320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulilennutunneliluuk ehk b-29ga jõuate kindlasti tagasi

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      kuulilennutunneliluuk ehk b-29ga jõuate kindlasti tagasi

      tule ka......

      Kommentaar


        Algselt postitas runno Vaata postitust
        tule ka......
        ja võtke kaasad kaasa, et minu kaasa end üksikuna ei tunneks. kui me tuleme, mis võib isegi juhtuda.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          ja võtke kaasad kaasa, et minu kaasa end üksikuna ei tunneks. kui me tuleme, mis võib isegi juhtuda.
          Kiirtoit,suur kogus odavat õlu, pooltärnihotell, jalgpall + kari leedsifänne. Mnhh... Peaks küsima naise käest.. Ma arvan, et ta kiljub vaimustusest.

          Kommentaar


            Saada tagasi 1 sent iga Leedsile laenatud 1 naela eest?
            Tundmatud off-shore'id näivad nõustuvat miljonite kaotusega. Miks?

            Kommentaar


              Hmm???

              £2,900
              Owed to Boo's Disco of Bramhope in Leeds for the hiring of mobile discos
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Saada tagasi 1 sent iga Leedsile laenatud 1 naela eest?
                Tundmatud off-shore'id näivad nõustuvat miljonite kaotusega. Miks?
                kusjuures ma tahtsin sind juba ammu kiita. sinu eelmisele lehele jääv eestikeelne lühikirjeldus annab suurepärase ülevaate klubi hetkeseisust nendele, kes ise pikki YEPi ja Guardiani artikleid lugeda ei viitsi.

                tegelikult ju ongi kõik lihtne - kui punktide vähendamine enam sisulist tähtsust ei omanud, siis oli pankrotihalduri kutsumine lihtsalt heaks nipiks kreeditoridele tünga tegemiseks. selleks oli lihtsalt vaja juurde enda kontrolli all olevaid suurlaenajaid.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  The Joint Administrators of Leeds United - Richard Fleming, Mark Firmin and Howard Smith, of KPMG Restructuring - have advised creditors of the club that the creditors meetings will be held at Leeds United, commencing at noon on Friday June 1 2007.

                  The initial meeting enables the Administrators to fulfil their statutory duty to put their proposals for the administration to the creditors.

                  The key activity at this meeting will be a vote to approve progressing the CVA (company voluntary arrangement) process.

                  In anticipation of approval of this proposal, the Administrators have scheduled a second creditors meeting for 2pm on the same day at which the CVA proposal to complete the sale of the club to Leeds United Football Club Limited will be considered and is expected to be voted upon.
                  sellega peaks nüüd olema umbes nii, et esimesel koosolekul hääletavad kreeditorid, et kas müüa klubi Batesile, kusjuures vajalik on 75% võlausaldajate hääl osalusdemokraatia põhimõtte alusel. see läheb persse.
                  teisel hääletatakse seda sama küsimust uuesti, kuid vajalik on vaid 50% toetus, mis peaks koknist sulil ka koos olema.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Arutaks seda Saksamaale minekut nüüd nagu uuesti või nii.

                    Mina ei mäleta, kas ma konnaga rääkisin või mitte, aga mingit kindlat kokkulepet minu alkoholist ligunenud ajus ei eksisteeri.

                    Mina eelistaks endiselt mingit tripivarianti, aga kui enamus on lennuki poolt, siis tuleks ära osta, muidu läheb veel kalliks või nii.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Kukalt kratsima panev küsimus: Kumb on suurem suli, kas Bates või Ridsdale?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Kukalt kratsima panev küsimus: Kumb on suurem suli, kas Bates või Ridsdale?
                        bates on lihtsalt türaürask,,, nii, et ridsdale võib olla suli küll

                        Kommentaar


                          Following the Leeds United creditors meetings that have taken place on Friday 1 June and Monday 4 June, the Administrators of Leeds United Association Football Club Limited (The) can confirm the result of the vote on the CVA (company voluntary arrangement) proposal to sell the Club to a newly formed company, Leeds United Football Club Ltd.
                          David, David, Don't sell Rio!

                          Kommentaar


                            Ooda, kas Leeds siis praegu uusi mängijaid palgata ei saa jah? Millal saab?

                            Muidu on päris huvitav lugeda, et pea kõiki mehi, keda Liiga Ühe suurfavoriit Brightoniga tulevaks hooajaks seostatakse, üritavat endale noolida ka Leeds. Whing. Constantine...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Ooda, kas Leeds siis praegu uusi mängijaid palgata ei saa jah? Millal saab?
                              Väidetavalt enne juulit seda piirangut arvatavasti ei kaotata.
                              David, David, Don't sell Rio!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Constantine...
                                Jajah, Leon Constantine saate te tõesti endale
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X