusele klikkisin, siis ei leidnud teemat + otsingust Nõmme United ei andnud ka ühtegi tulemust.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Mis värk mõndade teemade kadumisega on? Nõmme Unitedi teema tundub näiteks kadunud olevat ja vist miskit veel.

    teema pole kadunud, vaid 3. lehel

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Mis värk mõndade teemade kadumisega on? Nõmme Unitedi teema tundub näiteks kadunud olevat ja vist miskit veel.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jätke jalkafoorumisse jalka alles - ka Venemaa oma võiks siin saada kajastada. Eemaldage parem päevapoliitika, sellel pole siin mingit kohta.
    Venemaa asemel on gloobusel tühi laik, nagu ka Põhja-Korea.

    Põhja-Korea jalgpallialased tegemised ei koti kedagi, sama saatus peaks tabama ka Venemaad.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Poleks absoluutselt seda oodanud, et siin foorumis sellised inimesed on.. isiklikult lahkun foorumist kuni need teemad on alles ehk see jääb mu viimaseks postituseks hetkel. Tean, et kohe tulevad rõõmusõnumid mingitelt tegelastelt, aga sellega valite ka sisimas poole.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Jätke jalkafoorumisse jalka alles - ka Venemaa oma võiks siin saada kajastada. Eemaldage parem päevapoliitika, sellel pole siin mingit kohta.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Flashscore näitab vene liiga tulemusi

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Asi ei ole propagandas. See riik on omadega nii propaganda masinasse kinni kiilunud, et rahvas oma peaga ei suudagi mõelda. Sellised mõrvarite pooldajad tuleb absoluutselt igalt poolt iga hinna eest välja süüa. Kas kõik Eesti poed teevad ka valesti, et lõpetavad vene toodete müümise? Ei, nad annavad oma panuse, loodan et ka Soccernet annab oma pisikese panuse..

    Delfi vene info lõpetamise võrdlemine on minu arvates arusaamatu, kaks täiesti erinevat asja. Flashscorele respect, telekavaataja vastusele respect.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Arusaamatu sanktsioon minu jaoks ja keegi pooldaja võiks põhjendada. Neid teemasid ei kasutata (vähemalt ei ole siiani kasutatud) mingi agenda kontekstis. Livescore bannis ka ära vene liigad, jällegi minu jaoks veidikene mõistmatu, sest tegemist ei ole mingi stiilis vene propagandakanali blokeerimisega sarnase kaasusega. Tegemist olukorraga, kus venemaa realiteedi kajastamine blokeeritakse.

    Nt telekavaataja (dno miks peaks lõpetama kirjutamise minu arvates) annab ülevaate, et klubist xyz lahkusid need ja nood mängijad või klubi liige xyz ütles seda. Kui seal toimuks mingi poliitiline propaganda, siis arusaadav, aga praegu tundub umbes sama nagu "DELFI lõpetab Venemaa kohta käiva info edastamise" vms.
    Mul ei ole praegu jaksu ja Venemaa jalgpall on surnud pmst. Ilmselt vanast harjumusest midagi Loko kohta ainult.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Arusaamatu sanktsioon minu jaoks ja keegi pooldaja võiks põhjendada. Neid teemasid ei kasutata (vähemalt ei ole siiani kasutatud) mingi agenda kontekstis. Livescore bannis ka ära vene liigad, jällegi minu jaoks veidikene mõistmatu, sest tegemist ei ole mingi stiilis vene propagandakanali blokeerimisega sarnase kaasusega. Tegemist olukorraga, kus venemaa realiteedi kajastamine blokeeritakse.

    Nt telekavaataja (dno miks peaks lõpetama kirjutamise minu arvates) annab ülevaate, et klubist xyz lahkusid need ja nood mängijad või klubi liige xyz ütles seda. Kui seal toimuks mingi poliitiline propaganda, siis arusaadav, aga praegu tundub umbes sama nagu "DELFI lõpetab Venemaa kohta käiva info edastamise" vms.

    Leave a comment:

Working...
X