320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

    Algselt postitas skint


    Algselt postitas Martin

    Teen jumala geniaalse postituse kohe.

    Aramis, sulle on privaatsõnum.

    Olen veidi hädas ja huvi on ka päris suur, äkki oskad mingeid huvitavaid ja põnevaid (nii odavamaid kui kallemaid) lahendusi pakkuda ja nende vahet kirjeldada!
    See Martini postitus filmi teema all ajendas mind siia kirjutama... Äkki oleks võimalik teha kuidagi nii, et kõikidel liitujatel oleks seadete alt kohe pm-i korral pop-up aken jah-asendis? Või miks see ei ole üldse kõigil sisse lülitatud vms? Moderaatoritel ju ikka võik olla nt... Suht ebameeldiv on igatahes...
    Paljud browserid nt. Firefox, mida mina kasutan, on pop upid automaatselt keelustanud.

    Pluss too postitus on ammu kustutatud (ega ma tobe pole!). See oligi tähelepanu tõmbamiseks, sest Aramis loeb filmiteemat

    Leave a comment:


  • skint
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Martin

    Teen jumala geniaalse postituse kohe.

    Aramis, sulle on privaatsõnum.

    Olen veidi hädas ja huvi on ka päris suur, äkki oskad mingeid huvitavaid ja põnevaid (nii odavamaid kui kallemaid) lahendusi pakkuda ja nende vahet kirjeldada!
    See Martini postitus filmi teema all ajendas mind siia kirjutama... Äkki oleks võimalik teha kuidagi nii, et kõikidel liitujatel oleks seadete alt kohe pm-i korral pop-up aken jah-asendis? Või miks see ei ole üldse kõigil sisse lülitatud vms? Moderaatoritel ju ikka võik olla nt... Suht ebameeldiv on igatahes...

    Leave a comment:


  • runno
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Ma ei tea muidugi, aga neid teema nimetusi või pealkirju ei tohiks muuta lasta.
    Hilisemalt või nii...
    näide..
    Foorum > MITMESUGUST > Suurvõistlused on kodanik Hughes- algatatud teema, mis kannab momendil nimetust
    Eesti 2006. aasta MMile kui suurteks hindate võimalusi.
    Algselt kandis teema nimetust
    Eesti 2006. aasta maailmameister vms.
    Vist u. 80% postitustest kommenteerib just vanemat pealkirja. Mingi aja pärast ei mäleta aga mitte keegi enam teema algset pealkirja ja teema ajalooga tutvudes võib tunduda, et tegemist on kollektiivse idiootide karjaga. (mõne teema puhul võib muidugi pealkirju muuta palju tahad ilma, et see tunne muutuks).

    Leave a comment:


  • greenday
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas asdf


    Algselt postitas greenday


    Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
    Mulle küll tulevad need mailile. Praegune kehtiv mail on sul sander@hot.ee - on see ikka õige?

    Teiseks soovitan uurida: Seaded-Valikud-Foorumi seaded.
    Seal on valikud \"Kas tahad enda algatatud teemad automaatselt tellida?\" ja \"Kas tahad enda algatatud teemad lisada automaatselt lemmikteemade hulka?\"
    Kui need on sul valitud \"JAH\", siis ei näe põhjust, miks ei peaks foorum sulle mailile seda teatama.
    Tellitud teemasid saad vaadata: Seaded-Teemad-Vaata tellitud teemasid.
    Aadress on mul õige, olen nendest sätingutest teadlik. Esiteks algatatud teemadest tuleb aint osadel meiliteade, osadel ei tule. Teiseks peamine soov oleks et siuke valik (toimiv!) oleks ka nende teemade kohta, mida ma pole algatanud, vaid kuhu olen vastuse postitanud - see on ju lõviosa teemadest, mis huvi pakuvad.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas greenday


    Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
    Mulle küll tulevad need mailile. Praegune kehtiv mail on sul sander@hot.ee - on see ikka õige?

    Teiseks soovitan uurida: Seaded-Valikud-Foorumi seaded.
    Seal on valikud \"Kas tahad enda algatatud teemad automaatselt tellida?\" ja \"Kas tahad enda algatatud teemad lisada automaatselt lemmikteemade hulka?\"
    Kui need on sul valitud \"JAH\", siis ei näe põhjust, miks ei peaks foorum sulle mailile seda teatama.
    Tellitud teemasid saad vaadata: Seaded-Teemad-Vaata tellitud teemasid.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas greenday


    Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...
    PMi peaks küll saama. Maili osas ei teagi.

    Leave a comment:


  • greenday
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Ma olen aastaid unistanud sellisest optsioonist, et teema, millele ma vastan või algatan, kohta tulevad mulle meilile teated, kui keegi on peale mind sinna midagi kirjutand (mitte iga postituse kohta vaid üks meil nii kauaks kui ma seda teemat külastan ja siis uuesti kui veel postitatakse). Igas väljamaa foorumis on siuke võimalus olemas, kas siin ei saa? See teeb asja ikka jube mugavaks. 2 aastat tagasi küsisin selle kohta, siis keegi ei reageerinud, proovin nüüd uuesti...

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Darren


    Äkki võiks foorumisse teha alafoorumi kuhu saaks paigutada sellised \"klassikalised\" või muidu suurt huvi näinud teemad, mis tänaseks küll oma ajakohasuse kaotand, kuid sellegipoolest huvitavad lugeda on?
    Vaat see on hea mõte! Olen mitmelgi korral põnevaid teemasid tagantjärgi lugenud, näiteks MM2002 oma. Aga ega neid kerge leida pole. Toetan seda ideed!
    Teen ettepaneku, et teemad valib välja Jyrka!

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Darren


    Äkki võiks foorumisse teha alafoorumi kuhu saaks paigutada sellised \"klassikalised\" või muidu suurt huvi näinud teemad, mis tänaseks küll oma ajakohasuse kaotand, kuid sellegipoolest huvitavad lugeda on?
    Vaat see on hea mõte! Olen mitmelgi korral põnevaid teemasid tagantjärgi lugenud, näiteks MM2002 oma. Aga ega neid kerge leida pole. Toetan seda ideed!

    Leave a comment:


  • jansa
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    ... minul käis siin peast väike idee sähvatusekene läbi et kui äkki oleks foorumlase avatari all/asemel (vms. variandi võimalus) ka tema näolapist mingi pildikene - kas siis fännirüüs või passipilt või mõni muu enda poolt valitud foto.... Miks - sellepärast et näiteks minagi tean paljusi foorumlasi vaid siin socceris kirjutamise/lugemise teel ja olen paljudega suhelnud aga nägupidi palju ei tunneks ega tänaval tere ei ütleks... kuna lihtsalt ei tea kes on kes....alles paar päeva tagasi juhtus halenaljakas lugu Kypsiga näiteks... Muidugi aastaid statkal käijad jäävad meelde ja paljudega suhtled sealgi aga siis jälle vastupidine olukord et räägid juttu aga ei tea mis ta nimi/hüüdnimi jällegi on... Ühesõnaga et saaks näod ja nimed omavahel kokkuviia...
    Vot selline mõte - vabandan kui seda teemat äkki kuskil juba puudutatud on...
    ahjaa..see pildi ülesse panek oleks muidugi vabatahtlik igaühe puhul...mina isiklikult näiteks julgeksin panna küll .- kuigi teab mis fotogeeniline klantšajakirja esikaane mannekeen just pole..

    Leave a comment:


  • Darren
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Äkki võiks foorumisse teha alafoorumi kuhu saaks paigutada sellised \"klassikalised\" või muidu suurt huvi näinud teemad, mis tänaseks küll oma ajakohasuse kaotand, kuid sellegipoolest huvitavad lugeda on?

    Leave a comment:


  • 3rk1
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas peremees


    Algselt postitas 3rk1


    Kas nii ei saaks, et enne registreerimist peab kasutaja läbima mingi küsimustiku?
    Selle vaatab mode siis üle ja otsustab, kas laseb/ei lase kasutajal end foorumisse registreerida.
    Või siis teine võimalus, et foorumisse saab registreerida vaid siis, kui oled mingi teise kasutaja poolt kutsutud. Siis ei saaks igast lohhid ligi.

    Mõtle nüüd korralikult ikka läbi.
    Kas sind kutsus mingi teine kasutaja?
    Küsimustik on mõttetu,igast lohhid võivad ju algul normaalselt küsimustiku läbi punnida...
    Nagu pmst Eesti suurimates foorumites (planet ja toru) töötavad need süsteemid.
    Ja küsimustik ei pea olema just jalgpallist. Pigem just foorumi kasutamise kohta.

    Leave a comment:


  • mikc
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas 3rk1


    Kas nii ei saaks, et enne registreerimist peab kasutaja läbima mingi küsimustiku?
    Selle vaatab mode siis üle ja otsustab, kas laseb/ei lase kasutajal end foorumisse registreerida.
    Või siis teine võimalus, et foorumisse saab registreerida vaid siis, kui oled mingi teise kasutaja poolt kutsutud. Siis ei saaks igast lohhid ligi.

    Mõtle nüüd korralikult ikka läbi.
    Kas sind kutsus mingi teine kasutaja?
    Küsimustik on mõttetu,igast lohhid võivad ju algul normaalselt küsimustiku läbi punnida...

    Leave a comment:


  • 3rk1
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Kas nii ei saaks, et enne registreerimist peab kasutaja läbima mingi küsimustiku?
    Selle vaatab mode siis üle ja otsustab, kas laseb/ei lase kasutajal end foorumisse registreerida.
    Või siis teine võimalus, et foorumisse saab registreerida vaid siis, kui oled mingi teise kasutaja poolt kutsutud. Siis ei saaks igast lohhid ligi.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas promootor


    k1ly
    Mõttetu mees.

    Leave a comment:

Working...
X