320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Räägitakse Saksamaast.
    Saksamaale täitsa läheks.
    Kunnid!
    David, David, Don't sell Rio!

    Kommentaar


      Leeds United's first team squad will head for Germany in pre-season.

      Dennis Wise's side will play three games against local opposition during a week-long stay on the continent.

      United will open up against Union Berlin on Wednesday July 18 (8pm local time) before moving on to Dresden.

      The second game will see United take on Dynamo Dresden at the Rudolf-Harbig Stadion on Saturday July 21 (3pm).

      And the final match of the tour will take place in Dessau on Monday July 23 against FC Energie Cottbus (8pm).
      David, David, Don't sell Rio!

      Kommentaar


        noh majandusinimesed. eelarve 2 mängule
        1. Lennuk
        2. laev
        3. auto

        +sitt hotell

        Ida saksa tundub ju täitsa huvitav. Kogemus puudub...(ma tean, et mõnedel mitte).

        Kommentaar


          mina tuleks vist

          ma eelarvet praegu koostada ei viitsi
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            berliin-ainult variant peaks paari-kolme tuhandega käidav olema. easy-jet, berliinile omaselt odav hotell ja berliinile omaselt odav türgi kebaab. vastutasuks näeksime maailmaajaloo kõige sitemat jalgpalli.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              mina tuleks vist

              ma eelarvet praegu koostada ei viitsi
              Jubedalt on vaja arvutada küll

              Easyjet, Tallinn-Berliin-Tallin, lennuga 17. juuli kuni 24. juuli = €106.98 = 1666 krooni. Igasugused teised kuupäevad annavad enam-vähem sama tulemuse, paarkümmend krooni siia-sinna.

              7 ööd võrdub ka mingi 4000 krooni ja lisaks siis jook-söök. Ehk kokkuvõttes ikkagi oma 10K, kui täispikkus võtta.

              Kõige odavam on vist muidugi renditud autobussiga (see 9 kohta) krüsada ja mingi hipikämping leida. Pühasuvi ju ka, saab lageda taeva all magada küll ja suitsuvorsti süüa.

              Edit: minu puhkus on 16.-22. juuli. Seega ma vaataks maksimaalselt kahte väga halba mängu.
              Last edited by Martin; 23.05.07, 08:50.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kaart ka, et te teaks (mina nüüd tean), kus nt. Dresden on.

                Mängud: 1. Berliinis, 2. Dresdenis, 3. Dessaus (Magdeburgi ja Halle vahel, veidi paremale)

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  kolme mängu vaadata küll ei viitsi. Ideaalis võiks see välja näha nii, et 18 õhtu berliinis 21 dresden ja siis koju. Oleneb, kui palju tuleks.. kui jääb neli kokku, siis mul on üks suuremat sorti auto. Lennuk on muidugi mugavam ja jäävad ära kulutused teel sinna ja tagasi.. Arvake

                  Kommentaar


                    Oleks tulija. Puhkust ma veel võtnud pole, aga selle korraldamine pole probleem.

                    Eelistan vana head rännubussi varianti ja kolme mängu kindlasti vaadata ei kavatse - seega piirdun kahe esimesega (18. ja 21.07).

                    Niisiis:
                    Kes oleks kindlad tulijad? Kas meil oleks lennukile alternatiivmasin juba olemas või peaks seda korraldama hakkama?

                    Minu jaoks probleeme võib tekitada see, et mu tots on 16.-21. Berliinist 40km kaugusel üritusel ja kuna selline võimalus sülle kukub, siis ma muidugi tahan tema tegemised ka korra või paar üle vaadata. Lisaks on meil võib-olla plaanis sealt pärast koos Poola edasi rännata. Seega meeldiks mulle ilgelt Berliini minna juba 17.07 kuupäevaks ja tagasi tulles oleks mu marsruudiks võib-olla hoopistükkis Poola. Mõtisklen ja arutan need asjad selgeks täna-homme. Pole võimatu, et ma üldse oma autoga lähen. Või et me peaks suurema bussi võtma ja tagasiteel minu ja kaks tsikki Poola maha pillama.

                    Annan hiljemalt homme oma mõtisklustest teada.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas runno Vaata postitust
                      kolme mängu vaadata küll ei viitsi. Ideaalis võiks see välja näha nii, et 18 õhtu berliinis 21 dresden ja siis koju. Oleneb, kui palju tuleks.. kui jääb neli kokku, siis mul on üks suuremat sorti auto. Lennuk on muidugi mugavam ja jäävad ära kulutused teel sinna ja tagasi.. Arvake
                      Lennuk on loogiline valik ja Saksamaal rong. Auto on veidi kitsad ja suuremat bussi ei saa ehk täis, lisaks kes see kurat Poolat jms läbida viitsiks ühe laksuga. Või ma ei tea ka. Viitsiks?

                      Lennuk 17-22 on €102.98 ehk 1600 krooni kopikatega.

                      Rong edasi-tagasi (Berliini ja Dresdeni vahel) on täpselt sama palju. Üks ööbimine tuleb ka tõenäoliselt seal teha ja kohe pärast mängu taas rongi peale, et järgmine päev kenasti Berliini lennujaama jõuda.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        mulle hetkel tundub, et täiesti piisaks, kui ma näeksin ühte halba mängu berliinis. berliin on muidu selline tore koht, et seal võiks siis paar lisapäeva niisama trallata


                        aga arutleks seda reedel oku juures?
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          reedel peaks ma palju targem olema
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            ma reedel toru ei võta. Otsustage siis ära, ma nõus. (piisab ka ühest mängust!)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Lennuk on loogiline valik ja Saksamaal rong. Auto on veidi kitsad ja suuremat bussi ei saa ehk täis, lisaks kes see kurat Poolat jms läbida viitsiks ühe laksuga. Või ma ei tea ka. Viitsiks?

                              Lennuk 17-22 on €102.98 ehk 1600 krooni kopikatega.

                              Rong edasi-tagasi (Berliini ja Dresdeni vahel) on täpselt sama palju. Üks ööbimine tuleb ka tõenäoliselt seal teha ja kohe pärast mängu taas rongi peale, et järgmine päev kenasti Berliini lennujaama jõuda.
                              Rongi asemel võib autorent kasulikumaks osutuda. Vt www.budget.de
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                see asi veel, et kui mäng algab kell 3 kohaliku aja järgi siis peaks sealt pommitatud linnast õhtuks berliinis tagasi olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X