320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meelik Vaata postitust
    Ise sa kukud.
    Merre kukud.
    Soome ujud.
    kas veame kihla???
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Mina panen soti selle peale, et budukas ei uju välja. Ehk jõuab Kalevipoja kujuni.
      Supplies!

      Kommentaar


        Coitus Interruptus. Michalik tagasi Boltonisse. See oli täitsa asjalik onkel, kahju.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Blackwell tüüris Lutoni alla, Radostin tahab jääda pikemaks ajaks, Flod sel aastal enam ei näe, ja ainult 3 mängu veel jäänudki.

          Kommentaar


            See viimane Southamptoni okse: http://www.youtube.com/watch?v=CeGLKSM3H18
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Mehed!
              Laupäeval 17:00 viimane võimalus mõneks ajaks näha Leeds'i mängimas.
              Hiiu?
              David, David, Don't sell Rio!

              Kommentaar


                mina nagu tuleks. kusjuures, sellest eriti ei räägita, aga vabalt võib juhtuda, et laupäevane mäng jääbki Leedsi viimaseks Elland Roadil sellisena, nagu meie seda teame. järgmisel hooajal on seal siis Elland Road Tesco ja klubi jagab staadionit Bradfordiga. jippikajee!

                ps. ja kui vahepeal aega üle jääb, siis minge tingimata lõngapoodi lootima!
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Et siis laud olemas Hiiul. Taga saalis ja minu nimel, juhul kui maalt tulekuga hilinen.

                  Kommentaar


                    Tärääää!

                    Saab meeldiv olema. 4p kindel, eks.

                    Andeks onju

                    Kommentaar


                      võib väga vabalt juhtuda, et me läheme konnaga A/J kontserdile Soome juuni alguses.

                      Kommentaar


                        minu arust on see suurepärame, et elus on palju muudki, kui halb jalpall. aj piletid preserveeritud
                        Jack of all trades, Master of nuns

                        Kommentaar




                          Mnjah, kahju.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Ja ongi järgmine aasta piletid odavamad! Jee.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Wise, Wise, whatever have you done? You've taken Leeds to Division One. You won't win a cup, you won't win a shield, your biggest game will be Huddersfield.

                              Kommentaar


                                BBC: "One option for the club could be to enter administration before the end of this campaign to avoid a 10-point reduction at the start of next season."

                                (poolparty)
                                David, David, Don't sell Rio!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X